Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 72 058
  • 735
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 12 006
Това пробвано ли е? ЗАЩОТО може да се надере доста
Може да се надере с некачествено ножче. Купи си нормално 7-8-10лв. са. Моето е от лидл, но там ги пускат понякога, не са постоянен асортимент.
Фурната ти да няма каталитични панели и да си миля в/у тях?

# 226
  • Мнения: 9 855
Абе, не я знам какво има. Има вентилатор, него не го пръсках. Горенье за 850 лв беше, преди 4 години. Има някакви екстри, даже може да се програмира нещо по нея. Обаче аз никога не съм ползвала нещо, различно от вентилатор и реотани.

Ще пробвам на оцет и анти-варовик. А за ножа, ще питам в техноцентъра.

Благодаря ви много, вярвам, че ще се справя с ваша помощ. (Макар че и така си има своите плюсове: у дома си имаме вече следните домашни любимци:
Минка - съдомиялната
Пепи - пералнята
Сашка - сушилнята
Фани - фурната
А вече и Снежанка - котлона)
Simple Smile

# 227
  • Мнения: 11 575
Някои питаха къде в София се продават препарати на HG и понеже снощи видях един магазин, реших да сложа информацията тук. В един магазин на ул. Раковски, почти срещу сградата на СДС. Голяма витрина с много препарати. Цените бяха като в сайта на официалния вносител и имаше почти всичко.
https://www.google.com/maps/@42.6894402,23.3232496,3a,81.7y,36h,93.33t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4CGxiceLpdj6r6g8FL_8jg!2e0!7i13312!8i6656

# 228
  • Мнения: 9 855
Прави сте, варовик се оказа. Първо потърках с гъбата за чинии, с по- твърдата част. Половината бяло избяга. После изстисках 🍋, и останалото бяло почти се махна без търкане.

Сега си мисля, дали не е защото го намазах и зарязах до вечерта?

По колко време трябва да стои препаратът?
Wink)

# 229
  • София
  • Мнения: 11 688
Прави сте, варовик се оказа. Първо потърках с гъбата за чинии, с по- твърдата част. Половината бяло избяга. После изстисках 🍋, и останалото бяло почти се махна без търкане.

Сега си мисля, дали не е защото го намазах и зарязах до вечерта?

 По колко време трябва да стои препаратът?
Wink)
Веднага се избърсва с мокра кърпа няколко пъти и накрая със суха домакинска хартия-. Този препарат не е необходимо да стои с часове, а се действа веднага-

# 230
  • Асеновград
  • Мнения: 1 367

 
ВЪЛШЕБЕН! Днес го купих и съм много доволна, за 30 сек изчезна варовика от смесителите в банята и душа! Много съм доволна!

# 231
  • Мнения: 2 124
Yana GG , а мирише ли?
Откъде го купи - специализиран магазин или хипермаркет?

# 232
  • Мнения: 121
Дайте съвет за препарат за почистване на фурна. Имало някаква пяна, с която само напръскваш, изчакваш и после всичко лесно се забърсвало. В магазините, обаче, има доста видове и се чудя коя да взема.

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Yana GG , а мирише ли?
Откъде го купи - специализиран магазин или хипермаркет?
Току що го взех от едно левче за 2,50 лв. Веднага го пробвах в тоалетната на работата. Имаше замъстено на пода на плочките в тоалетната около касата на вратата, което до сега не съм могла да "изкарам", но с това почистих.
Мирише хубаво.

# 234
  • Мнения: 441

 
ВЪЛШЕБЕН! Днес го купих и съм много доволна, за 30 сек изчезна варовика от смесителите в банята и душа! Много съм доволна!
Аз го ползвам за плочките и фугите и също съм много доволна. И след ремонта с него изчистих. За смесителите ползвам ето този (само поливам с него и след около минута забърсвам и изплаквам с душа - всичко свети):

# 235
  • Мнения: 2 820
Явно А1 имат хубава серия с продукти. Досега съм ползвала само препарата им за загорели мазнини и съм много доволна, но ще пробвам и показаните по-горе препарати. Благодаря, че споделихте за тях.

# 236
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Дайте съвет за препарат за почистване на фурна. Имало някаква пяна, с която само напръскваш, изчакваш и после всичко лесно се забърсвало. В магазините, обаче, има доста видове и се чудя коя да взема.

Аз използвам Медикс грил активен гел. Видях сега, че имало и същото за пръскане. Препоръча ми го една химичка. Почиства всичко загоряло. Много съм доволна. Блеснаха ми и тави, и тенджери, без никакво усилие, а със стъклото на камината направо се родих!

# 237
  • Мнения: 1 138
За загорели мазнини, освен продуктът на Медикс, който е посочила по-горе Ljuboznatelna, нееднократно съм хвалила в темата и крема за загорели мазнини на А1. И двата са много добри. При по-упорити мазнини повърхността се намазва, неколкократно се разтърква (аз го правя няколко пъти през няколко минути) и накрая се изплаква.
Скрит текст:

# 238
  • Асеновград
  • Мнения: 1 367
Не мирише силно изобщо, има аромат, не е е на отрова като някои препарати! Наистина А1 са хубави и ефективни, купих го от дрогерия Ивис аз, но може да се намери почти навсякъде спред мен! Цената му беше 2,50! Просто за цената си е чудесен продукт! Има и за фурни видях ще го пробвам и него!

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Здравейте и ПОМОЩ ... в банята плочките и фугите не са мръсни, а направо гнусни! 14 години в апартамента имаше наематели и имам съмнение, че са пилзвали някакви мега силни препарати и са прецакали плочките. Жуля, търкам, какво ли не... и все едно не е мито 3 години Fearful Взех на Prouve препаратът за фуги - нищо Sad
Но мога да похваля този за фурни. Няколко неща измих и са топ! Не знам каква химия е, ама всичко пада 😂

Общи условия

Активация на акаунт