Лидл 131 - Септемврийско плюшена

  • 77 991
  • 1 235
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 538
Здравейте! Какво ви е мнението за дамските олекотени якета, които ще пускат от 26.09 ?

# 691
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Здравейте! Какво ви е мнението за дамските олекотени якета, които ще пускат от 26.09 ?

Не са лоши. Имам такова. Леко е и топли.

# 692
  • Мнения: 25 749
Здравейте! Какво ви е мнението за дамските олекотени якета, които ще пускат от 26.09 ?
Миналата година имаше голяма истерия по тези якета. Из целия магазин се търкаляха пробвани и оставени. Тук коментираха, че не са нещо особено, а не са и евтини. Имало в декатлон по хубави. Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 22 сеп 2019, 21:33 от So Lucky*

# 693
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
За начална есен стават якетата, за зима не. Взех едно миналата година, но не е нещо уникално.

# 694
  • Мнения: 4 397
Мекичко и тънко яке, на мен ми харесват. Пълнежа на яката не е закачен, поне на детските, и не се държи много добре при пране. На моето дете това е любимото яке ( има още две якета и не искаше да ги облича), цяла зима ходи с него, но с дебел суичър отдолу. Меко е и за това е удобно за децата и не стои като скафандър.

# 695
  • Мнения: 3 538
Благодаря! Аз точно за начална есен го искам. За съжаление в България има 4 сезона и със зимното яке е топло през есента. А Декатлон ми е далече

# 696
  • Мнения: 47 990
Такива якета вече има навсякъде Simple Smile А и качеството вече сякаш падна

# 697
  • Мнения: 3 538
Имах преди време някакво китайско, но много спарваше. Та си мисля тези да пробвам

# 698
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Киса, може ли да провериш във вашия Лидл дали има останали тъмно сиви поларени одеала. Ще ти бъда много благодарна.

След френската няма ли да има италианска седмица? Някой с тайна информация Simple Smile

# 699
  • Мнения: 1 008
Мнения за нощния крем на Cien? Много ми харесваше околоочния, а го спряха....

# 700
  • Мнения: 25 749
Благодаря! Аз точно за начална есен го искам. За съжаление в България има 4 сезона и със зимното яке е топло през есента. А Декатлон ми е далече
Подобни якенца има и в мола - reserved, terra nova, pull and bear, и всички магазини от този сорт. Някои са по качествени, други не.

# 701
  • Мнения: 6 470
От утре нова зимна планограма на ПиЗ. Да не се изненадате Simple Smile

# 702
  • Мнения: 20 172
Благодаря! Аз точно за начална есен го искам. За съжаление в България има 4 сезона и със зимното яке е топло през есента. А Декатлон ми е далече
Подобни якенца има и в мола - reserved, terra nova, pull and bear, и всички магазини от този сорт. Някои са по качествени, други не.
Точно от мола идвам, цените започват от 50 в Ню Йоркър, нагоре. В Теранова са по 70. Много ми хареса едно в Reserved за 90 обаче. Не знам в китайските молове как е положението.

# 703
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
От утре нова зимна планограма на ПиЗ. Да не се изненадате Simple Smile
И ново зимно работно време от 16.09, ако не сте го коментирали. Поне в Лидл Тракия вече са сложили табелите до 21 часа.

# 704
  • Мнения: 6 470
Да, повечето филиали минават и на зимно раб. време. Нашия не е от тях, затова и не споменах.

Общи условия

Активация на акаунт