Съвет за приятелка

  • 9 944
  • 334
  •   1
Отговори
# 75
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Че какво има да ну харесва? 27- годишен саможивляк-нарцис с понижено либидо

# 76
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Скрит текст:
За мен и двете момичета сте много наивни. Пича си е абсолютно нормален, даже ми се струва, че е по-скоро амбициозен и прогресивен човек.

Мъжът трябва да тича след жената, не обратното.

Айде, бг-мама моралистко изказване. Всичко в реалността трябва да се случва според вашите очаквания.

Мъжете тичат след жени, който са изкусителни и манипулативни. Подбрали са си жертвата и са я прелъстили както трябва. 
Искаш да кажеш, че мъжете с mommy issues тичат след жени, които са изкусителни и манипулативни (кучки). Да те поправя.

# 77
  • Мнения: 174
Като чета тази тема си потвърждавам мнението, че момичета до 25г сте най-разлезена група. Пълни с наивни очаквания и неразбиране на противоложния пол. Освен това сте презаляти от възмжностти и не знаете какво да си изберете. Всичките ви успехи до момента се дължат, не на стойността ви като хора, а на стойността ви като сексуален обект. После, не се чуде защо ви "Ебем и бегаме"

Скрит текст:
За мен и двете момичета сте много наивни. Пича си е абсолютно нормален, даже ми се струва, че е по-скоро амбициозен и прогресивен човек.

Мъжът трябва да тича след жената, не обратното.

Айде, бг-мама моралистко изказване. Всичко в реалността трябва да се случва според вашите очаквания.

Мъжете тичат след жени, който са изкусителни и манипулативни. Подбрали са си жертвата и са я прелъстили както трябва.  
Искаш да кажеш, че мъжете с mommy issues тичат след жени, които са изкусителни и манипулативни (кучки). Да те поправя.

Тия специално тичат след образа на втора майка Simple Smile

# 78
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Точно след това би тичало и нарцисчето, което е обект на темата.

# 79
  • София
  • Мнения: 12 006
За мен и двете момичета сте много наивни. Пича си е абсолютно нормален, даже ми се струва, че е по-скоро амбициозен и прогресивен човек.

...
Нищо номално няма в това потентността на 27 годишен да се изразява в секс 2-3 пъти в годината, нито пък в началото на връзката да иска да си живее като ергенче, нито пък да я запознава на първия месец от гаджерлъка си с родителите си! За какво е амбициозен, освен да си чеше егото?

# 80
  • София
  • Мнения: 28 469
Скрит текст:
Живее на квартира с приятел, с който излиза, когато има нужда от лично пространство.
А дали не е бисексуален или прикрит гей, а този негов съквартирант - истинската му лИбоф ? SatisfiedSatisfiedSatisfied Иначе за пред мама и тати - твоята приятелка /странно че ги е запознал преди той самия да я опознае/.
Е не вярвам, другото момче също има приятелка, освен и двамата да се прикриват Grinning
Питала го е, какво иска, отговорът е бил "Ами чакай де, че ние сме отскоро заедно, не се познаваме достатъчно, но виждам бъдеще с теб и искам да съм с теб."
Скрит текст:
Ей, това днешните мъже са по-зле от жените, как да не си стои човек сам. Grinning
Разумен отговор на доста прибързан въпрос. Макар че аз бих се ограничила само с маркираното. Имам предвид, ако бях на негово място.

# 81
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Като чета тази тема си потвърждавам мнението, че момичета до 25г сте най-разлезена група. Пълни с наивни очаквания и неразбиране на противоложния пол. Освен това сте презаляти от възмжностти и не знаете какво да си изберете. Всичките ви успехи до момента се дължат, не на стойността ви като хора, а на стойността ви като сексуален обект. После, не се чуде защо ви "Ебем и бегаме"

Колкото и грубо да звучи и въпреки, че за стойността може да се поспори, останалото в масата случаи е малко или много вярно.
В следствие на точно тези наивни очаквания, момичетата се хващат с грешните хора, те ги правят на парцали, след което се създава поредната тема за оплакване във форуми като този. По-лошото обаче не е това, а това, което следва: участничките (умишено в женски род) започват масово да успокояват момичето, че вината не била нейна, че мъжа бил боклук и др. от този род, а факта, че той винаги си е бил такъв и тя го е избрала, удобно се пренебрегва, защото това не би било "политически коректно". Политически коректно е да няма наранени хора на всяка цена, само дето успокояването и задължителното насочване на вината в друга посока е типичната меча услуга, която някой може да направи на човек. Накратко: така се учи човек как елегантно да НЕ поема отговорност за последиците от изборите, които прави.

Последна редакция: чт, 05 сеп 2019, 16:01 от Phoenix Wright

# 82
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Точно след това би тичало и нарцисчето, което е обект на темата.

Ами, ще тича, с тази латентна сексуалност. Joy Често защитавам мъжката обективност, но в този случай момъка е неорентиран. Пасивни емоции, мисли и действия. Момата прелива от амбиции да чуе камбанен звън и сватбено хоро. Крайно противоположни са за връзка.

# 83
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Ами така де, човекът не го възбуждат влюбчиви момиченца, трябва му някоя "манипулаторка". Или пък мъж. Кой знае...

# 84
  • София
  • Мнения: 28 469
Скрит текст:
Цитат
Като чета тази тема си потвърждавам мнението, че момичета до 25г сте най-разлезена група. Пълни с наивни очаквания и неразбиране на противоложния пол. Освен това сте презаляти от възмжностти и не знаете какво да си изберете. Всичките ви успехи до момента се дължат, не на стойността ви като хора, а на стойността ви като сексуален обект. После, не се чуде защо ви "Ебем и бегаме"

Колкото и грубо да звучи и въпреки, че за стойността може да се поспори, останалото в масата случаи е малко или много вярно.
В следствие на точно тези наивни очаквания, момичетата се хващат с грешните хора, те ги правят на парцали, след което се създава поредната тема за оплакване във форуми като този. По-лошото обаче не е това, а това, което следва: участничките (умишено в женски род) започват масово да успокояват момичето, че вината не била нейна, че мъжа бил боклук и др. от този род, а факта, че тя го е избрала такъв, удобно се пренебрегва, защото това не би било "политически коректно". Политически коректно е да няма наранени хора на всяка цена, само дето успокояването и задължителното насочване на вината в друга посока е типичната меча услуга, която някой може да направи на човек.
Накратко: така се учи човек как елегантно да НЕ поема отговорност за последиците от изборите, които прави.
Мда, това е доста вреден момент.

# 85
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
И двамата са емоционално незрели за сериозни отношения. Лошото е, че някои така и не узряват.

# 86
  • Мнения: X
Накратко - момиче без приятели, без интереси, без занимания, без желание за нищо друго, освен да има гадженце. Ще прозвучи грубо, но ми звучи като човек с поведенчески и емоционални проблеми. Лично аз не мисля, че бих изтраяла и месец до подобен.
Впрочем, сексът и всичко, свързано с него, ми изглежда нещо тотално без връзка със ситуацията. Прилича на манипулативно накланяне на мненията в полза на бедното употребено девойче.
Мога и по-подробно да контрирам всяка дума, обявена за минус на ергенчето, ако някой има интерес да прочете 😁

# 87
  • Мнения: 5 300
Накратко - момиче без приятели, без интереси, без занимания, без желание за нищо друго, освен да има гадженце. Ще прозвучи грубо, но ми звучи като човек с поведенчески и емоционални проблеми. Лично аз не мисля, че бих изтраяла и месец до подобен.
Впрочем, сексът и всичко, свързано с него, ми изглежда нещо тотално без връзка със ситуацията. Прилича на манипулативно накланяне на мненията в полза на бедното употребено девойче.
Мога и по-подробно да контрирам всяка дума, обявена за минус на ергенчето, ако някой има интерес да прочете 😁
Сподели, за това е темата, да прочете странични мнения.

# 88
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
А къде пише, че тя няма интереси, занимания и желание за нищо друго, освен..? Сериозно ли има хора, чиито "занимания и интереси", заместват отношенията с хората, и по-конкретно, интимните отношения с някой?
И наистина ли не сте срещали хора, които винаги измислят как да ви държат в напрежение, несигурност? Просто му се е хванала на въдицата, ако има вина, то това е нейната.

# 89
  • Мнения: 18 295
Гаджета не значи сиамски близнаци.

Общи условия

Активация на акаунт