Откраднат живот:Кръвни връзки🎬тема 87

  • 27 187
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 27 187
Жалко за момичето, убиха го тия садисти. Уф  Cry

# 601
  • Берлин
  • Мнения: 4 488
Беше ми скучно. Всичко. И започвам да харесвам Тасев/ Шопов. Само 1 коктейл пих,не вярвам да е от това

# 602
  • Мнения: 9 374
Moски, аз и сега ги виждам приятелчета, обаче за Табаков не мога да кажа същото съвсем. Grinning

Дяволо, нали тъкмо вчера някой беше казал, ако не се лъжа, че щеше да е по-реалистично да беше умрял поне единият пациент. Еми ето, за жалост стана. Grinning

# 603
  • Мнения: 9 485
Вчера някой предположи, че ще почине точно момичето.

# 604
  • Мнения: 6 159
Миналата седмица  започнаха  учудващо добре , но днес нещо си бяха взели  почивка .
Започнаха с  разтакаванията . Историята с бебето ми става все по-досадна .
Момичето очаквано  почина , все пак скочи от високо , лекарите не са магьосници .
Това с Марио , който има по реплика на епизод , също беше глупаво - цяла седмица седи по пейките около болницата , пие кафе , а днес  по телефона  обяви ,че ще  постъпи на работа при условие , че назначат и друг негов човек . Ами не се прави така .
Ще си оставя и за утре

# 605
  • Мнения: 9 374
Вчера някой предположи, че ще почине точно момичето.
Аз писах онзи ден, че според мен няма да се спаси. Помислих все пак след като овладяха ситуацията в операционната, че ще оцелее, ама...

# 606
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 816
Да взема и аз да целувам хората, които са ми приятели в устата Simple Smile Мисля, че Табаков попреминава линията на дружките.

# 607
  • София
  • Мнения: 27 187
Дяволо, нали тъкмо вчера някой беше казал, ако не се лъжа, че щеше да е по-реалистично да беше умрял поне единият пациент. Еми ето, за жалост стана. Grinning

Е, точно аз писах това. Wink Ама онова си бе за вчера. Сега е много по-гадно, уф. И точно пък тя... Жалко. Но да има си реализъм. Ок е.
Иначе като цяло епизода ми бе малко скучен, почнаха локумите, но финала ме разстрои.

# 608
  • Мнения: X
днес  по телефона  обяви ,че ще  постъпи на работа при условие , че назначат и друг негов човек . Ами не се прави така .
Ще си оставя и за утре
Ааа, прави се, прави се - ако този другият също се казва Ковачев, всичко разрешавам Grin

И аз исках един пациент да умре.

# 609
  • Мнения: 2 364
Припадъкът на Аня беше пълна пародия. 😬
Първият в кафенето беше още по-трагичен  Crazy

Хареса репликата на Пенев: "Hякои от раз...и прас, други цял живот за фон" Joy Cякаш и до самите актьори и персонажите им се отнасяше Joy Допада ми, дотук, в този сезон и ми е глътка свеж въздух, много го бяха забили в ъгъла по едно време.

Епизодът, като цяло, скука Confused

# 610
  • Мнения: 9 374
Е, точно аз писах това. Wink Ама онова си бе за вчера. Сега е много по-гадно, уф. И точно пък тя... Жалко. Но да има си реализъм. Ок е.
Иначе като цяло епизода ми бе малко скучен, почнаха локумите, но финала ме разстрои.
И аз не исках точно тя, не че другите не са хора де, но нейната история ме трогна повече.

# 611
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 816
Ковачев си пази гърба и крехките стени - ако постъпи сам и се засича със Зорница лошо му се пише. Иначе болницата има крещяща нужда от лекари.

# 612
  • Мнения: 9 485
Извън темата, но видях, че рекламират Писма от Антарктида с Диана, в кината от 11 октомври.

Дано го пуснат и при нас, че имаме едно умряло кино... 😒

# 613
  • Мнения: 6 529
Все още не може да ме грабне този сезон

# 614
  • Мнения: 1 712
А на кого протегна ръка професор Цонев е края на промото?
Много, много се радвам, че ролята на Аня Пенчева приключи. Не съм я гледала сякаш досега никъде, но толкова бездарна и преиграваща актриса е, че чак ми е неудобно да я гледам.

Общи условия

Активация на акаунт