Отказ от секс

  • 7 229
  • 279
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 14 542
Поведението ти не е на развратна (желана от теб роля), а на неопитна или фригидна жена. Ако имаш навика само на целувки с език, надявам се си наясно, че и от там можеш да си лепнеш някоя вредна бактерия или мизерия.

# 181
  • Мнения: 54
..последователността куца, аз още в началото мунказах че няма да стане днес..той продължи да настоява...като простете ми че на мен ми харесваше да се целуваме най малкото и продължих с идеята в един момент вече да спра..очаквайки да видя някво разбиране и от отсрещната страна. Разбирам какво ми казвате, не знам на колко години сте, но звучи сякаш аз на всяка цена целувайки се с някого трябва да си легна с него дори при положение че съм си мислила че ми е близък по някакъв начин и няма да ми причини тези терзания. Явно вие сте много мъдри и никога не сте се лъгали така, радвам се за вас
Поканила си го у вас, пуснала си го в леглото си, покрай целувките си се отпуснала шот ти било кеф и в сюблинния момент си го изритала като мръсно коте SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied И после се чудиш зашо не иска да ти говори? Никой нормален няма да иска. Направо си се подиграла с него! Ако не си искала секс, да си се нацелувала някъде на не толкова интимна обстановка и то без обарваници. Ама да си отвориш краката в спалнята и да кажеш "ам ай да не е днес" - SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied
дали това би казал на твоето дете? Независимо на колко години е...не би ли трябвало да й кажеш, че хората не са един пенис само или един клитор..и не мислят с това попринцип..макар че точно обратнпто си доказвам май май... и ако дъщеря ти се е почувствала на първо място привързана към този човек...пак ли би й казал същото което на мен

# 182
  • Варна
  • Мнения: 14 542
Tyra,този мъж ти е заявил, че иска само секс от теб. Привързаност, романтика е твоя представа и желание. Има огромна разлика м/у връзка със секс и само полов контакт.

# 183
  • Мнения: 7 945
Цитат
да, той беше настоятелен, и толкова ли е странно някое момиче да търси близост с момче? Откога? Това прави ли я няква лека и развратна..
Странно, че все още не разбираш, че търсите различен вид близост. Дори на думи да си съгласна да правите просто секс, даваш съвсем други сигнали и това е отказало момчето. Кое не разбираш? И си се запънала като магаре на мост да си доказваш, че той още те желае, щото не можеш да понесеш, че те отблъсква след тази случка. Ама ако може и да не му падаш в очите, че си навита на "само секс"... Не е до години - до акъл е..

# 184
  • Мнения: 6 150
Ако си била привързана към този човек защо просто не му го каза преди да скокнете в леглото? Научи се да комуникираш с хората. Нищо срамно няма. Научи се да изразяваш на глас мислите си по отношение на другите и не ги карай да гадаят. Той е искал едно, ти друго.

# 185
  • Мнения: 54
Ако си била привързана към този човек защо просто не му го каза преди да скокнете в леглото? Научи се да комуникираш с хората. Нищо срамно няма. Научи се да изразяваш на глас мислите си по отношение на другите и не ги карай да гадаят. Той е искал едно, ти друго.
аз съм сигурна, че той е знаел, може би и заради това си е мислел, че шансът му е по-висок. Сто процента знае Simple Smile

# 186
  • Мнения: 46 518
...не би ли трябвало да й кажеш, че хората не са един пенис само или един клитор..
В приятелствата за секс са точно такива.
Още от началото заподозряхме, че ти искаш нещо повече, а съжаление той ти е и казал, и показал, че няма да стане.
В този случай е по-добре, че не е станало нищо, щеше да те боли повече. Ако не искаш да се измъчваш повече, прекъсни контакт с него, колкото повече го виждаш и се опитваш да си го него, толкова повече ще хлътнеш, спести си го.

# 187
  • Мнения: X
Ако си била привързана към този човек защо просто не му го каза преди да скокнете в леглото? Научи се да комуникираш с хората. Нищо срамно няма. Научи се да изразяваш на глас мислите си по отношение на другите и не ги карай да гадаят. Той е искал едно, ти друго.
аз съм сигурна, че той е знаел, може би и заради това си е мислел, че шансът му е по-висок. Сто процента знае Simple Smile

Мъжете не четат мисли.
Мъжете не четат мисли.
Мъжете не четат мисли.

Три пъти за късмет Simple Smile

# 188
  • Мнения: 7 945
Да беше озаглавила темата "Как да го накарам да се влюби в мен? Joy

# 189
  • Мнения: 3 123
Ако си била привързана към този човек защо просто не му го каза преди да скокнете в леглото? Научи се да комуникираш с хората. Нищо срамно няма. Научи се да изразяваш на глас мислите си по отношение на другите и не ги карай да гадаят. Той е искал едно, ти друго.
аз съм сигурна, че той е знаел, може би и заради това си е мислел, че шансът му е по-висок. Сто процента знае Simple Smile
Защо въобще го търсиш, щом знаеш, че той те иска само за секс и не може да отговори на увлечението ти? Ако ти отговори на писаниците, какво си мислиш, че ще постигнеш? Защо се мъчиш да се навреш там където явно не те искат? То бива мазохизъм, но...

# 190
  • Варна
  • Мнения: 14 542
Мъжете не четат мисли и приемат буквално думите - да или не, вариации и фантазии няма. Само секс - о.к., но секса е мираж, в случая. Отиваш в ресторант, избираш, апетита ти расте, в очакване на гурме, а заведението затваря, игнорирайки те. После ти обясняват, че си наказан с глад, поради великата любов на готвачката.Прекалена липса на логика за мъжки анализ. Grinning

# 191
  • Мнения: 46 518
То затова стават всички проблеми, без значение дали са м/у родители и деца, м/у мъж и жена, м/у жени и м/у мъже. Просто хората не четат мисли, а повечето са наясно и че на приказки не трябва да се вярва, а съдят по действията. На думи всеки е велик и обещава какво ли не, но от действията му лъсва истината.
На 22 г. е, пак навреме има късмета да научи този урок. Дано си вземе поука, защото напред в живота ще ѝ е от полза и то не само в отношенията с мъжете. Този реално е никой в живота ѝ, но може да се получат недоразумения заради подвеждащи действия за много по-сериозни неща. Когато е някой страничен е лесно, но можеш да загубиш доверието на детето си, на родители и т.н.

# 192
  • Мнения: 54
То затова стават всички проблеми, без значение дали са м/у родители и деца, м/у мъж и жена, м/у жени и м/у мъже. Просто хората не четат мисли, а повечето са наясно и че на приказки не трябва да се вярва, а съдят по действията. На думи всеки е велик и обещава какво ли не, но от действията му лъсва истината.
На 22 г. е, пак навреме има късмета да научи този урок. Дано си вземе поука, защото напред в живота ще ѝ е от полза и то не само в отношенията с мъжете. Този реално е никой в живота ѝ, но може да се получат недоразумения заради подвеждащи действия за много по-сериозни неща. Когато е някой страничен е лесно, но можеш да загубиш доверието на детето си, на родители и т.н.

ох ама и сега достигнахте до извода че не мога да комуникирам...не знаете абсолютно нищо за нашите отношения и за начина по който сме комуникирали така че няма нужда  , благодаря, и ако трябвя нечия неКомуникация да съдите това определено не е моята

# 193
  • Варна
  • Мнения: 10 558
А бе,Мэцко, ти какво очакваш да правите в едно легло с мъж/момче, плетки?😂😂

# 194
  • Мнения: 7 945
Oчаква се продължение на темата "Спах с приятеля му, за да му го върна."Joy

Общи условия

Активация на акаунт