Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 71 610
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 34 938
Префугиране, това е. 14 години е много време....

# 241
  • Мнения: 11 445
Ами то след 14 години и без наематели плочките са си за смяна или поне нови фуги.

# 242
  • Мнения: 6 284
Нищо им няма на плочките. Преди години ми се наложи да търкам едни такива с тел за тенджери и Виакал. Пръсках, оставях да подейства и после търках. Не беше лесно , ама светнаха като нови. Фугите ако не са изпопадали напръскай със Саво. Оставяш 30мин. да подейства и отмиваш обилно с вода.

# 243
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
От няколко човека чувам, че си миели плочките в баните с обезмаслител. Не съм пробвала, но явно действа.

# 244
  • Мнения: 6 284
За наслоявания от сапун има логика. Но не всички вършат работа и при варовик.

# 245
  • русе
  • Мнения: 1 315
Астониш идеално почиства мухъл в банята.
Сега го открих

# 246
  • Мнения: 178
Здравейте! Не зная дали тук му е мястото но тъй като темата е кулинария реших да пиша.От дълго време търся препарат за почистване на силно загоряла тенджара ЗЕБРА. Отзивите са че само  с него може да се почисти. Обиколих доста магазини за препарати и хипрмаркети но никъде не го намирам.Въпроса ми по скоро молба ако някой знае къде се продава да сподели.

# 247
  • Мнения: 1 110
Tkasi7 , този препарат Зебра не съм го срещала. За загорели тенджери използвам с добър успех препаратите на Мedix и А1 за загорели мазнини.

# 248
  • Мнения: 1 411
Точно тази вечер купих препарат Зебра, защото зная, че майка ми само с такъв чисти загоряло в тях и е много доволна.
Взех я от м-н Лекси в Пловдив.

# 249
  • Мнения: 10 255
Според мен препаратът за фурни на Сано ще ти свърши същата работа.

# 250
  • София
  • Мнения: 107
Здравейте и ПОМОЩ ... в банята плочките и фугите не са мръсни, а направо гнусни! 14 години в апартамента имаше наематели и имам съмнение, че са пилзвали някакви мега силни препарати и са прецакали плочките. Жуля, търкам, какво ли не... и все едно не е мито 3 години Fearful Взех на Prouve препаратът за фуги - нищо Sad
Но мога да похваля този за фурни. Няколко неща измих и са топ! Не знам каква химия е, ама всичко пада 😂

За чистене на фуги ползвам "вълшебните" гъби - пробвала съм тези от Джъмбо, по левче бройката. Фугите светнаха, въпреки, че са над 20 годишни. Без препарат, само с намокрена гъба.

# 251
  • Мнения: 10 174
С какво почиствате естествен лак? Боядисал се е в тъмно на места, а е светъл и искам да опитам да го изчистя.

# 252
  • Мнения: 10 255
Естествен лак почиствам с Пронто или подобен препарат. Най-щадящ  е, но зависи от какво ти е оцветяването.

# 253
  • Мнения: 10 174
От тъмен плат. Предполагам.

# 254
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
На кое казвате естествен лак?

Общи условия

Активация на акаунт