Съвет за приятелка

  • 9 899
  • 334
  •   1
Отговори
# 120
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Кое младо момиче няма да си направи изводи след като я търсят всеки ден и я запознават с родителите?

Умното момиче. Наивното ще си помисли, че нещата са сериозни след един месец. Умното ще види, че това гаджето й да я запознае с родителите си е много сериозна стъпка, която гаджето й прави без да има това тежест. Утре ще го направи с друга. Може би за да се покаже, че има някоя, а не, че има някакви сериозни намерения към вкусът на деня.

В това отношение се става "умна", като понатрупаш малко опит. От тази ситуация има много какво да научи и я съветвам да направи това, вместо да влезе в ролята на жертва.

# 121
  • Мнения: 6 166
братан, изглеждаш ми като да се заяждаш повече отколкото да изказваш мнение. Замисли се дали ти помага това в живота. С Дон Жон трудно би се мерил, а да нападаш приятелката му е недостойна постъпка.

# 122
  • Мнения: 2 694
DonJon, не бой се за мен, аз правя каквото си искам и спа с когото и когато си искам, а се бой от празния тиган в ръцете на жена ти, защото ти нямаш моите възможности Simple Smile
Пери си чаршафите и не се надувай на възможности Simple Smile
Жена ми държи на "тигана" дръжката редовно, не 3 пъти годишно Joy

# 123
  • Варна
  • Мнения: 14 527
По- добре да държи на теслата дръжката, че е възпята. За тигана няма химн . Joy

# 124
  • Мнения: 18 229
Нещо спамите. Защо отваряте работа на модераторите в почивни дни? Някой да пусне тема кой е по-щастлив - ергена или семейният мъж. С анкета може. Wink

# 125
  • Мнения: X
Нещо спамите. Защо отваряте работа на модераторите в почивни дни? Някой да пусне тема кой е по-щастлив - ергена или семейният мъж. С анкета може. Wink
Ергенът, защото може да спи с жената на женения... обратното няма как 😁 Дотук съм с офтопика.

# 126
  • Мнения: 18 229
Има логика! Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 127
  • София
  • Мнения: 5 135
Темата изначално ми се струва крива - преразказ на преразказа от приятелката. Едната си хваща гадже, нещо не върви, отива, разказва на другата, другата пуска тема какво е чула и видяла...
Пичът ми звучи сравнително ок. Може в началото само той да я е търсил и да му е писнало. Не виждам нищо лошо в това, не може пък само единият да търси другия.
Бил правел секс 2-3 годишно - аз го разбирам така, че преди героинята на разказа е било така. Ми, то в тоя форум няма угодия. Ако прави секс под път и над път и ги менка като носни кърпички - к*рвар. Ако пък е без приятелка и прави секс само 2-3 годишно - гей, импотент, нещо му има.
А да се лепнете в началото на връзката един за друг като сиамски близнаци за мен е сред най-големите грешки, да не кажа най-голямата.

# 128
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
И защо е "най-голямата" грешка? Грешно е да правиш неща, които не са ти присъщи и те карат да се чувстваш зле, или пък подвеждаш някой... но ако на една двойка нещо й харесва, няма правилно или грешно.

# 129
  • Мнения: 5 300
Темата я пуснах аз, защото тя се страхува да не разбере той, защото по принцип е против да говори за него дори пред мен. Последното е, че утре пак ще ходят в тяхните, не са се виждали от 2 дена, в момента той е на бар, а тя си е вкъщи, общо взето е това.

# 130
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Защо е против да говори за него? Какъв е тоя човек..? Тя има право да говори каквото иска, с който иска.

# 131
  • Мнения: 2 990
На мен ми се гади само като си представя да съм залепена за някого постоянно или той за мен..... Не знам дали е грешка, но със сигурност не е полезно. Сигурно се повтарям вече

# 132
  • София
  • Мнения: 5 135
Темата я пуснах аз, защото тя се страхува да не разбере той, защото по принцип е против да говори за него дори пред мен. Последното е, че утре пак ще ходят в тяхните, не са се виждали от 2 дена, в момента той е на бар, а тя си е вкъщи, общо взето е това.

Темата я пусна ти, защото тя се страхува, да не разбере той? Какво да разбере - че тя пуска теми в БГ-мама?!
Иначе казах, че според мен е грешка. Разбира се, има двойки, които се чувстват комфортно така. И все пак - момчето е поискало 2-3 дена. Не е поискал да правят тройка с Мис Плеймейт или да вари пеленачета живи. Не говорим за сериозна връзка на много време, в която някой изцепва "Абе, я ми дай малко почивка, че нещо...". Говорим за връзка, която дори все още не може да се определи като сериозна.

# 133
  • Мнения: 5 300
Защо е против да говори за него? Какъв е тоя човек..? Тя има право да говори каквото иска, с който иска.
Ами, против е тя да споделя с хора какво се случва между тях, според него, каквото се случва трябва да си е между тях.

# 134
  • Мнения: 5 300
Темата я пуснах аз, защото тя се страхува да не разбере той, защото по принцип е против да говори за него дори пред мен. Последното е, че утре пак ще ходят в тяхните, не са се виждали от 2 дена, в момента той е на бар, а тя си е вкъщи, общо взето е това.

Темата я пусна ти, защото тя се страхува, да не разбере той? Какво да разбере - че тя пуска теми в БГ-мама?!
Иначе казах, че според мен е грешка. Разбира се, има двойки, които се чувстват комфортно така. И все пак - момчето е поискало 2-3 дена. Не е поискал да правят тройка с Мис Плеймейт или да вари пеленачета живи. Не говорим за сериозна връзка на много време, в която някой изцепва "Абе, я ми дай малко почивка, че нещо...". Говорим за връзка, която дори все още не може да се определи като сериозна.
Да, така е, просто в момента тя е влюбена и иска да е с него, тя няма против свободното време, но той си го прекарва според нейното виждане в повече.

Общи условия

Активация на акаунт