Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 220 250
  • 4 489
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 910
Зорница пак тества...Клипът започва с няколко секунди кадри от Джъмбо и после Зорница в банята,маже се и говори, говори,говори,говори,говори,и още говори...косата,лицето,косата,косата...После пак говори,говори,говори,говори,но този път за бутилките си за вода...Скука.
Чудно ми е как хранят Анастасия в градината и дали Зорница има нещо против храната там.Храни децата си здравословно вкъщи,но за дете,ходещо на градина,това се явява само вечеря...Защо не заснеме нещо такова,а само тестове и коса...

# 76
  • Мнения: 4 431
By whom, бе Марче? Бая пеймънт ще да е....
 

# 77
  • Мнения: X

Не разбирам с какво Пепе може да е интересна на дете 10-12...."мами ляйфстайла" не е ли далеч от интересите им?

Сигурно искат да им е майка. Laughing



Представям си колко такива като Марчето ходят да се снимат с празните торби пред Шанел. Какво ли си викат служителите като гледат тези безкрайни фотосесии Thinking


# 78
  • Мнения: 1 547

Интересно, на снимката с торбите  цимент, нищо не й каза Simple Smile

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 10:32 от passionbiojuniper

# 79
  • Мнения: 1 803
The Greater Fool Не знам, и аз това съм се чудила. През 2011-2012, когато влоговете тепърва прохождаха, бях още ученичка в горните класове и следях с интерес влоговете на ItsJudysLife - беше ми интересно това мултинационално семейство (тя е от филипински произход, а той наполовина ирландец, наполовина японец и живеят в Сиатъл) как възпитават децата си с оглед различния манталитет и т.н. Ако бях на 12 обаче, не мисля че щеше да ми е интересно да гледам някакво семейство как си отглежда децата Grinning

# 80
  • Мнения: 5 508
ВалерриеТу къде е скрила 'масовите' си последователи 18-35? Защо така ги игнорира заради някакви деца? Защо не показа техните подаръци?
*пускам сълза*

# 81
  • Някъде там
  • Мнения: 16 264
Пепа прави това което малките харесват и правят за това са във възторг от нея.Хили се като зелка и прави чупки и стойки в безумни бумеранзи,които и те правят. Има две сладки момиченца, по които децата си падат,няма начин да не привлича деца.
Зорница, когато правеше друг тип видеа и показваше малките,децата също бяха голям процент от аудиторията и. Сега гледам, че повече възрастни пишат коментари,явно на децата им е доскучала.
Стефи и тя има повече възрастна аудитория.
Така беше и Деси.
Просто не се държат като жени на възрастта си,а като тинейджъри и за това и те ги харесват.

Фичката, това и го беше писал и под друг пост. Копирал го е човека и действа 😉😄

Какво пише,да дойде да и честити лично.😄
Подозирам че идването му ще е само за кръщенето с цялата рода

 

# 82
  • Мнения: 1 295
Цитат
Не разбирам с какво Пепе може да е интересна на дете 10-12...."мами ляйфстайла" не е ли далеч от интересите им?

Как какво? То нейните клипове са си все едно някой си играе на майка с деца и на кукли. Лъскаво, весело, точно като децата, които си играят на къща с куклите си.

# 83
  • Мнения: 262

Интересно, на снимката с торбите  цимент, нищо не й каза Simple Smile
Ама вие какво си мислите, че въпросната Пепа не чете тук и не е казала на Филипчо за подозренията ни към връзката им.. Всичко е цирк, казала е да сложи някой коментар и малко сърца за да замажат положението малко, все пак нали е "известна"

# 84
  • Мнения: X
А гледахте ли клипчето от фен срещата където са се събрали влогърките на хапване и пийване и в края на видеото една от тях така отегчено надига бутилката. Хахаха

# 85
  • Мнения: 4 431
А и абонатите вадят хляба, а торбите с цимент искат работа.

# 86
  • Мнения: X
Хахах Пепе пак нещо се е объркала и е качила две подобни сторита. Бързо, преди да ги е изтрила. Lights camera action!
Няма ли да видим новия апартамент. Вече изгарям от вълнение.

# 87
  • Мнения: 2 281
Хахах Пепе пак нещо се е объркала и е качила две подобни сторита. Бързо, преди да ги е изтрила. Lights camera action!
Няма ли да видим новия апартамент. Вече изгарям от вълнение.

Следя я отскоро и малко се обърках с апартаментите, но този апартамент, който очакваш да видиш не е ли временния нов апартамент или очакваме the real deal? Grinning

# 88
  • Мнения: X
Този и е временният.

Имала била болки в кръстта и иска съвет как да ги оправи. Какво да ти кажа, Пепе, старост не радост 😁😂 Иди на лекар, кво питаш тийновете. Те такива проблеми едва ли имат.

# 89
  • Мнения: 661
А гледахте ли клипчето от фен срещата където са се събрали влогърките на хапване и пийване и в края на видеото една от тях така отегчено надига бутилката. Хахаха

Повече от ясно е, че всичките са пренавити и  лицемерни от-до...Но се правят,че им е много забавно и се радват на децата ..Честно,  ако аз съм влогърка на 30 години, и отида на такава фен среща, ще се скрия и ще се гръмна..Та над 90 процента от аудиторията им е деца, очевидно ...Това е страшно депресиращо и демотивиращо,според мен ...Дори се изумявам,че деца гледат Пепе...Не разбирам, какво намират в нейните видеа...
Разбирам да има голям наплив на деца фенове на Изабел, Емил, Никол, Гери Петкова...но да си на 26+ и да се радваш че  дечковци са ти фен база, е равносилно на дебилност...

Общи условия

Активация на акаунт