Случи ми се нещо странно XXI

  • 59 275
  • 737
  •   2
Отговори
# 585
  • Русе
  • Мнения: 2 598
Следя ви отдавна с голям интерес. Аз самата ни интуиция имам, нито пък ми се случват странни неща. Това, което искам да споделя е случки от времето, когато синът ми беше малък, на около 3 години. Беше дете, което се занимава само и затова не се чудя,чеч  за около 6 месеца имаше въображаем приятел. Странното е една песен, която той си 'нареждаше", буквално. Беше на език, който не познвам, но беше абсолютно едно и също всеки път. Съжелявам,че не я записах на телефона, но помня началото защото го бях научила наизуст и го мразех много. Детето си имаше и страхове , каззваше какво точно има в ъгъла, такива неща. Всичко премина около 5-та година и го бях забравила, но първите 2 думи на песента ще помня  винаги. Би ми било интересно вашето обяснение, песента беше като тези, индианските напеви, абсолютно невъзможно е да го чул по телевизията. В момента абсолютно нищо не помни за тези случки.

# 586
  • Мнения: 5 846
Можеш ли да кажеш думите?

# 587
  • Русе
  • Мнения: 2 598
Ънгорен гай ...повтаря се 2 пъти, съжалявам че не помня повече.

# 588
  • София
  • Мнения: 923
Не знам дали преживяното влиза в графата странно, но ще го споделя: имаме един стар гардероб в спалнята, който вече плаче за изхвърляне. Този гардероб пука всеки път, когато с мъжа ми решим да се отдадем на ласки. Наскоро се лекувахме от инфекция и не сме били заедно и гардеробът мълчеше. Снощи се престрашихме, защото мислехме, че сме вече здрави. Е, такова пукане и тропане падна, сякаш вътре имаше някой.

# 589
  • Мнения: 66
От температурните промени е спокойно.

# 590
  • Мнения: 11 558
Може вибрациите от леглото да стигат до него по пода. Flutter
Как го обясних...

# 591
  • Мнения: 445
Сестра й на баба ми разказваше, че когато нещо лошо предстои, гардероба й започвал да пука. Все я репликирах когато започваше да разправя това.
Интересно ми стана след написаното от sugar baby.

# 592
  • Мнения: 1 380
Ох, и аз имам един пукащ стар дървен скрин. Знам, че е от температурата - когато пусна радиатора и се започва. Обаче понякога ми се струва, че си има собствен живот.

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 00:10 от HappyRSmile

# 593
  • Мнения: 15 249
У дома мебелите заскърцаха и запукаха, когато татко почина, преди и след това бяха и са безшумни. И не, не е свързано с топлина, старост или там каквото се сетите.

# 594
  • Мнения: 6 417
Ама моля ви се Simple Smile Вкъщи нощем тежък  люлеещ се стол си се клатушка, вие се стряскате от пукащи мебели Simple Smile
Преди 2 дни имах много странна история. Беше рождения ден на мъж, който беше много важен за мен. Почина през лятото. Мислех си по дяволите, остави ме сама да се мъча с битовизмите вкъщи... Ремонтираше сам всичко, което се прецаква - ВиК, ток, всичко и изведнъж... Настъпи пълен мрак. Докато си подсмърчах тихо е изгорял главният бушон на таблото. Сигурно е съвпадение, но се случи в същия момент.

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 23:32 от Шушон

# 595
  • София
  • Мнения: 1 168
Бях в трети клас, когато дядо ми почина и  в следващите няколко дни прозорците на стаята ми сами се отваряха. Странното е, че са с двойно затваряне, т.е 2 прозореца с 2 крила, до днес дограмата е същата, не е ремонтирано нищо по нея и никога след това не се е случвало повече, включително и при силен вятър, бури и течение.

# 596
  • Мнения: 120
Здравейте ! Относно телепатията, случва ми се и на мен със сина ми, или просто е много интуитивен. Например, звъни ми през деня някой, който не съм чувала отдавна, и като взема малкия от училище, той изтърсва "А чичо Едикойси какво прави" (човекът който ми се е обадил...) Или си мисля да му пусна филмче с паяци, и той на другия ден ме пита "Кога ще ми пуснеш филмче с паяци ?" (обича Спайдърмен...) Интересното е, че и с майка ми се получава : споменава ми тя, че е пратила колет, но бързам и не питам какво има вътре. След няколко дена малкият ми вика "Аз защо си нямам пумпал?" Thinking  и след един час майка ми пише - какво става пристигна ли колетът ? Има едикакво си вътре, да не го счупиш, и един пумпал с дистанционно...
Иначе, влязох (чета от години но не пиша...) за да разкажа нещо необяснимо от тази сутрин; доста се стреснах, и се чудех дали някой няма обяснение. Събуждам се от силно и припряно тропане по вратата на спалнята : поглеждам часовника, 6:53. Гледам, мъжът ми вече станал, викам си защо ще тропа като знае, че си чувам винаги будилника (звъни в 7), освен детето някак да се е събудило по-рано, макар че той обикновено чука тихичко. Намятам се и ставам - никой. Отивам в кухнята, викам на мъжа ми, защо тропаше на вратата ? Той се опули и вика, "абе чух и аз тропане по вратата на спалнята, бях в банята, зачудих се..." И седим и се гледаме като треснати. Децата не са шавали въобще, а и неговото е 17годишен тийн, няма да се забавлява да тропа по вратата да прави шегички.
Не знам какво може да е било ? Вчера научих само за една позната, която много харесвах, че се е самоубила, но не сме се виждали от години, защото аз заминах. Той като малък иначе е имал разни плашещи случки по тъмно в стаята си, но аз не... Просто не знам какво беше, наистина беше много ясно и отчетливо чукане. Сега седя сама и се ослушвам из апартамента...

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 12:08 от Roxelane_

# 597
  • Мнения: 5 846
Била е твоята позната, според мен.

# 598
  • Мнения: 120
Аз също, по пътя на логиката, не мога да си го обясня по друг начин, защото много ми домъчня като научих, а нищо странно не се е случвало в този апартамент . Но пък тя си отишла февруари месец, тоест, доста време е минало, възможно ли е да е още тук ?

# 599
  • Мнения: 446
Аз също, по пътя на логиката, не мога да си го обясня по друг начин, защото много ми домъчня като научих, а нищо странно не се е случвало в този апартамент . Но пък тя си отишла февруари месец, тоест, доста време е минало, възможно ли е да е още тук ?
Това е една душевна връзка,която ти си отключила.Не мисля,че ще се повтори.Според мен тя се е сбогувала с теб.

Общи условия

Активация на акаунт