Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 13

  • 52 263
  • 753
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 505
Стискам палци, Слънце!

# 436
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Момичета, благодаря за обратната връзка Flowers Rose
Звънях днес в Надежда, обещаха да говорят с Д-р Цветков и да ми върнат обаждане кога могат да ме вмъкнат в графика му.  Ами поне искам да знам, че съм опитала всичко възможно преди да се насоча към ДЯ.
Отделно от това мисля м.януари да направя и една консултация с Шефкетова.

Малага стискам палци този опит да е успешен и да видиш заветните две чертички. Целувки Simple Smile
Момичета, много съм разочарована.
Вчера ми звъннаха от Надежда и ми казаха, че Цветков е отказал да ме приеме като пациентка.
Трябвало да имам бележка от лекуващия лекар, че ме пренасочва към него.......... Е как да отида при Персенска и да й кажа, че не искам да съм вече неин пациент.... Много тъпа ситуация..... Sad  И ако тя не се съгласи, к'во правя тогава - от два стола на земята Disappointed
На всичко отгоре ми уточниха, че дори и да взема бележка от Персенска за пренасочване пак доктора можел да откаже, всичко зависело от натоварването му и явно дали искат да си прехвърлят пациенти. Офффффф Disappointed Relieved
slanceto87 пожелавам ти успех, стискам палци и дано ти да ни зарадваш и вдъхнеш надежда с едно коледно чудо Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 437
  • Мнения: 1 644
Момичета, благодаря за обратната връзка Flowers Rose
Звънях днес в Надежда, обещаха да говорят с Д-р Цветков и да ми върнат обаждане кога могат да ме вмъкнат в графика му.  Ами поне искам да знам, че съм опитала всичко възможно преди да се насоча към ДЯ.
Отделно от това мисля м.януари да направя и една консултация с Шефкетова.

Малага стискам палци този опит да е успешен и да видиш заветните две чертички. Целувки Simple Smile
Момичета, много съм разочарована.
Вчера ми звъннаха от Надежда и ми казаха, че Цветков е отказал да ме приеме като пациентка.
Трябвало да имам бележка от лекуващия лекар, че ме пренасочва към него.......... Е как да отида при Персенска и да й кажа, че не искам да съм вече неин пациент.... Много тъпа ситуация..... Sad  И ако тя не се съгласи, к'во правя тогава - от два стола на земята Disappointed
На всичко отгоре ми уточниха, че дори и да взема бележка от Персенска за пренасочване пак доктора можел да откаже, всичко зависело от натоварването му и явно дали искат да си прехвърлят пациенти. Офффффф Disappointed Relieved
slanceto87 пожелавам ти успех, стискам палци и дано ти да ни зарадваш и вдъхнеш надежда с едно коледно чудо Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
На мен, като исках да се отърва от Стаменов, с довода,че е много зает,направо ми казаха по телефона,че не ставало току-така.Е,аз направо се "разведох" с клиниката след това!

# 438
  • Мнения: 250
Здравейте аз незнам как да процедирам. На 21.01.2020 имам час при Стаменов, по принцип съм при друг лекар, като чета дали въобще ще има смисъл от това ако не ме приеме като пациент, записах си този час преди година, тя просто изтече. Само се бавим и изчакваме а шансовете намаляват. Вече станах на 40.Незнам как да процедирам малко изгубих посока. Чакам заповед за ЕЦ от фонда и после накъде и при кой.

# 439
  • Мнения: 3 505
Вел, съжалявам, че преместването не ти се е получило!  Освен да питаш за ПРП.

# 440
  • Мнения: 5 997
Да, много добър съвет. Нали Персенска не прави ПРП. Кажи й, че все пак искаш да пробваш и дали може да говори с д-р Цветков за това. Обаче дали ще те прехвърлят изцяло при него или само за ПРП-то...?!
Мара, отиди си на прегледа при д-р Стаменов. Аз ходих миналата година на безплатните прегледи на 09.12. и въпреки това той ме прие за пациентка. Моя позната също.

# 441
  • Мнения: 1 278
Бях пациент на Персенска, когато ми дойде часът за Стаменов и той се съгласи да бъде мой лекуващ лекар, но отбележи, че тя е страхотен професионалист и нямало нужда да се местя, всичко обсъждали заедно и т.н. После, когато Стаменов се отказа от мен, ми казаха, че никой от лекарите в екипа не е пожелал да ме поеме... Sunglasses

# 442
  • Мнения: 1 032
Бях пациент на Персенска, когато ми дойде часът за Стаменов и той се съгласи да бъде мой лекуващ лекар, но отбележи, че тя е страхотен професионалист и нямало нужда да се местя, всичко обсъждали заедно и т.н. После, когато Стаменов се отказа от мен, ми казаха, че никой от лекарите в екипа не е пожелал да ме поеме... Sunglasses
Кал така се е отказал Frowning имат ли право да ти посочат вратата?!

# 443
  • Мнения: 1 278
След 5 години всевъзможни изследвания, болници, какви ли не лекари, стотици страници изчетена и премислена информация, през личната ми призма и горчив опит - ами, не - аз вече не съм желан пациент. Информиран, изискващ, внимаващ, не вярващ, съмняващ се, познаващ реакциите на организма си и непрощаващ грешки и пропуски... Изчерпващ времето, силите и нервите си... Не обвинявам! За всичко си има причина, всичко има следствие. Процесът е двустранен.
Моля, не задълбавайте в този въпрос, просто бъдете внимателни към себе си.
От последната стимулация с 5 антрални и 2 хубави Ф, излезе само 1 Я на 8-та ми пункция. Моля се да й хареса на топло и тъмно 5 дни, превръщайки се в героично ембрионче. Flowers Four Leaf Clover

# 444
  • Мнения: 3 505
Късмет. Малага!
При мен от 9 пункции, при които винаги вадехме яйцеклетки, до бластоцист стигна само едно. Върнахме го преди околко три седмици, даже видяхме положителен тест на 10-ти ден (33), почти утроен резултат на 13-ти ден (93), за да дойде прегледът днес, когато се наложи да пусна още един тест, чиито резултат ме шамароса - 102.
Сега съм в изходна позиция, тепърва ще умувам дали да се занимавам с ПРП, мотохомдриално донорство или да заложа на по-сигурното - донорска програма. Нерви имам за още хиляди процедури и експерименти, но парите ме притесняват.

# 445
  • Мнения: 8
Здравейте, след инвитро забременях сронтанно и имам останали една опаковка puregon, писалка и progynova mitte(за стимулация), които бих искала за подаря(само срещу разходите за куриер), ако някой би имал нужда от тях. Срокът им е до 12.2020.

# 446
  • Мнения: 727
Здравейте,
Ако някой има нужда от Естрофем - годен до 06/2021, Преднол годен до 12/2021, Прогестан 2 кутии - годни до 31/01/2020, Луверис - годен до 09/2020, моля да ми пишат.
Искам да ги подаря.

# 447
  • Мнения: 3 505
Здравейте!
Някой има ли инфо за руските клиники, предлагащи процедури с ДЯ или ДЕ? Гледах няколко сайта, които ми изглеждаха ок, но вероятно има някаква причина, различна от скъпите директни полети, да не е особено популярна дестинация тук.

# 448
  • Мнения: 55
Здравейте,

Някоя от вас правила ли е ПРП, къде и имаше ли резултат?

# 449
  • Мнения: 3 505
Здравейте,

Някоя от вас правила ли е ПРП, къде и имаше ли резултат?
Здравей!
Погледни назад в темата Оптимист беше споделяла опита си с ПРП. В България май се прави само в Надежда и е още експериментална терапията.

Общи условия

Активация на акаунт