Съвет за забравяне на невъзможното

  • 11 842
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 215
Много странен и объркан първи пост на авторката. Май е влюбена и обсебена до маниакалност само в представата си за виртуалния й любовник. Жалко за нея, да отслабва и да се поболява заради това, че някакъв колега си убивал скуката с нея. . . А тя си въобразила, че е голямата й любов. Време е да свали розовите очила.

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 10:41 от keisito

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Добре, да бъдем конкретни. Ти си му предложила да си легнете. Той е дал заден и сега се измъква и крие. Ти искаш да го забравиш. Правилно ли съм схванала?

Ако да, едно да ти е ясно. Този човек не те иска. Причините няма значение какви са. Оттук нататък свеждаш контакти до минимум, даже ако на цяло ги отрежеш още по-добре, но не знам дали си навита да сменяш работата си. Концентрираш се върху детето и мъжа си, мълчиш и чакаш времето да си свърши работата. Може да улесниш малко сама себе си като се отдадеш на някое ново хоби, спорт или нещо там, което би ти помогнало да се разсейваш.

# 17
  • Мнения: 2 695
И какъв точно е проблемът да получа съвет? Хубаво, вие сте безгрешни, аз не. Мъжът ми няма връзка сега, имаше преди. Другият изчезва в смисъл, че не пише, а не, че физически изчезва. Изчезва след всеки път, когато каже нещо за чувства. Толкова ли е трудно да дадете съвет, вместо тичиното оплюване и нападане. Искам обективно мнение как да забравя един човек. Въртиопашка, всякаква съм, но съм човек и имам нужда от съвет.
Какъв съвет търсиш? Как да забравиш любовника, защото той е дал на заден и не ще да има сериозни отношения с теб?  А ти си хлътнала до ушите по него, вместо да градиш собственото си семейство търчиш по чужд мъж. Съветът е да го забравиш възможно по-бързо и да не повтаряш тази грешка отново.

# 18
  • Мнения: X
Атакувайте го отново. Мъжете не отказват секс .

# 19
  • Мнения: 29 341
Офффф, поредната комплексарка, доволна на малко внимание от чужд мъж да си повдигне самочувствието на много търсена. Стига с тези сладникави истории, седни си на гъза и си гледай мъжа и детето.
Разбила си връзката му, сега и семейството си ли искаш да провалиш? И като се съберете, какво...?!? Цветя и рози....?!? Дете имаш, помисли за него.....

# 20
  • Мнения: X
Марипоса, при всички случаи нямаш полза да точиш лиги по мъж, който явно не те иска или поне не е сигурен. Имай достойство и се дръж на положение!

# 21
  • Мнения: 11
Благодаря ! Да, боли, но искам да си отворя очите. Искам да прогледна.
Да напусна работа няма вариант. Хубава работа, много добре платена, висока позиция, страхотни колеги. Да напуска той Simple Smile
Все пак всички, които казват гледай си мъжа и детето - не е толкова лесно, хора. Детето не позволявам да усети липса, вкъщи преглъщам, опитвам се да не показвам нищо. Търся интимност, опитвам се да давам любов, колкото мога.
Не съм търсила някой да ми обръща внимание или просто секс. Исках (за съжалние искам) този човек.
А, че съм хлътнала, щото някой ми е обърнал внимание. Грешите. Внимание получвам от доста мъже, винаги съм била ухажвана от мъжете, но не съм дала и най-малък повод за нещо повече или да се поддам. Не искам друга връзка, не искам да го замествам. Искам да го забравя бързо и веднага.

# 22
  • Мнения: 31 677
И какъв точно е проблемът да получа съвет? Хубаво, вие сте безгрешни, аз не. Мъжът ми няма връзка сега, имаше преди. Другият изчезва в смисъл, че не пише, а не, че физически изчезва. Изчезва след всеки път, когато каже нещо за чувства. Толкова ли е трудно да дадете съвет, вместо тичиното оплюване и нападане. Искам обективно мнение как да забравя един човек. Въртиопашка, всякаква съм, но съм човек и имам нужда от съвет.

Докато работиш с него и го виждаш, няма да стане.
То затова с колеги само се работи. За да няма после глупави терзания.
Ама се случва.

# 23
  • Мнения: 765
Много странен и объркан първи пост на авторката. Май е влюбена и обсебена до маниакалност само в представата си за виртуалния й любовник. Жалко за нея, да отслабва и да се поболява заради това, че някакъв колега си убивал скуката с нея. . . А тя си въобразила, че е голямата й любов. Време е да свали розовите очила.
Да, и наистина вече да помисли за детето и съпруга си. Ако трябва ще смени работата...варианти има, въпрос на приоритети. Разбира се, че никой не е застрахован от нищо в този живот, но когато степенуваш важните неща, картинката се изяснява.

# 24
  • Мнения: X
Запиши се на спорт някакъв, ще ти помогне да се чувстваш по-добре психически. И почти да му намираш кусури, не може да няма Trollface.

# 25
  • Мнения: 731
На мен ми е интересно защо не се е развела с мъжа си при първата му изневяра? А сега тя е готова да изневери! Това какъв брак е? Да не би да сте в отворена връзка?

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Този те манипулира, чеше си егото, но не те иска. Насочи вниманието към твоя мъж- или си решете проблемите, или се разделяйте. С тия кръшкания не си е работа.

# 27
  • Мнения: 11
На мен ми е интересно защо не се е развела с мъжа си при първата му изневяра? А сега тя е готова да изневери! Това какъв брак е? Да не би да сте в отворена връзка?

Не се разделих, защото всеки заслужава шанс. Винаги съм мислила, че ако ми се случи ще си тръгна, но не го направих. Всеки може да сгреши, да се подхлъзне и да допусне купища грешки.  Всички сме хора. Не сме в отворена, разбира се. Просто сме различни хора, без общи виждания за живота и в някакъв етап си оказва влияние. Коренно различни сме с мъжа ми. Нямаме допирни точки почти в нищо. Но е добър човек, баща, приятел. И в леглото определено не липсва нищо.

# 28
  • Мнения: 1 281
Аз, пък си мисля, че ако проявиш същото безразличие към него, най-вече, а ако наистина успееш да се отърсиш от неговото влияние -още по-добре, той сам ще те потърси. Има хора, които обичат играта на котка и мишка, това поддържа самочувствието им и въображението, но без особени рискове. Чиста манипулация е приказките от сорта " не мога да съм причина за разпада на семейството ти...", " имам проблеми затова не ти се обаждах..." и прочие разни измишльотини. Празни приказки от мъж, който не те желае достатъчно. Ти си се влюбила, което характерно за повечето жени, въображението ти е създало невярна представа за човека пред теб. Изхождайки от това, че ти самата няма да кажеш неща, които не изпитваш, за да си чешеш егото, си мислиш, че и човекът отсреща не е способен на това. Оправдаваш реакциите му и търсиш рационално обяснение на поведението, като му преписваш качества, каквито няма. Хич не е от принципност, това че не е предприел крачка, а се е отдръпнал. Не живеем във времето на Романтизма, мъжът е въздишал скришом по любимата жена, но оставал верен на чувствата си.
Ако със съпруга си имате добри взаимоотношения не ги разваляй, заради иделиазирания образ, който си си изградила за този мъж. Почти съм убедена, че ако имаше възможност да поживееш с него, бързо ще се отърсиш от този унес.

# 29
  • Мнения: 78
На мен ми е интересно защо не се е развела с мъжа си при първата му изневяра? А сега тя е готова да изневери! Това какъв брак е? Да не би да сте в отворена връзка?

Не се разделих, защото всеки заслужава шанс. Винаги съм мислила, че ако ми се случи ще си тръгна, но не го направих. Всеки може да сгреши, да се подхлъзне и да допусне купища грешки.  Всички сме хора. Не сме в отворена, разбира се. Просто сме различни хора, без общи виждания за живота и в някакъв етап си оказва влияние. Коренно различни сме с мъжа ми. Нямаме допирни точки почти в нищо. Но е добър човек, баща, приятел. И в леглото определено не липсва нищо.

Честно казано не ми е понятно как живееш с човек, с когото нямате общи виждания за живота. Може наистина да е добър баща и любовник. Ама въобще защо си губите взаимно времето, при положение че той ти е изневерявал и ти си влюбена в друг? Аз май съм от друга планета.
Моя личен съвет е да търсиш щастието си другаде.

Общи условия

Активация на акаунт