Съвет за приятелка

  • 9 970
  • 334
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 990
Момиче, ако четеш тая тема, искам да ти кажа, че аз лично такива с удоволствие бих ги изпратила на м*йната им. Да се променям, заради някого, още повече, че се харесвам никак не го виждам. Може да пътува

# 166
  • София
  • Мнения: 5 139
Нещата започват да придобиват научно-фантастичен характер.
Твоята приятелка нали иска сериозна връзка? Именно в една сериозна връзка може да се повдигне въпросът за теглото на половинката. По-оформена не значи по-слаба, май приятелката ти слуша избирателно, за да може хуууубавичко да изопачи всичко и да си гукате двете какъв изрод е приятеля й.
Ще ме извинявате, ама да ходиш да разказваш от игла до конец всичко на някоя приятелка, включително и колко често е правил секс човекът ПРЕДИ да се обвърже, не е нормално. После защо не искал приятелката му да споделя... Ами, ето защо - защото телефонът е не просто счупен, а размазан.
И въобще всичко звучи толкова изкривено - според мен, за мен, според мен, за мен...
А тая твоя приятелка малоумна ли е, каква е, защо стои с такъв насилник? Що за мазохизъм - хем най-черният на света, хем го търпи, хем тук всички трябва да роним ситен маргарит за нещастната, невинна, употребена девойка. Ами, не е на 15 пък, да се вземе малко в ръце.

# 167
  • Мнения: 18 298
Да не го обсъждат... Човекът е гледал "Сексът и града" и си представя обсъжданията. Simple Smile

# 168
  • Мнения: 217
Да го забрави. Не защото той е еди какъв си. Или тя. Просто не им се получава. Елементарно е.

# 169
  • Мнения: 18 298
Човек преди да почне да разсъждава правилно, с никой няма да му се получи.

# 170
  • Мнения: X
Според мен има нещо психически нездраво в отстояването на всяка цена на това, което човек е. Отстояване не защото е нещо прекрасно, ами ей така, на инат, само и само да не каже някой, че е манипулиран. Това е много болно и много комплексарско.
Човек трябва да умее да отсява полезната критика и да се промени към по-добро. Дори критиката да е с лоша умисъл, това не значи, че е без основание.
Както и да е, темата и без това взе много селяндурски уклон с коментарите за секса и изискванията към фигурата, та не виждам смисъл да посочвам, че трябва да се търси баланс. На такива хора не им е нужен баланс във връзките, нужно им е да са вечно прави.

# 171
  • Мнения: 217
Човек преди да почне да разсъждава правилно, с никой няма да му се получи.
Има шанс да попадне на човек със същите психични отклонения...
А сега сериозно - имах опит за връзка. Казвам опит, защото въпреки, че бяхме заедно около година, я прекарахме в борба кой кого ще промени. Наранявахме се, обиждахме се, тръгвахме си, връщахме се. Никой от нас не беше щастлив. Аз и сега го обичам. Но си тръгнах окончателно и изгорих всички мостове за връщане. Това е.

# 172
  • Мнения: 6 166
Ще ме извинявате, ама да ходиш да разказваш от игла до конец всичко на някоя приятелка, включително и колко често е правил секс човекът ПРЕДИ да се обвърже, не е нормално.

Сигурна ли си? Аз за друго знам.

А тая твоя приятелка малоумна ли е, каква е, защо стои с такъв насилник? Що за мазохизъм - хем най-черният на света, хем го търпи, хем тук всички трябва да роним ситен маргарит за нещастната, невинна, употребена девойка. Ами, не е на 15 пък, да се вземе малко в ръце.

Ето, иска ама не й стиска. Затова е дошла във форума да види тя ли си въобразява като иска уважение, отношение и секскуално желание от гаджето си или той е точно загубеняка, който се показва, че е.

Асинката, правилно си направила. Това след развода е било или преди брака?

Аз познавам един 35 годишен такъв като гаджето на авторката - каза на приятелката си, че ако иска той да й плаща вечерите като излизат заедно тя трябва да отслабне и за да я "мотивира" той й казваше какво е добре за нея да яде и какво не. Стана ми жал за момичето, ама ако няма акъл сама да си тръгне, аз нямам какво да се меся.

# 173
  • Мнения: 3 186


Аз познавам един 35 годишен такъв като гаджето на авторката - каза на приятелката си, че ако иска той да й плаща вечерите като излизат заедно тя трябва да отслабне и за да я "мотивира" той й казваше какво е добре за нея да яде и какво не. Стана ми жал за момичето, ама ако няма акъл сама да си тръгне, аз нямам какво да се меся.



Верно ли има такива случаи?
Какви вечери ще плаща? Никакви вечери, глад е нужен! Satisfied

Преди да си предявяваме претенциите, да се научим да поднасяме критиката, без да обиждаме или нараняваме. Сложна работа.

# 174
  • София
  • Мнения: 5 139
Това със секса... ако говорим за настоящето, няма логика. Значи, те са заедно от 2-3 месеца, но вече правят секс само 2-3 годишно. Марти Макфлай завижда...
И тука във форума като всичките изкараха някакъв съвсем нормален пич Антихриста - тя какво направи междувременно? Нещо размърда ли се, заряза ли го, какво става? Или само търчи при би еф еф-а да изклюкари...
А би еф еф-а търчи у форума да снесе поредната доза, за да можем всички да въздъхнем за пореден път какъв боклук е тоя. Ами, добре, да речем, че е боклук, макар че хич не ми звучи така. И какво? Ожалихме невинната жертва, оплюхме боклука. А нещо действия, екшън?
Тази тема ако беше написана от жена, която иска малко пространство, не иска всеки ден да я натискат за секс и няма сили да му пише на пича нон-стоп - коментарите щяха да са коренно различни. Всички щяха да са "Еее, тая лепка, как го търпиш, зарежи го, много си права, маци!".
Но понеже пичът се е осмелил да спомене, че иска малко лично пространство и че не може само той да я търси - трагедия, използвач, манипулатор, долняк!

# 175
  • INFJ
  • Мнения: 9 347
Ох, сега пък загрижен бил за нея.
Не знам по какъв начин й е казал, че тялото й не изглежда добре и трябва да ходи на фитнес, но честно казано не мога да си представя начин, по който да не се засегне и нарани една жена. Особено такава, която не е особено уверена в себе си - като приятелката на авторката.
Та не знам тъп ли е, или манипулативен? Едно от двете, със сигурност.

# 176
  • Мнения: 18 298
Ако ходи на фитнес с него, ще са повече заедно. Търсете варианта "всеки печели". Simple Smile

# 177
  • Мнения: X
Мхм, това е кажи-речи същото като да кажа аз, че тя е комплексирана, следователно малоумна. Доказателства - ами ЕЖК.
Още в първото мнение авторката пише, че момичето
*има склонност да драматизира
*търси начини да стресне гаджето и поради липса на успех го е обявила за емоционален инвалид
*не одобрява желанието на човека да разполага с 2 от 7 дни седмично за себе си
*иска да бъде търсена по няколко пъти дневно

Във второто мнение се разбира, че момичето
*няма приятели, освен авторката и гаджето
*приобщена е към средата на гаджето поради липса на своя

В третото мнение авторката сама пише, че не може всеки път да обърне внимание на момичето. Не видях нвкой тук да нарича авторката нарцис или друг епитет, лепнат на гаджето.

Усилно ми е да цитирам мнения от различни страници през телефона. Нататък да ви припомням ли темата, или сами ще се върнете да прочетете за поведението на лепката?

Авторке, я ми пратете това гадже. Мисля, че ще си паснем с него.

# 178
  • Мнения: 6 166
Преди да са заедно е било 2-3 пъти в годината. Ако е започнал да прави секс на 20 а сега е на 27, значи общо е правил 21 пъти секс в живота си преди нея. Сексуално инвалидно бебе е. А ако до 3тия път с него са го зарязвали каките, значи и не знае какво да прави.

Приятелката на авторката не сме я изкарвали жертва. Тия, които икат да защитават нарциса набеждават, че  другите я изкарват жертва. Напротив и аз и други писахме да си намери хобита, да си намери среда извън вкъщи, да помъдреее малко за това, което й се случва иначе пак ще се повтори.

Поздравления, за авторката и приятелката й че са потърсили непрофесионалната помощ тук отрано, преди той да й е влязал в психиката и да й диктува какво да облече, как да се вържи, къде да ходи и най-вече ... да си трае.

Неопитността на авторката обаче не прави 27годишният мъжо-бебе по-малко смотан.

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 12:41 от Елфичка

# 179
  • София
  • Мнения: 5 139
Преди да са заедно е било 2-3 пъти в годината. Ако е започнал да прави секс на 20 а сега е на 27, значи общо е правил 21 пъти секс в живота си преди нея. Сексуално инвалидно бебе е. А ако до 3тия път с него са го зарязвали каките, значи и не знае какво да прави.

Пък ако си беше оте*ал - еее, курв*ар, нямаш място при такъв, луда ли си... Тя пък приятелката на авторката щото сигурно е Саша Грей, нали...

Общи условия

Активация на акаунт