Еконт Експрес

  • 1 030
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, бих искала да ви попитам дали някой се е сблъсквал с това колко да безхаберни Еконт? Чакам пратка която е приета още на 21.09.2023 и до ден днешен нищо не се случва, звъня по няколко пъти и все същия отговор. На всичкото отгоре чак някакъв си от разпределителен център даже ми каза че лично щял да я достави, и нищо Simple Smile) бих искала да ви попитам как сте процедирали в такъв момент? Нито мога оплакване да пусна нито нищо.

Благодаря предварително!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Какъв е отговора?

# 2
  • Мнения: 3
“Имамв проблем липса на куриери, и прекалено много пратки” че, за почти 7 дни не можаха да доставят една пратка ли? При положение че е от Виваком, и то в София, пълно безхаберие

# 3
  • Русе
  • Мнения: 561
Не съм имала никакви проблеми с Еконт. Защо не отидете да си вземете пратката от офиса им?

# 4
  • Мнения: 3
Не съм имала никакви проблеми с Еконт. Защо не отидете да си вземете пратката от офиса им?

Решила съм да отида утре директно до разпределителния център тъй като то я дава в офис въпреки че е в разпределителен център

# 5
  • Мнения: 1 915
Никога съм нямала проблеми. Много съм доволна даже от служителите. Често си поръчвам неща в един и същ офис. Млади и винаги усмихнати.

# 6
  • Мнения: 473
Аз имах малък проблем с тях, не е кой знае какво...
Изпратиха ми съобщение в събота, че пратката ми е в конкретния офис, в който съм я поръчала. Отивам на място и ми съобщават, че я нямало и още не е дошла. Да съм ходела пак в понеделник и така ме забавиха 2 дни. Не е кой знае какъв проблема, но все пак да ми изпращат съобщение за нещо, което не е вярно, си е некоректно.

# 7
  • Мнения: 1 457
“Имамв проблем липса на куриери, и прекалено много пратки” че, за почти 7 дни не можаха да доставят една пратка ли? При положение че е от Виваком, и то в София, пълно безхаберие

Лъжат най-вероятно. В момента няма никакви кампании, черен петък и т.н., че да са затрупани с пратки.
Нищо чудно и да са я загубили някъде по трасето. По-добре звъннете направо на Виваком - като корпоративен клиент едва ли ще мине при тях обяснението за "липса на куриери".

# 8
  • Мнения: 13 809
Отговорът ми е Да имаме проблеми , когато се доставя до адрес. Има ситуации в които доставка до офис е невъзможна. Миналата година един стол ни доставяха десет дена. Преди седмица - една поръчка от амазон. Де  ни я доставяха една седмица. Даваше някакви странни съобщения на тракинга - че куриера е минал в18:00, после в 18:30, но никой никъде не беше минавал. Звънихме в центъра им, поне да я оставят до офис. Не можело, била в куриер. Издирихме телефона на куриера от централата  - звъним - не съм аз друг съм, замествам не знам нищо за пакета, но Ще му кажа да ще мине утре. Мина след два дена.
Какво да кажа... Според мен в куриерите е проблема не в еконт като цяло. Освен това  не маловажни е че Еконт услугата до адрес трябва да доставят пратка до адрес (!) и не е задължително да могат да  свържат с адресата по телефона. На адреса ми има човек и чака, това че телефонът не може да отговори няма значение. Правили опити три пъти - отговор от централата им. Два от опитите според куриера (както писах  горе от тракинга ) бяха на един ден с разлика половин час, при условие че на адреса чакаше човек.

# 9
  • Мнения: 9 438
Аз имах пратка от Виваком, цял ден я чаках, докато следобеда не проверих на какъв етап е пратката и пише "недоставена" . Звъннах на Еконт и се оказа, че куриерът нямал връзка с мен, а телефонът ми не е звънял изобщо цял ден. Сверихме номера и се оказа, че от Виваком са ми объркали номера за връзка. Взех си пратката от офис.

# 10
  • Мнения: 12 780
“Имамв проблем липса на куриери, и прекалено много пратки” че, за почти 7 дни не можаха да доставят една пратка ли? При положение че е от Виваком, и то в София, пълно безхаберие
Направо иди в този разпределителен център и си я вземи.

# 11
  • Мнения: 11
Не знам за забавена пратка но в нашият град куриерите на тази фирма са нещо страшно.Освен че са супер неучтиви.Изпреварват на пешеходни пътеки,влизат в насрещното в завоите,газят тревни площи и въртят гуми по пътя.

# 12
  • Мнения: 1 457
Не знам за забавена пратка но в нашият град куриерите на тази фирма са нещо страшно.Освен че са супер неучтиви.Изпреварват на пешеходни пътеки,влизат в насрещното в завоите,газят тревни площи и въртят гуми по пътя.

Това важи за всички градове явно, и не само за шофьорчетата на Еконт. От Спиди са същата работа. Даже по-зле.

Общи условия

Активация на акаунт