Откраднат живот:Кръвни връзки🎬тема 87

  • 27 207
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 429



   (19.09.2019) Епизод 7

За онези които са на МОБИЛЕН ИНТЕРНЕТ,
използвайте този - с по-малък размер на видеото.
 
   от промото за утре



Ако някой не знае как се отварят
ДИРЕКТНИТЕ ЛИНКОВЕ,
в спойлера съм показала какво и защо трябва да се направи.

Скрит текст:

След направените промени в ,

ДИРЕКТНИТЕ ЛИНКОВЕ,
 вече не са формат MP4, a HTTP Live Streaming (HLS) и изглеждат така

 https://lb-nlds101.cdn.bg/nlds_vod/novaplay/vod/2019/02/25/3b1ad … ac148001_1_pc.mp4.m3u8
(mp4 видеото е разделено на много малки части, които се зареждат една след друга)


,
се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback LINK


_______________________________________________________________
_______________________________

Ето и линкове за изтегляне на разширението, за различните браузъри








_______________ за ОПЕРА _______________
Скрит текст:

първо трябва да се инсталира разширението,
което разрешава на Опера да инсталира разширения за Хром


 
***************************************************************************************

а след това от магазина на Хром, да се изтегли Native HLS Playback.
__________________________________________________________________________________






 ЛИНКА може да се постави и отвори в   VLC player Videolan
                        
                  ETO  KAK...


# 691
  • Мнения: 12 421
Майче, при положение, че са уцелили пола, го броим успешно Joy

Този сезон дотук ми харесва в пъти повече от предния. Той предния беше дъното де Grinning
Но тук виждам мисъл, идея нещо което искат да ни разкажат.

# 692
  • Мнения: 10 913
Ъъъ?? Я, пак, коя е сладката Ема? Бебето на Стилянова и Пешко, дето по време на майчиството в предния сезон Галя се залюби с оня плазмодий?!?!? Е, не може да е истина JoyJoyJoy

# 693
  • Мнения: X
В следващия епизод очаквам Стефан Мазов - Младши да бъде показан на първата си лекция в Медицинска академия. Порасна дИтЕтУ!

А на Ема първо ще ѝ изям бузките, после ще ѝ изям рокличката Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 9 487
В следващия епизод очаквам Стефан Мазов - Младши да бъде показан на първата си лекция в Медицинска академия. Порасна дИтЕтУ!

А на Ема първо ще ѝ изям бузките, после ще ѝ изям рокличката Heart Eyes

Всъщност точно заради рокличката попаднах на снимките - от страница на магазин за детски дрехи.

# 695
  • Мнения: X
Хахаха, готино!
ЦРУ-то не спи Sunglasses

# 696
  • Мнения: 6 013
Моля, припомнете ми каква беше историята с Цонев и министъра. Имам бели петна Grinning

# 697
  • София
  • Мнения: 27 313
Хареса ми отново Марио. Просто класа актьор. Simple Smile
Иначе общо взето скука, но една идея по-добре от вчерашния епизод. Надявам се, час по-скоро да приключат бебешката сага.

# 698
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Моля, припомнете ми каква беше историята с Цонев и министъра. Имам бели петна Grinning

Банков и Виктория се натъкнаха на схема за злоупотреби с онко лекарства, докато тя беше на химиотерапия. После скроиха номер на този зам.министър Чакъров - Магда нави един фармацевт да свидетелства, пък имаше нещо с дъщерята / Пеци направи аборт на сватбата на Калин и Наталия, а тя беше непълнолетна/ и това се случи по време на Цонев като директор. Това помня.

# 699
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
Прекаляват с болестта на Евгения. Очаквах вече, че ще тръгне да се представи на Марио.

# 700
  • Мнения: 6 013
lubito, благодаря. Имам спомен, че и Захариев нещо говори с него накрая, май и дъщерята беше повторно бременна, та и тя спомогна за добрия развой.

Иначе за Евгения, мен пък ме дразни как от цяла болница лекари никой не обръща внимание на състоянието й и всички го неглижират.

Взеха бебето. Наай-накрая Grinning дано спрат малко с Огнянова, Табаков и Грънчарова и се концентрират върху...Пенев да речем Stuck Out Tongue Winking Eye
Божке, в този филм съвсем изчезнаха мъжките екземпляри, по които да въздишам. Joy

# 701
  • Мнения: 9 487
Ралица е рожденичка днес, да бъде жива и здрава!

# 702
  • София
  • Мнения: 12 532
Аз не видях никаква любов в очите на Зорница към Марио, ама сигурна съм кьорава. Тя се е вманиачила в това бебе и не я вълнува нищо друго. Дано бебето да го дадат на Врабчев и Стаменова накрая. Mr. Green На Врабчев явно му се иска да има дете. Много ме дразни този перчем на Марио как му влиза в очите. То лицето не му се вижда. Преди беше много по-добре.
ЧРД на Ралица Паскалева!

# 703
  • Мнения: 6 545
Сериалът се превърна в пълна боза

Май ще ме загубят като зрител...не, че им пука особено  Mr. Green

# 704
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
Не се и опитвам да тълкувам какво има в очите на Зорница. Че аз и на думите й не вярвам. Не се сещала с месеци за него, гаснеше предния сезон по Банков, но любов имала. Ще видим какво ще следва.

Общи условия

Активация на акаунт