A-Derma Phys-AC – Физиологична грижа за кожа, склонна към акне

  • 6 135
  • 199
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 899
Почистване с гелчета проназначени за проблемна кожа.

# 196
  • sofia
  • Мнения: 1 933
За съжаление, въпреки това, че вече съм над 30 години и моята кожа не е от най-чистите. Въпреки възрастта, все още имам мазна и акнеична кожа, за мое съжаление. За лицата си у дома спазваме по-сторга хигиена, правим често домашни маски и почистваме лицата си с мицеларни продукти и розова вода.

# 197
  • Мнения: 937
Проблемна е кожата на сина ми- каквото и да използваме, ефекта е моментен. След спиране на употреба проблемите се завръщат със страшна сила.

# 198
  • Мнения: 405
След консултация с личния лекар бях насочена към серия продукти за мазна,склонна към акне кожа.Това са качествени продукти,доказали своят ефект.Сутрин третира кожата с измиващ гел без сапун,и след това нанася с памучен тампон мицеларна вода/почистваща;без отмиване/.

# 199
  • Мнения: 840


Изтеглени са късметлиите, които печелят награди от A-Derma. Това са:
Bubble79
milica_g
DARSANH
soul81
Serenity'


Честито!


Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 23 септември 2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "A-Derma" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон за връзка).

Благодарим на всички за участието!

Общи условия

Активация на акаунт