Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 72 027
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Чела съм, че мицеларната вода чистела добре бели подметки на маратонки. Може да опиташ. Знам, че не е подметка на маратонка, но аз съм експериментатор Simple Smile
Подметки чисти, ама мойто чудо не ще. Пробвах и с Гарние, и с двуфазната Нивеа. Не мога да го гледам, но така ще си го ползвам, че ми е с удобни разпределения вътре, докато намеря друг подобен.

# 391
  • Мнения: 9 853
Ръкавици ли ползвате, и какви, за ръцете?
На мен всичко ужасно много ми изсушава кожата, побелява до бяло.
Ходих да ми правят ноктите преди няколко дни, и от тогава нищо не барвам като химия. Ей, балкан разлика има, така да знаете. Мекички, и не побеляват.
За жалост, не мога вечно да карам децата да я вършат всичката работа Cry((

А от гумените, латексови ръкавици, ми стават още по-зле ръцете. И тотално ме ги ползвам, отделно че ги мразя
 За медицинските става дума.

# 392
  • Мнения: 2 582
Ръкавици ли ползвате, и какви, за ръцете?
На мен всичко ужасно много ми изсушава кожата, побелява до бяло.
Ходих да ми правят ноктите преди няколко дни, и от тогава нищо не барвам като химия. Ей, балкан разлика има, така да знаете. Мекички, и не побеляват.
За жалост, не мога вечно да карам децата да я вършат всичката работа Cry((

А от гумените, латексови ръкавици, ми стават още по-зле ръцете. И тотално ме ги ползвам, отделно че ги мразя
 За медицинските става дума.
Ползвам ръкавици, да. Търсете в аптеките ръкавици от нитрил. Те са доста по-добри.

# 393
  • София
  • Мнения: 3 835
Ползвам обикновени домакински ръкавици, напоследък купувам от Лидл. Правя всичко с ръкавици, нямам проблем с ръце и нокти.

# 394
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Ползвам обикновени домакински ръкавици, напоследък купувам от Лидл. Правя всичко с ръкавици, нямам проблем с ръце и нокти.

Възхищавам ви се как успявате с ръкавици...на мен или все ми пречат или все имам чувството, че не съм изчистила както трябва и по някое време ги мятам и пак карам с голи ръце...за маникюр повече от 2 дни не си и мечтая, за кожа да не говорим..

# 395
  • Мнения: 9 853
И аз съм оставала с това чувство, и затова не ги обичам много. Но след маникюра, ако знаете колко е хубаво да не те сърби свръх сухата кожа, и да не ти са бели пръстите... Ще се прежаля, и пак ще опитам да ги ползвам. Ще пробвам с такива от нитрил, както казвате. Дано свикна Wink

# 396
  • София
  • Мнения: 10 558
Ръкавици ли ползвате, и какви, за ръцете?
На мен всичко ужасно много ми изсушава кожата, побелява до бяло.
Ходих да ми правят ноктите преди няколко дни, и от тогава нищо не барвам като химия. Ей, балкан разлика има, така да знаете. Мекички, и не побеляват.
За жалост, не мога вечно да карам децата да я вършат всичката работа Cry((

А от гумените, латексови ръкавици, ми стават още по-зле ръцете. И тотално ме ги ползвам, отделно че ги мразя
 За медицинските става дума.
Не. Банята мия с една дръжка, на която се слага гъба. С нея търкам. Никакви препарати не пипам.
Имам миялна и една виличка не мия на ръка.

# 397
  • Мнения: 10 351
Аз си купувам ръкавици от ДМ. Има едни много хубави, по два чифта в пакет, но тях ги ползвам само зимата, че много плътно ми прилепват към ръцете и като се запотят трудно ги свалям. Иначе си купувам, пак от ДМ размер Ел, въпреки, че имам доста малки ръце, но ги слагам и махам много лесно, дори и една чиния да имам за миене. И на мен отначало ми беше особено, но пък след като хирурзите могат да оперират с ръкавици, аз да не мога да измия едни чинии ...

# 398
  • Асеновград
  • Мнения: 1 367
И аз ползвам ръкавици, мисля че са от лидл и са много удобни, плътни и не се запотяват ръцете! А като маникюристка ви съветвам да ползвате ръкавици особенно с по сериозноте препарати, освен ако не искате ноктите и кожата ви да иде на кино!!

# 399
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
Никога не използвам ръкавици,нямам никакви проблеми с кожата и ноктите(надявам се и в бъдеще да е така).

# 400
  • Мнения: 9 853
На колко г. Си:
До 25
До 35
Или повече? Аз съм тук, и имам проблеми с кожата. Не беше така когато бях в предните категории. Cry(

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
На колко г. Си:
До 25
До 35
Или повече? Аз съм тук, и имам проблеми с кожата. Не беше така когато бях в предните категории. Cry(

На повече от 35г съм,нямам проблем с кожата на ръцете от препарати,но и моята кожа е суха,всяка вечер си мажа дланите с крем за ръце,поне 2пъти седмично използвам балсам за тяло,защото започва да ме сърби,боли...Битовата химия,козметиката,варовитата вода,всичко това изсушава кожата.Да,за сега нямам проблеми при директен контакт с препарати,но...за сега.Някои потребителки Ви препоръчаха да опитате с ръкавици,може би ще помогне...

# 402
  • София
  • Мнения: 582
Нямам нерви да слагам ръкавици в ежедневието (но за чистене с препарати слагам). У дома всеки тегел ми е към мивката и т.н. Зимата кожата върху кокалчетата на ръцете ми се разраняваше до кръв. Тогава и кремовете, които нанасях уж за омекотяване, щипеха върху разранените места.
И така няколко зими подред.
Започнах много да предпочитам крем Бочко, защото не щипеше, и ми помогна. Втора зима без рани. Пак стават сухи ръцете ми, но всичко балансирам с него. Отделно нося в чантата си и редовно си слагам.

# 403
  • Мнения: X
Тъй като при мен е трагично положението с кожата на ръцете, ползвам нитрилни сини ръкавици от Метро (има и черни нитрилни при тях). Като казвам трагично, даже зеленчуците се налага да беля, режа или стържа с ръкавици, защото пукнатините след това по кожата и болят, и кървят... думи нямам. Добре, че е само зимните месеци.

# 404
  • Мнения: 55
Дайте съвет с какво да почистя петна от кал върху ски-панталон. С Меглио нищо не стана... Стоят си.

Общи условия

Активация на акаунт