Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 13

  • 52 433
  • 752
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 505
Бубанка, Вел, късмет, момичета!

# 151
  • Мнения: 301
Момичета днес почнах декапептил по дълг протокол но преди това док видя задржан фолекул и предложи да го пунктира
После се указа че го притисняват още два и тях пунктира без анестезия
Някои имал ли подобен случай

А да и холестерола ми е малку повишен 6.10
Това ще попречи ли

Последна редакция: пт, 27 сеп 2019, 15:34 от AnMary

# 152
  • Мнения: 911
Момичета днес почнах декапептил по дълг протокол но преди това док видя задржан фолекул и предложи да го пунктира
После се указа че го притисняват още два и тях пунктира без анестезия
Някои имал ли подобен случай



това не е ли доста болезнено без анестезия?

# 153
  • Мнения: 395
Правила съм пункция на ЕЦ на 1 фоликул без упойка, болката не е голяма и е за кратко.

# 154
  • Мнения: 301
На двата не болеше многу но третия  за малку да припадна
Беше на многу лошо място

# 155
  • Мнения: 505
И аэ съм имала пункция беэ упойка,много лек дискомфорт усетих,само когато върна още веднъж течността да го ,,иэплакне".Попитах естеств.эащо по 2 пъти ,,иэплаква" Фоликула,обясни ми че понякога Я.се эалепяла и много доктори го отчитат като праэен Ф.,но според него такова понятие няма.
Всъщност болка не би трябвало да има,влагалището е плоска мускулатура,но на мен са ми пунктирали 1,2 Ф.най-много.

# 156
  • Мнения: 1 725
На мен  са ми пунктирали 2 пъти по 5 Ф без анестезия,само с лек седатив. Поносима болка,но аз явно имам висок праг на търпимост ☺.

# 157
  • Мнения: 3 016
Търпи се току що минах с 2 хем бяха на кофти място според док.Simple Smile

# 158
  • Мнения: 301
Точно на македонски но се старая да науча български което не означава че съм неграмотна

# 159
  • Мнения: 233
Здравейте момичета.  Да се запиша и аз в новата тема. След задържан ф. И регулон, стартирам отново сц този месец. Това което ме притеснява е , че от 2 м. Не мога да се видя с док. При многото ми опити караме само на хормони. Смених скоро лекаря точно по тази причина, но май и новият е така. Не ми е предписал никакви добавки освен фолиева и като чета колко неща приемате се отчайвам. Вече не знам лекар ли да сменям, клиника ли...

# 160
  • Мнения: 6 034
В какъв смисъл не можеш да се видиш с доктора? Пускаш хормони на 2-3 ден и понеже са лоши направо ти казват на следващ ли да отидеш? Повечето доктори май не са големи фенове на добавките. На мен също не са ми изписвали.

# 161
  • Мнения: 233
Ами след пункция я не се оплоди. Исках среща да го обсъдим но беше зает. Чаках следващия ц и на 3 ти ден ми каза акушерка по тел да пусна хормони. По тях пак по тел. Ми каза пак акушерка "задържан ф. И регулон и като ти дойде ц след това идваш на преглед". Речено сторено. Ставам в 4 през ноща за да стигна в 8 на преглед, щото док имал операция после, пускам там хормони по нареждане на Акушер и ми се заявява да си ходя. Док казал хормоните са добри ела след 10 дни...пак не стигнах до среща! Думи нямам!

# 162
  • Мнения: 250
В коя клиника си?

# 163
  • Мнения: 233
За момента предпочитам да я запазя за себе си. Просто ми е интересно,  четейки тук как обсъждате с док. Всичко и е налице индивидуален подход. По скоро бих се радвала да споделите клиники и доктори, които са ангажирани с пациентите си. Ще съм благодарна.

# 164
  • Мнения: 1 751
Момичета, след ужасните изследвания предните 3-4 месеца, хормоните ми от вчера са (почти) перфектни. Не можах да повярвам.  И док се изненада. Стартирах с кломид, стискайте палци да има и нещо за пункция. Gift Heart
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт