Съвет за приятелка

  • 10 011
  • 334
  •   1
Отговори
# 135
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
Защо е против да говори за него? Какъв е тоя човек..? Тя има право да говори каквото иска, с който иска.
Ами, против е тя да споделя с хора какво се случва между тях, според него, каквото се случва трябва да си е между тях.
Да, ако отношенията между тях са нормални, и двамата се чувстват добре от тях. При положение, че той буди несигурност в нея, без да я утешава, това, че е против тя да говори, никак не ми харесва. Защо, някой ще вземе да й даде добър съвет ли?

# 136
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Извинявай, влюбена в кое качество, конкретно? Има и семейни, с подобно ежедневие - той на бар или с приятели, тя влюбено му простира бельото или готви любимите му ястия ....

# 137
  • Мнения: 5 300
Извинявай, влюбена в кое качество, конкретно? Има и семейни, с подобно ежедневие - той на бар или с приятели, тя влюбено му простира бельото или готви любимите му ястия ....
Ами и аз не знам в кое му е влюбена, да ок това е нормално да си излизаш по барове с приятели, но не е ли в по-напреднал етап на връзката? То е ясно, че идва момента, когато ти омръзва едно и също, ама при тях е дошъл по-рано.

# 138
  • Мнения: 18 300
При започване на връзка приятелите не се зарязват. Simple Smile

# 139
  • София
  • Мнения: 5 139
Понякога конспиративното мислене на тема мъже е в повече.
Той не искал приятелката да говори с приятелки, защото се притеснявал. А дали не е защото е надушил какви клюкарки са и двенките и не иска да му развяват бельото? Между другото, темата е прекрасно доказателство за последното...

# 140
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Тя го определя като емоционален инвалид, тя е влюбена в него по презумция. Sunglasses

# 141
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
И на по-мръсни долни гащи сме ставали свидетели. Не ги знаем кои са, няма и да разберем най-вероятно.
Няма нищо лошо, в това да потърси съвет и да види как изглежда ситуацията в очите на други хора.

# 142
  • Мнения: X
Тя има право да говори каквото иска, с който иска.
Това не е точно така, особено в този случай, защото много удобно се представя само едната гледна точка и се заемат крайни позиции. Впрочем, точно пък по този въпрос - ето цитат:
тя няма против свободното време, но той си го прекарва според нейното виждане в повече.
Качествено ми убягва какво е неговото виждане - не пречупеното през нейните очи, а чисто неговото. Според нейното виждане той има твърде много свободно от нея време. Това говори за личностен проблем на момичето, а не на момчето.

Скрит текст:
Сетих се за ССПГ Диблър, според чието лично виждане всякакви пари в чуждия джоб са нещо нарушаващо вселенските закони.

# 143
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
Само в съда се разглеждат всички гледни точки, сред нормалните хора нещата не работят точно така.
Ако той се включи в дискусията, ок, но това едва ли ще се случи.

# 144
  • Мнения: X
Това обаче не означава, че трябва него да изкараме черен дявол, а нея - глуповато наивно момиченце, и да я поощряваме. От такива поощрения излизат страхотни жертви.

# 145
  • София
  • Мнения: 17 775
Елунария според мен е напипала нещата.
Човекът си е нарцисче, иска да го гонят, да се дърпа, да си живее като ерген, а отсреща да го гункат и цункат, а да не си мърда пръста, но създава фалшив облик на отношенията им, запознавайки я с родителите си. Транзитните, за които пет пари не даваш, не ги водиш при макя си и баща си. На мен тоя ми звучи като много противно човече.
Скоро ще започне да я критикува за това и онова. Хващаме ли бас? Да не говорим, че има девиантна сексуалност. Нефелник.

# 146
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
Вече я е критикувал, че въпреки, че била слаба, нямала стегнато тяло и я пращал да ходи на фитнес.

# 147
  • София
  • Мнения: 17 775
Това съм го пропуснала.
Еми... Какво повече има за казване, наистина ли има толкова много хора, които да обяснят, че е нормално. Явно се пише за спорта.

На 27 да не си имал нормална връзка е бъгнато. (Не се изреждайте плс да ми обяснявате колко е нормално. Не мe вълнуват вашите младини. )

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 03:52 от The Catcher in the Rye

# 148
  • Мнения: X
И сега какво, тя може да го критикува, приятелката й може да го критикува, вие можете да го критикувате, но той не може да критикува нея?
Това за фитнеса... Не знам. Ако тя, макар и слаба, е някакъв дроб, който виждам как се задъхва по стълбите, и аз бих предложила да се раздвижи по-сериозно. Казвала съм го и на двамата си родители, това значи, че ги манипулирам и неуважавам, тъй ли?

# 149
  • Мнения: 6 166
Ами и аз не знам в кое му е влюбена, да ок това е нормално да си излизаш по барове с приятели, но не е ли в по-напреднал етап на връзката? То е ясно, че идва момента, когато ти омръзва едно и също, ама при тях е дошъл по-рано.

Как да ти кажа, няма етапи тука, защото няма връзка. Момчето си е много добре ориентирано - казва на момичето да не казва на никой, за да не се усети тя че той за нищо не струва като гадже. Тя си тряе, щото той й казал, той си я държи под контрол и с времето ще почва още повече да я кара да се чувства неадекватна - ако е дебела, защо е дебела, ако е кльощава, защо е кльощава, ако пие вода от чешмата, защо не минерална, ако носи дънки, защо не носи рокли, за да се забавлява как тя го обича, а той не, защото той си знае, че не е способен на чувства, но тя, тя къде е гледала.  

Ако е влюбена прителката ти, то тя е влюбена в приказната мечта, в това да си има и тя гадже, а не в него конкретно. Той просто за момента се нагажда към мечтата й за любов. Търсил я преди, защото я харесвал.. Глупости. Търсил я е по 100 пъти на ден, за да си осигури, че тя ще го хареса, че тя ще тича по него. Класически бейт и суич. Това, което наистина иска е да я накара тя да тича по него, за да може той да започне да си получава надцистичното снабдяване с обожание, което той ще си го получава като отнема всички тези поведения, с които я е зарибявал и седи и я гледа как като я разиграва тя не знае какво се случва и тича по него.

Общи условия

Активация на акаунт