Съвет за приятелка

  • 10 008
  • 334
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Тъпчем на едно място. Елфичка, по принцип си права, ама айде да не е чак толкоз прекрасна и върховна тази девойка. Ми разбира се, че ще се променя заради гаджето, ако иска да има такова! Хората са длъжни да се променят, това не подлежи на коментар, крайно време е някои да пораснат и да проумеят, че са сред други хора, а не в гората. На коментар подлежат единствено границите, в които да се случва промяната. Никой не е чак толкоз перфектен, че да няма нужда от подобрение тук-там. С живота и опита се научава кога си струва и е положителна промяната и кога - не. На всяка цена отказ от промяна е комплексарщина и детински инат.
По конкретния случай, фактът (поне този, който беше поднесен), че средата на лирическата героиня се състои от цифром и словом 2 (двама) души, от които единият скоро ще бъде шитнат - на мен това ми говори за спешна нужда от промяна. Сори, ама само в американските тийн комедии всичко живо избягва компанията на свестен човек и то даже не през целия филм. В живота не се случва така.

# 241
  • Мнения: 6 166
Няма спор тук. На няколко пъти се писа, че и момичето има нужда от промяна. На 23 е, хубава възраст да се усети за някои неща от живота.

Но и от смяна на този мъж трябва, че най-вероятно й харесва да си има някой повече отколкото й харесва да е отхвърляна от това гадже.

# 242
  • Мнения: 5 300
Последно, уикенда са били заедно, уж всичко е било точно, сега 3 дена ще си почива младежа. Тя категорично отказва да говори с него на тема виждания, не иска да се излага излишно. Ще чака месец, два, ако нищо не се промени ще следва раздяла.

# 243
  • Мнения: X
И какъв е смисъла да чака? От сега й е казано, че няма да стане. Ще го хипнотизира ли, какво 😁 Очевидно има нещо, което я устройва засега или още не е намерила следващия клон, на който да се хване.
Иначе благодарим за ъпдейтите, които пускаш 😆

# 244
  • Мнения: 5 300
И какъв е смисъла да чака? От сега й е казано, че няма да стане. Ще го хипнотизира ли, какво 😁 Очевидно има нещо, което я устройва засега или още не е намерила следващия клон, на който да се хване.
Иначе благодарим за ъпдейтите, които пускаш 😆
Е нали уж много избързвала, сега какво чака, последно? 😂

# 245
  • Мнения: 6 166
Вместо да си слага живота на спирачка за него, за започне да го живее, че сега й е времето. Ако иска. Ако не иска - ще ходи да чака другия 1-2 месеца, третия половин една година, четвъртия 3-4 години докато стане съвсем сериозен и така мъжете ще й дават трохички надежда за обвързване и тя ще скача по струните им.

Да вземе и тези два месеца да направи нещо със себе си приятелката, че да не стане така, че си е пропиляла живота по този и после и по всички следващи като него. Ако тя не си промени модела на харесване все на такива ще попада.

# 246
  • Мнения: X
На практика тя иска 1-2 месеца, след което му подписва присъдата. За 1-2 месеца нищо няма да се промени, иска се много повече време (да стане на нейното).

# 247
  • Мнения: 5 300
След 2 месеца ще е минала половин година, достатъчно време на тази възраст да видиш на къде вървят нещата. Когато са заедно още в началото ви казах, че нямат проблеми.

# 248
  • Мнения: 6 166
Баш си е лятна забежка това. От Май до Септември. Какво сериозно се търси в това. Че и месеци се броят...

А защо по добре приятелката да остане с този мъж 2-3 години, че нали като навършат 30 години мъжете и тогава решават да се женят. Може пък ако остане с него и той нея да я вземе за булка (сарказъм ... )

# 249
  • Мнения: 14 966
Точно още месец- два са нужни.
На момичето му е светнала червената лампа , помолила е съфорумка да пусне тема. Тоест, тя вече не се е чувствала комфортно във връзка, в която някой и определя време със себе си, и време за себе си. Аз бих се почувствала много унизително, ако някой ми каже- сега сме три дни заедно , после три дни са си мои, не ме търси. За мен това е знак, че някой ме "намества" някак в подредения си свят, все едно - от него да мине. Връзката му с момичето е наравно с отношенията с приятелите, фитнеса, шопинга. Това , че за някой мъж не си приоритет, който да избута останалите неща, е много сериозен знак за липса на критерии и селективност. А утре, когато има дете, и то ли ще е в дните за отдих от семейството, или в семейните ги пишем.
Момчето не я обича достатъчно, според мен. Не я желае достатъчно. Три месеца са малко време за генерални изводи, но точно още един - два , са достатъчни, за да се изясни картинката.

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 3 582
сега 3 дена ще си почива младежа.
От какво, от нея ли?! Laughing  Пиши я бЕгала работата...

# 251
  • Мнения: 5 300
Смисълът на темата беше точно такъв, да видим как са протекли в началото връзките на други хора и дали това, което иска момчето е нормално.

# 252
  • Мнения: X
Нормално е, да. Недейте да търсите начин той да излезе кривия, което да даде някаква, знам ли, индулгенция за лепенето.
И аз не виждам какво още ще му чакат два месеца. Както каза Братан, ако нещо се очаква да стане, то е нужен доста по-дълъг период. Сега просто си играйкат на кой е по-снизходителен и търпелив. Той 3 дни, тя ехей 60, ларж работа. То толкоз са им и сериозни отношенията, щом си играят така на дребно с дни.

# 253
  • Мнения: X
Представям си ги какви графикомани ще са като семейство.
Измий колата между вторник и четвъртък
Имаш четири дни да купиш на детето ботушки
до 1 седмица да планираш отпуската и почивката
Вижданка с роднини - не повече от веднъж месечно, между 14:00 и 17:00 😁

# 254
  • Мнения: X
Звучи перфектно 😁 Иначе ще стане като в оня виц 'казах ти - след 5 мин, няма нужда на всеки половин час да ми напомняш'.

Общи условия

Активация на акаунт