Съвет за забравяне на невъзможното

  • 11 883
  • 269
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 732
Точно това ми е непонятно:
- Той я реже, тя се надява ...
- Защо мъж не се възползва от предлагаща му се жена?

# 166
  • Мнения: X
Точно това ми е непонятно:
- Той я реже, тя се надява ...
- Защо мъж не се възползва от предлагаща му се жена?
Мъжът и е в съседната стая. Значи здравето му е преди секса, като приоритет. Е не е ли много мъжко да се сбиеш заради жена ?
Май в днешно време тц.
Едно време войни са се водили...

# 167
  • Мнения: X
Джентълмените не се бият за жени, а ги споделят помежду си. Европа сме все пак, цивилизация.

# 168
  • Мнения: 1 726
Мъжът и е в съседната стая
Това е всъщност дразнителят за повечето мъже. Омъжена колежка е по-ценно завоевание от неомъжената такава.

# 169
  • Варна
  • Мнения: 14 567
Европейци, с ориенталски минало.
Ако я харесват може и словесно да се дуелират.
Тя е готова, мъжа не желае авантюра. Мисля, че не е искрен с нея и се възползва от увлечението и.

# 170
  • Мнения: 2 215
Какво ценно завоевание е омъжената колежка, при положение, че човекът е свободен. А и тя да да е обиграна някоя да речем, да мята белтъци, но на мен ми е малко тийнейджърска работа нейната. Развълнувана от един танц и допир, представям си ако беше спала с него, как хептен ще затъне. Не му се занимава на човека, искал е флирт и секс, явно тя е романтична и очаква нещата да се развият като по филмите. Логично обяснение за мен е това.
Другото е мъжът да е някой смотаняк, дето да не знае как да си поиска, щото и такива има.

# 171
  • Мнения: X
Какво ценно завоевание е омъжената колежка, при положение, че човекът е свободен. А и тя да да е обиграна някоя да речем, да мята белтъци, но на мен ми е малко тийнейджърска работа нейната. Развълнувана от един танц и допир, представям си ако беше спала с него, как хептен ще затъне. Не му се занимава на човека, искал е флирт и секс, явно тя е романтична и очаква нещата да се развият като по филмите. Логично обяснение за мен е това.
Другото е мъжът да е някой смотаняк, дето да не знае как да си поиска, щото и такива има.
" Развълнувана от един танц и допир, представям си ако беше спала с него, как хептен ще затъне."

Това много ми хареса😊
Съгласна

# 172
  • Мнения: 32 480
Или пък ако спи с него може и да се отрезви  Laughing

# 173
  • Мнения: 9 152
Мъжът и е в съседната стая
Това е всъщност дразнителят за повечето мъже. Омъжена колежка е по-ценно завоевание от неомъжената такава.
Не,  авторката не е омъжена. Беше го написала вече. Нарича партньора си "моя мъж", но реално те не са женени, а живеят заедно, като последователно се забъркват в авантюри извън това съвместно съжителство, в което обаче има и дете.

# 174
  • Мнения: X
Или пък ако спи с него може и да се отрезви  Laughing
И без това секса всичко разваля

# 175
  • Мнения: 32 480
Или пък ако спи с него може и да се отрезви  Laughing
И без това секса всичко разваля

Тамън ще си реши проблема  Laughing

# 176
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако секса е причина, нещата бързо се скапват.
Ако е следствие (на любов), връзката се заздравява.
Авторката с поведението си показва, че е емоционално незрял индивид (както и възлюбения), така че отиваме на първия вариант.

# 177
  • София
  • Мнения: 2 486
Мъжът и е в съседната стая
Това е всъщност дразнителят за повечето мъже. Омъжена колежка е по-ценно завоевание от неомъжената такава.
Ни по-ценно, а по-лесно, и с по-малко усложнения.

# 178
  • Мнения: 18 403
Ще се усложни, ако мъжът ги разбере.

# 179
  • Мнения: X
Когато. Не ако.

Общи условия

Активация на акаунт