A-Derma Phys-AC – Физиологична грижа за кожа, склонна към акне

  • 6 225
  • 199
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 238
Използвам качествена козметика за хидратиране на лицето , под формата на тоник, ексфолиант и крем.

# 91
  • Мнения: 1 357
Използвам медицинска козметика от аптеката за измиване и хидратиране.

# 92
  • София
  • Мнения: 939
Козметика с алфа и бета хидрокси киселини.

# 93
  • Мнения: 287
Почистване и хидратация

# 94
  • Сливен
  • Мнения: 457
Големият ми син навлезе във възрастта с проблемна кожа и купувам специална козметика против акне.

# 95
  • Мнения: 2 682
Дълбоко почистване с медицинска козметика и задължително хидратиране.

# 96
  • Мнения: 537
Използвам качествена медицинска козметика както за двамата си сина, така и за мен.

# 97
  • Мнения: 1 711
Темата ми е много актуална напоследък. Тийнът използва козметика повече от мен. Първо почиства лицето с измиващ гел или пяна, след това лавандулова вода и накрая крем или гел за проблемна кожа. Отделно е маската за лице.

# 98
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Въпросът нали е за младежката кожа на децата ни, защо се отчитате кой какво ползва за себе си?!

Дъщеря ми е на 14, засега без особени проблеми, малко черни точки и по- засилено омазняване. Вечер използва измивен гел и мицеларна вода, сутрин- хидратиращ крем, но само в студените месеци. Веднъж седмично си прави маска.

# 99
  • Мнения: 665
Споделете какви грижи полагате за младежката кожа на децата си.

Преди всичко, залагаме на качествено почистване на кожата с изпитани продукти. Маска с хума също е добър вариант, но тя не е подходяща за ежедневна грижа.

# 100
  • Мнения: 855
За съжаление и при мен все още се налага да полагам грижи - от забързаното ежедневие и "чистия" въздух кожата ми се замърсява. Поради тази причина я почиствам хубаво поне два пъти на ден с измивен гел и четка, хидратирам я добре, използвам слънцезащитен флуид. Общо взето всички вкъщи използваме медицинска козметика и задължително почистваме кожата два пъти дневно.

# 101
  • Мнения: 3 538
Най-важно е кожата да е добре почистена и хидратирана, защото ако е пресушена се стимулира омазняването и. Тази грижа трябва да е постоянна, като за съжаление при моя младеж точно постоянството му куца.

# 102
  • Мнения: 394
Използвам качествена медицинска козметика от аптеката за измиване и хидратиране след баня.

# 103
  • Мнения: 2 957
 Използват измивен гел и мицеларна вода за почистване.

# 104
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
продукти на А дерма и никакви гримове.

Общи условия

Активация на акаунт