Откраднат живот:Кръвни връзки🎬тема 87

  • 27 243
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 374
Каква гад е тази Гочева, не е истина. Grinning

# 676
  • Мнения: 9 628
Мазов е син на майка си. Oт най-добрата се е учил Joy

# 677
  • Мнения: 9 490
Айдеее Врабчев ги почна 😂

# 678
  • Мнения: 9 628
Този Табаков, този Табаков. Намери на кой да обяснява кой от кого е избягал на сватбата Joy

# 679
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 039
Аман от бебешката история. Поредният пациент, който проповядва за децата и пита доктор за неговите. Тази история да я приключват вече, че не се издържа.Зорница причакваТабаков, завлачва го при нея... Да не говорим как го сънува. Иначе викате, че го приема за приятелче само.

Иии, имахме Марио. Добре се получи и със срещата им. Мисля, че са си говорили наистина след провала на сватбата. Тя се държа по-свободно, той обаче колко му е тежко, Горкият. Ще дойде подкреплението и ще диша една идея по-леко.

Следваща серия ще е мазало.

Този Табаков, този Табаков. Намери на кой да обяснява кой от кого е избягал на сватбата Joy

Интересно как е станало на въпрос.

# 680
  • Мнения: 2 365
Зорница причакваТабаков, завлачва го при нея... Да не говорим как го сънува. Иначе викате, че го приема за приятелче само.
Табаков в съня беше заплаха и като се има предвид и че в реала се държи по този начин и току я целува против волята й, нямаше нищо странно в него.
Kолкото за другото - кани го на питие, говори през цялото време за бебета, а накрая заспива  Crazy Hе изглежда да го приема като нещо повече от приятелче.

# 681
  • Мнения: 9 374
Tочно, Мириел, само за приятелче го приема. Не знам ти къде видя нещо по-различно. Аз днес повече от всякога ги видях като такива.
Марио колкото и да се прави на сдържан и студен, просто не може да скрие, че я обича още. Погледът го издава. А тя грейна като го видя, сякаш стана друга. Подкреплението и да дойде, няма да промени чувствата му. Simple Smile Според мен дори по-сложно ще стане. Като гледам как веднага започват да ги вземат на подбив Табаков, Врабчев и Пенев, на нас ще ни е забавно, но на Марио и гаджето едва ли, особено на нея.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 41 021
И аз се чудя къв е тоя зор Зорница да осиновява? И точно това дете?
За Поли ясно, ама...досадни са.

# 683
  • Мнения: 726
И аз днес видях за пръв път Зорница и Табаков като приятели! Много добре им се получи. Взех да го харесвам напоследък и се надявам да поеме отговорност и да отгледа бебето си. Марио...брилянтен Велислав. Зорница...точно така грее и покрай Велислав. Получава им се, защото имат някаква силна спойка помежду си.

# 684
  • Мнения: 580
Марио дойде! Пенев и Врабчев са ми интересни, и май това беше. Дано да има някакъв край вече историята с бебето, влачи се два сезона. Мисля, че Табаков ще вземе бебето, освен ако не Замине за Америка. Защото след 7-8 серии ще се върнат братята и ще стане пренаселено.

# 685
  • Мнения: 9 374
И аз все повече си мисля, че ще вземе детето и ще си го отгледа. Когато го изпращаха, а той гледаше през прозореца, вече си пролича, че явно се е привързал към детето малко или много. Изражението му беше красноречиво, сякаш буца му беше заседнала в гърлото.

# 686
  • Мнения: 9 490
Ще видим Ема и малък Пешко в този сезон 😊

Скрит текст:








# 687
  • Мнения: 9 374
Ехх, че сладко момиченце! Blush Малък Пепи на баща си къдриците е взел. Grinning

# 688
  • Мнения: 9 628
Кога се роди Ема, пък тя по-голяма от Стефчо Joy

# 689
  • Берлин
  • Мнения: 4 684
Ииии,Майче,ти пък такива подробности Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт