Дали..или..

  • 4 921
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Linz
  • Мнения: 11 619
FrauDanna, имам предвид, че колкото по-зрял е емоционално един човек, толкова по-малко гняв изпитва. Съответно колкото повече се ядосва, толкова по-първичен, елементарен е и с незряла психика.
Контрола го разбирам като подтискане на емоцията, но тя не изчезва, а се натрупва с времето и е като бомба със закъснител.

Когото човек остане сам известно време, той се научава да си е самодостатъчен и не изпитва отчаяна нужда да има някой до себе си. Така може да се "излекува" жена, която е приела ролята на жертва в една връзка. А такава е всяка, която търпи крясъци, обиди, заплахи.
Не съм писала да остане сама само заради децата, а да натрупа опит за да може да вземе зряло решение преди да си позволи уязвимост, подарявайки сърцето си.

# 76
  • Мнения: 2 214
Авторката първо се оплака, после яростно го оправда, и аз съм на мнение, че всеки си намира този, който заслужава. Не отговори на важните въпроси, много неясно е всичко, но да е жива и здрава. Дундуркайте ги тези мъже, това е изводът. Човек, когато е заслепен, трудно приема чуждо мнение. Защо пускате теми тогава? Сарания- много смислен пост- браво.

# 77
  • Мнения: X
И аз чакам с нетърпение отговор на този въпрос. Може би има значение в коя точно чужбина е авторката...
Ако е в Канада, вероятно адаптацията е тежка.

# 78
  • Мнения: 2 214
Не е в Канада, в съседство е Grinning

# 79
  • Мнения: 5 248
Че то ако е в Гърция какво правят там. Там пари няма вече.

# 80
  • Мнения: 2 214
Аз залагам на Турция.

# 81
  • Мнения: 5 234
За какво толкова се карате, жененени сте отскоро, а такива яки караници, дърпаници?
Макар че човекът е скрито нещо, все пак втория път не беше ли много внимателна при избора?

# 82
  • Мнения: 35 968
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт