Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 43 476
  • 751
  •   1
Отговори
# 375
  • Бургас
  • Мнения: 5 833
Точно 10% от текущата поръчка се смятат и се издава ваучер за тази стойност, който се ползва в следващата поръчка до 31 октомври. И не могат да се ползват повече ваучери за една и съща поръчка, само по един. Аз имам и един за 25ст. тъй като купих шоколадче, а то се маркирало отделно от другите стоки, та си имам и това ваучерченце Grinning 

# 376
  • Мнения: 78 661
Вале...объркала си се. 10% са от сегашната поръчка. Тя в лева се приспада от следващата. Аз чакам 38 лева да ми приспаднат от новата 😆

# 377
  • Мнения: 1 403
mi6u-to, таксата доставка си излизаше, но накрая не се отчита. Или ти излиза в крайната сума? Не би трябвало според мен, като е обявено до 30, би трябвало до довечера до 24 ч да си важи.

 Да, така е, благодаря че ми обърна внимание - хем пише цена на доставка, хем като си сметна общата цена, се оказва, че отдолу е без сумата за доставка. Защо трябва да се виждат и двете, не знам. Пуснах поръчката Simple Smile

# 378
  • Мнения: 5 587
Много сложна схема ))). Язък, че преди това бях направила две поръчки по над 700 лв. Ще чакам черния петък. Икеа дали пуска добри оферти ноември?

# 379
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 889
Да, 10% от последната покупка. Получих си касовата бележка и отделно ваучера с точната сума.

# 380
  • In transit
  • Мнения: 15 445
Много сложна схема ))). Язък, че преди това бях направила две поръчки по над 700 лв. Ще чакам черния петък. Икеа дали пуска добри оферти ноември?
Май вече нищо не пускат...миналата година края на август или началото на септември бяха намалили аксесоарите за ПАКС, може и гардеробите да бяха съшо намелени( не помня)..имаше и други добри промоции. Тази година слаба работа. Те пак, че пуснаха промоциите да стават и за онлайн пазаруване. Досега бяха само за магазина им в София. Sad

# 381
  • Мнения: 78 661
Мда...сега и ние селяците се пооблажихме малко с тая БД Joy

# 382
  • Мнения: 1 476
Аз пак с едно бързо въпросче. Спалнята малм с повдигащия механизъм- https://www.ikea.bg/products/beds/beds-with-storage/double-king- … ehanizam/90404799 - тази цена - 659лв. е със подматрачната рамка нали?

# 383
  • Мнения: 1 403
Мда...сега и ние селяците се пооблажихме малко с тая БД Joy

Дано като теглят чертата накрая, да излезе че имат смисъл от този тип промоция и да започнат да пускат по-често безплатна доставка за провинцията. (Макар, че така ще се разоря) Simple Smile

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Аз пак с едно бързо въпросче. Спалнята малм с повдигащия механизъм- https://www.ikea.bg/products/beds/beds-with-storage/double-king- … ehanizam/90404799 - тази цена - 659лв. е със подматрачната рамка нали?

[/quote
Да, с рамка е.

# 385
  • Мнения: 78 661
Аз пак с едно бързо въпросче. Спалнята малм с повдигащия механизъм- https://www.ikea.bg/products/beds/beds-with-storage/double-king- … ehanizam/90404799 - тази цена - 659лв. е със подматрачната рамка нали?


Да. С рамката и с механизмите. Само матрак ти трябва и си готова.
Ние взехме същата кафява...

# 386
  • София
  • Мнения: 1 904
Момичета,на тези шкафове,дали е възможно в Икеа да изрежат плота за мивката?
https://www.ikea.bg/products/kitchen-worktops/modular-kitchens/k … ekmedzhe/50326794

# 387
  • Мнения: 8 250
Питай в самата Икеа, ММ изряза вкъщи с прободния трион без проблеми.

# 388
  • Мнения: 1 476
Аз пак с едно бързо въпросче. Спалнята малм с повдигащия механизъм- https://www.ikea.bg/products/beds/beds-with-storage/double-king- … ehanizam/90404799 - тази цена - 659лв. е със подматрачната рамка нали?


Да. С рамката и с механизмите. Само матрак ти трябва и си готова.
Ние взехме същата кафява...
Ми то пише, ама кой да помни. Както и да е де. Поръчах бялата снощи в 23:30ч.😁да хвана примоцията  с БД.
Сега, поръчах я до врата на жилище; ние сме в къща, на 3 етаж сме, едно стълбище. Къде трябва да ми го доставят? - на двора пред входната врата на къщата, на входната врата пред етажа, или някъде другаде?

# 389
  • Мнения: 78 661
20 лева ако си платила, до горе ще ти го качат. Това е тксата за качването именно .  При мен до 4 етаж го качиха, без асансьор. Тежки са пакетите, стотина килограма общо са...

Общи условия

Активация на акаунт