Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 72 854
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 920
Моята кожа е чувствителна, аз съм много доволна от Дуал с нар, и лимон с грейпфрут, преди все купувах от DM веро, но откакто купих от това, купувам за 6-7 път сигурно. Хората сме различни и харесваме различни неща Simple Smile.

# 646
  • Мнения: 10 414
Има едно веро, Дрефт, което е белгийски вариант на Феъри. Не съм попадала никога на по-добро веро. За съжаление изчезна, имаше го в магазините за паралелен внос. Ползвам само Феъри, от всяко друго веро не съм доволна, а Дуал - пълно разочарование, както и  Апта. Винаги мия с ръкавици, така че нямам поражения по ръцете.
https://bornbg.com/product/dreft-original-1100-ml-vero-za-sadove … st=3371&wmc-c

# 647
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Poni69, ами то си е и в същата бутилка, като Феъри.

# 648
  • Мнения: 10 414
Преди съм го взимала в по-друга бутилка и беше доста по-добро и икономично от Феърито. Точно това на снимката не съм го ползвала. Пише, че е произведено в Германия, това което взимах беше белгийско. Вероятно и германското е добро (поне ако се съди по цената).

# 649
  • Мнения: 199

Ето това е много добър препарат за душ кабини и паравани.Има клипове  в ютуб. Не знам дали се справих със снимката Simple Smile

# 650
  • Мнения: 13 588
Няма снимка.

# 651
  • Русе
  • Мнения: 7 072

Ето това е много добър препарат за душ кабини и паравани.Има клипове  в ютуб. Не знам дали се справих със снимката Simple Smile
Не. Поне аз през телефона не я виждам.

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 732

Ето това е много добър препарат за душ кабини и паравани.Има клипове  в ютуб. Не знам дали се справих със снимката Simple Smile
Не. Поне аз през телефона не я виждам.
И през компа не се вижда Simple Smile

# 653
  • София
  • Мнения: 8 580
Добри хора, дайте идея с какво се чисти най-лесно черен мат ( врати на кухненски шкафове). Засега се справям с Meglio (синьото, ако не са много замърсени и жълтото ако са по-омазнени). Но дали има някакъв по-правилен препарат (притеснява ме дали с Meglio няма да прецакам повърхността след по-дълга употреба)? 

# 654
  • Мнения: 2 140
Аз чистя с мокри кърпи, от бебешките, а за да не остава замазано, минавам след тях с добре изстискана влажна кърпа - на Веледа.

# 655
  • София
  • Мнения: 8 580
На мен кърпи ми вършат работа за премахване на отпечатъците, но ако има мазни петна, не става с кърпи. Тъкмо сега бях я оставила 2 седмици без чистене (обикновено бърша веднъж седмично със синьото Meglio и всичко е ок), та с едни мазни петна се озорих доста, преди да се престраша с жълтото Meglio Sad Не че имам намерение пак да стигам до такава ситуяция, но ми се ще да знам има ли препарат специално за матирани кухни.

# 656
  • София
  • Мнения: 10 599
Магическата гъба само с вода и после кърпа за махане на следите.

# 657
  • Мнения: 2 140
Моите мокри кърпи махат и мазно.

# 658
  • София
  • Мнения: 8 580
Моите мокри кърпи махат и мазно.
А какви са?

# 659

Общи условия

Активация на акаунт