Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 311
  • 751
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 3 550
Здравейте, някой има ли този стол (или подобен на него)?
https://www.ikea.bg/products/chairs-stools-benches/desk-chairs/s … -se-stol/39303039
Чудя се дали да не се възползвам от БД и да го поръчам за моя младеж.
Ние имаме две такива столчета - в синьо и розово. Децата са на почти 10 и 6 г. Удобни са им, здрави са, за сега няма щети Simple Smile
Понякога ги ползвам и аз Simple Smile

# 256
  • In transit
  • Мнения: 11 765
Deep Space, удобни са облегалките. Затова ги избрахме.

# 257
  • Мнения: 955
Момичета, някоя купувала ли е пердета от Икеа?

# 258
  • Мнения: 68 549
Аз имам едни тънки резедави.

Последно как работи промото - сега ако поръчам, десетте % за следв.поръчка кога ще ги получа. След два дена ако направя втора, ще мога ли вече да ползвам процента?

# 259
  • Мнения: 24 256
Момичета, някоя купувала ли е пердета от Икеа?
Да.
На мен на касата ми дадоха бележка със сумата, която е тези 10%. До края на октомври мисля, че могат да се ползват

# 260
  • Мнения: 955
Доволни ли сте? Харесала съм едни, чудя се дали мога да ги взема и да ги наложа вкъщи, да видя дали ще седят добре, и ако не, мога ли да ги върна? С идеята, че ще внимавам с опаковката.

# 261
  • Мнения: 68 549
Онлайн дали важи? Нещо ме съмнява че веднага ще ми пусне процентите...като гледам точките от последната поръчка още не са ги начислили. Не е получена още-тогава ли ще ги начислят?

# 262
  • Мнения: 24 256
Доволни ли сте? Харесала съм едни, чудя се дали мога да ги взема и да ги наложа вкъщи, да видя дали ще седят добре, и ако не, мога ли да ги върна? С идеята, че ще внимавам с опаковката.
Всичко може да се върне в определен срок. Ще ви върнат парите или ще ви дадат ваучер на същата стойност

# 263
  • София
  • Мнения: 2 418
Дами, имам нужда от инфирмация за тенджерата под налягане. Тази, която има в момента на сайта е голяма. Помня смътно, че навремето имаше малка и голяма и като че ли бяха по-различни?
Това дали е нов модел и горе-долу от кога е?

# 264
  • Мнения: 5 280
Днес ми докараха библиотека, в 8-м сутринта. Нечовешко е Imp, още спах.

Относно 10% отстъпка. Ако направите поръчката днес, след като я доставят ще получите код за намаление за следващата поръчка на имейл. Това ми го каза оператор преди малко.

Последна редакция: нд, 22 сеп 2019, 14:32 от La_Valletta

# 265
  • In transit
  • Мнения: 11 765
Доволни ли сте? Харесала съм едни, чудя се дали мога да ги взема и да ги наложа вкъщи, да видя дали ще седят добре, и ако не, мога ли да ги върна? С идеята, че ще внимавам с опаковката.
Аз съм доволна. Хубави са им пердертата. Не знам колко внимателно ще можеш да ги разпечаташ. Имам спомен, че бяха в леко вакумирана опаковка.
Покажи кои си харесала.

Тете, и при мен от последната поръчка не са нанесени точките. Ще ги изчакам до вторник и ще им пиша. И миналата година имаше такива случаи.

А как по-точно се ползват ваучерите за онлайн поръчки?

# 266
  • Мнения: 174
Mikkey, PURE, miraluba, благодаря!

# 267
  • София
  • Мнения: 5 360
И в двете стаи имам пердета от Икеа. Доволна съм. Не са много скъпи и винаги можеш да добавиш още или да смениш.

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
А при поръчка в център за такива, ваучерите се дават веднага, валидни са от следващия ден до 31 октомври и не могат да се ползват онлайн. Ако нещата са маркирани на повече бележки и имате 2-3 или повече ваучери, не могат да се ползват всички заедно за една поръчка, а само по един.

# 269
  • Мнения: 626
Може ли да ми кажете, понеже съм на финала на поръчка и тя е с общо тегло 9,80кг. дали ще ми я изпратят с Интерлогистика или с транспортна фирма. Изписва ми преди безплатната доставка отгоре:  
Транспортна компания1 - 7.00лв.
С предишната версия на сайта ми изписваше - куриер или тр. комп.
Предпочитам куриер, че тук в дълбоката провинция бих се разбрала с него ако ме няма на адреса, а камиона от София няма как да разкарвам...

Общи условия

Активация на акаунт