Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 58 637
  • 843
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 18 542
maimun77, какво се вижда на изследванията, ако пиеш повече вода, не разбрах?

# 301
  • USA
  • Мнения: 675
Миоки, вижда се в концентрацията на урината.
Скрит текст:
Ето това в червено, но не знам как се казва на български точно.





# 302
  • Мнения: 1 311
vici75

Ето от сайта на PC по-подробно за различните видове продукти кое след кое следва.
https://www.paulaschoice.com/expert-advice/skincare-advice/basic … care-routine.html


Не е ли малко объркан този ред, за продуктите?Тоникът, според мен трябва да е след ексфолиирането🤔
В тази връзка, някой знае ли тоник с алкохол?Имам машинка за почистване на черни точки и много ми се иска да има алкохол в продукта, който ползвам след това-като дезинфекция и затваряне на порите.

# 303
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Много харесвам и аз Тоника и спрея за лице на Пикси.
Иначе за Тоника след почистване преди серум и преди вит Ц.
Отскоро започнах да го слагам с ръце видях една корейка така да прави Simple Smile.

Моля колаген се казва 1 и 3 не знам дали е животински или растителен аз съм го взимала за а подобряване на фертилността.

# 304
  • Мнения: 18 542
Не е ли малко объркан този ред, за продуктите?Тоникът, според мен трябва да е след ексфолиирането🤔
Има тоници, които са нещо между серум и тоник. Слага се след почистване и/или ексфолиране и преди серум. Май най-често се срещат в азиатската козметика.
Въобще "тоник" е много широко понятие в днешно време, не е като преди години.

maimun77, благодаря! Такъв показател никога не са ми изследвали.

# 305
  • Мнения: 10 256
maimun77,  много благодаря. Винаги съм си мислела че тия тоници и кремове с АХА ще ми засушат кожата, но този който внедрявам в момента ми я хидратира и много ми харесва.

# 306
  • USA
  • Мнения: 675
vici75

Ето от сайта на PC по-подробно за различните видове продукти кое след кое следва.
https://www.paulaschoice.com/expert-advice/skincare-advice/basic … care-routine.html


Не е ли малко объркан този ред, за продуктите?Тоникът, според мен трябва да е след ексфолиирането🤔
В тази връзка, някой знае ли тоник с алкохол?Имам машинка за почистване на черни точки и много ми се иска да има алкохол в продукта, който ползвам след това-като дезинфекция и затваряне на порите.
Seeflower, не, защото тук се има предвид АХА и БХА като ексфолианти.

# 307
  • София
  • Мнения: 38 419
Аз взех за дъщерята един с алкохол и гликолова, ама го ползвам и аз.

# 308
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
vici75

Ето от сайта на PC по-подробно за различните видове продукти кое след кое следва.
https://www.paulaschoice.com/expert-advice/skincare-advice/basic … care-routine.html


Не е ли малко объркан този ред, за продуктите?Тоникът, според мен трябва да е след ексфолиирането🤔
В тази връзка, някой знае ли тоник с алкохол?Имам машинка за почистване на черни точки и много ми се иска да има алкохол в продукта, който ползвам след това-като дезинфекция и затваряне на порите.
Миналата седмица водих дъщеря ми да й чистят лицето от черни точки. Козметичката препоръча да взема измиващ продукт без алкохол, за да не изсушава кожата.

# 309
  • BG
  • Мнения: 2 217
Момичета, някоя ползвала ли е дерма ролер и какви отзиви имате? Гледах този:

# 310
  • USA
  • Мнения: 675
Stephy, аз съм чувала добри отзиви. Но доколкото знам има различна дължина на игличките, в зависимост за какво се използва. Аз лично не съм си купувала, защото се притеснявам от инфекции.

# 311
  • BG
  • Мнения: 2 217
Цитат на: maimun77link=topic=1139665.msg39322287#msg39322287 date=1568665309
Stephy, аз съм чувала добри отзиви. Но доколкото знам има различна дължина на игличките, в зависимост за какво се използва. Аз лично не съм си купувала, защото се притеснявам от инфекции.

Благодаря, maimun77! Какво имаш предвид под "инфекции"? Само съм чувала, че са добри за възстановяване на колагена в кожата, но реално тъй като не съм използвала и незнам как действа.

# 312
  • Мнения: 667
Купих си от рибката едно хидратиращо кремче, много прехвалено, всъщност от продавачката.. Не познавам много техните неща, изключително рядко влизам, просто ми беше напът и имах време. Марката май си е тяхна Urlo, произведено в Италия, на опаковката си пише на български. Някой да познава продуктите? Нежно е кремчето, не ме дразни, но ми е малко "безлично", в смисъл нито хубаво, нито лошо мога да кажа.

# 313
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
ЗДравейте,
 използвам следните продукти  в следния ред .
На почистена кожа пръскам с йонизиращ мист , оставям за 10 секунди . След това нанасям една-две капчици серум, който пат-вам на лицето избягвайки нежната  част около очите.Изчаквам минута- две, след което поставям хидратиращ крем и отново с върха на пръстите си разнасям като пипам кожата , а не размазвам. От около месец след като нанеса крема използвам нефритен ролер и "стъргало " за ГуА-Са масаж, който подобрявя циркулацията , лимфоотделянето, изглажда бръчките и придава по-добра комплекция на кожата.
Кожата ми наистина се чувства по-добре, а и след уморителен ден , масажа има много релаксиращ ефект.
Козметиката , което ползвам е на Фреснаката марка Gatineau

# 314
  • Мнения: 667
her_76, разкажи за тези нефритен ролер и "стъргало " за ГуА-Са масаж. Тръгнах да гледамэ из нета, но ти ще обясниш от първа ръка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт