Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 58 891
  • 843
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 268

И аз имам един белег, който искам да залича. Мога ли само него да мажа с третиноин?
По принцип мислех да изчакам до декември с почването на третиноин заради слънцето. Обаче белегът ми е нов и се чудя дали би се повлиял по-добре, ако започна по-скоро?

При моята кожа забелязвам, че колкото по-редовно я мажа с нещо, толкова повече опъва.
Чудя се дали козметиката, която ползвам, й идва неподходяща или възпрепятствам нормалните процеси с много мазане.
Например вечер задължително почиствам с нещо-измивен гел, африкански сапун или тоник. После нанасям разни кремове.
Ако и сутрин направя същата процедура, след две измивания започва да ми опъва, въпреки крема. Затова сутрин измивам само с вода и нанасям крем.

# 451
  • Мнения: 2 749
Някой преборил ли е спукани капиляри? Има ли изобщо решение на този проблем?

# 452
  • Мнения: 18 542

И аз имам един белег, който искам да залича. Мога ли само него да мажа с третиноин?
По принцип мислех да изчакам до декември с почването на третиноин заради слънцето. Обаче белегът ми е нов и се чудя дали би се повлиял по-добре, ако започна по-скоро?
Трета не е продукт за точково нанасяне и не "изтрива" белези.
Аз го ползвам целогодишно.

Olia Nik, капилярите се махат много успешно с лазер. Предлагат се такива процедури.

# 453
  • Русе
  • Мнения: 1 519
На мен ми бяха препоръчали за махане на белези Скинорен крем, но честно казано аз не видях никакъв ефект от него. Тийнейджърът вкъщи го маже за акне, но аз отново не виждам ефект.

# 454
  • Мнения: 2 749
Ходих преди време на лазер и не съм във възторг. Вярно, казаха, че трябва няколко процедури. Може би зимата ще пробвам пак. Въпросът ми беше дали няма някакви мазила /освен фон дьо тена/.

# 455
  • Мнения: 18 542
Не, няма мазила, които да ги махат. ФДТ само ги маскира.
Кръвоносният съд трябва да се премахне, няма друг начин.

# 456
  • София
  • Мнения: 11 494
Имам капиляри и аз. А боли ли с този лазер, пари ли Fearful
И колко време трае процедурата за махане на 1 капиляр - секунди ли, по-дълго ли?

# 457
  • Мнения: 8 766
И с какъв лазер ги третират? Модел, марка ?

# 458
  • Мнения: 2 749
Аз ходих преди време в Инканто /сега май са с друго име /. Не ме е боляло, но имам доста висок праг на болката, чак задрямах при татуиране. Не знам уреда какъв е бил. Знам, че не трябва да се прави в топлите месеци и после не трябва да се излагаш на слънце поне седмица.

# 459
  • Мнения: 18 542
Аз съм си махала на крака. Не боли, по-скоро е като парене. Марки на лазери не знам, не се занимавам с това Simple Smile

Бърза е самата манипулация, после трябват няколко дни, за да се види ефект. При по-големи съдове, може да се наложат няколко процедури.

# 460
  • София
  • Мнения: 11 494
Открих диамантено микродермоабразио + маска на промоция - 20 лева. Ако някой се интересува, да му пратя на лични. Не знам дали няма да се приеме за реклама ако сложа тук.

# 461
  • София
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен. Аз съм доволна от Термолифтинг. Бях преди година и до сега има резултат. Препоръчвам!

# 462
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте и от мен. Аз съм доволна от Термолифтинг. Бях преди година и до сега има резултат. Препоръчвам!

Може ли малко повече информация за процедурата (за каква кожа е, колко често се прави, колко продължава ефектът и т.н) и цена? Благодаря!

# 463
  • София
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен. Аз съм доволна от Термолифтинг. Бях преди година и до сега има резултат. Препоръчвам!

Може ли малко повече информация за процедурата (за каква кожа е, колко често се прави, колко продължава ефектът и т.н) и цена? Благодаря!

Като знам, тя може да се използва при всеки тип на кожата. Правих курс от 4 бр. през 2 седмици в София. Процедурата отнема от 30 до 40 мин. Действие на термаж дават до 2 години. Доколкото си спомням (беше преди почти година и половина) платила съм по 80лв/бр.

# 464
  • София
  • Мнения: 20 120
светла88, къде я прави? Би ли дала линк, за да се запознаем по-детайлно с естеството на процедурата и евентуалните противопоказания, ако има такива?

Общи условия

Активация на акаунт