Отказ от секс

  • 7 254
  • 279
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 968
и защо очаквах  да чуя може би повече такива мнения, а чух точно обратните на това..чудя се аз
Може би, защото си противоречиш. Уж нищо не искаш, не очакваш, всичко е нормално, а после "дали да го разсмея", защо ме отблъсква,  търсиш му вниманието и как да го привлечеш.. Изясни си какво искаш и тогава, задавай въпроси. Отказал се човека от "неангажиращ" секс, ти сега какво искаш - да си докажеш, че те желае още ли? Joy

# 166
  • София
  • Мнения: 12 006
Маце, следващия път да знаеш, винаги обръсната и измита. 😂
И аз това й казах Satisfied
Тайра прекалено си малка и прекалено филми си гледала, за да си мислиш, че целуване в легло + опипване и туй онуй могат да приключат до там и всичко да е ок. Следващия път си изясни какво искаш от мъжа до теб, а не да даваш ясен сигнал + устно да изговориш че си ок "само секс" и когато работата стигне до "събуй гащички", да се врътнеш и да го отрежеш. Тоя момък го отпиши, няма да се занимава повече с детинското ти поведение, човека е искал само секс, а не да го правят на луда калинка и да ти тича с дни подир акъла. Няма желания да ти става гадже, че да ти търпи поведението искам - не искам. Спри да му досаждаш и бъди по-отговорна със следващите.

# 167
  • Мнения: X
То пък голяма загуба някой , дето само иска да те ползва за секс , когато му скимне, без нищо да се очаква от него. Все едно да се затъжа за жена дето си е тръгнала и  ме е отсвирила щото не съм и купил нова чанта - то ако е такава по-добре банкет да вдигам че съм се отървал преди да е станало по-сложно.

# 168
  • Мнения: 54
Маце, следващия път да знаеш, винаги обръсната и измита. 😂
И аз това й казах Satisfied
Тайра прекалено си малка и прекалено филми си гледала, за да си мислиш, че целуване в легло + опипване и туй онуй могат да приключат до там и всичко да е ок. Следващия път си изясни какво искаш от мъжа до теб, а не да даваш ясен сигнал + устно да изговориш че си ок "само секс" и когато работата стигне до "събуй гащички", да се врътнеш и да го отрежеш. Тоя момък го отпиши, няма да се занимава повече с детинското ти поведение, човека е искал само секс, а не да го правят на луда калинка и да ти тича с дни подир акъла. Няма желания да ти става гадже, че да ти търпи поведението искам - не искам. Спри да му досаждаш и бъди по-отговорна със следващите.
последователността куца, аз още в началото мунказах че няма да стане днес..той продължи да настоява...като простете ми че на мен ми харесваше да се целуваме най малкото и продължих с идеята в един момент вече да спра..очаквайки да видя някво разбиране и от отсрещната страна. Разбирам какво ми казвате, не знам на колко години сте, но звучи сякаш аз на всяка цена целувайки се с някого трябва да си легна с него дори при положение че съм си мислила че ми е близък по някакъв начин и няма да ми причини тези терзания. Явно вие сте много мъдри и никога не сте се лъгали така, радвам се за вас

# 169
  • Мнения: 3 143
За кое да си виновна? Нищо не е станало. Пробвали сте, видели сте, че не си пасвате като енергия и намерения и готово. Трябваше да си забравила случката още тогава.
Да беше връзка, да го мислиш, м/у вас няма нищо, това е просто един човек, с който си се целувала. Гледай напред и за да ти е по-лесно в живота, директно си казвай желанията и ги показвай. Няма как някой да разбере какво мислиш.

Проблема е, че тя продължава да го желае и иска да е с него. Това не е просто някой, с който се е натискала.

Сигурна съм, че повечето мъже ще се спрат, при посочената ситуация, но то един стига дето да не го направи. Не е ОК да ходиш по къщите сама и да се натискаш в леглата на хората и после, миии не сега, не искам...

# 170
  • Мнения: 54
За кое да си виновна? Нищо не е станало. Пробвали сте, видели сте, че не си пасвате като енергия и намерения и готово. Трябваше да си забравила случката още тогава.
Да беше връзка, да го мислиш, м/у вас няма нищо, това е просто един човек, с който си се целувала. Гледай напред и за да ти е по-лесно в живота, директно си казвай желанията и ги показвай. Няма как някой да разбере какво мислиш.

Проблема е, че тя продължава да го желае и иска да е с него. Това не е просто някой, с който се е натискала.

Сигурна съм, че повечето мъже ще се спрат, при посочената ситуация, но то един стига дето да не го направи. Не е ОК да ходиш по къщите сама и да се натискаш в леглата на хората и после, миии не сега, не искам...
споменала ли съм, че съм била утях...щото не бях..той дойде у нас ...уж нашега се настани и самопокани ама щото нали уж ми беше близък и аз глупачка явно

# 171
  • Мнения: 3 143
споменала ли съм, че съм била утях...щото не бях..той дойде у нас ...уж нашега се настани и самопокани ама щото нали уж ми беше близък и аз глупачка явно
И как стигнахте до леглото? Защото дори и някой да дойде в къщи, ако не искам секс, няма да се местя на леглото да се натискам.

Или пък се е самопоканил в спалнята ти и след 5 приказки, сте се катурнали на леглото за целувки?

Добре де, остави това. Казала си му веднъж не, но после сте продължили да се целувате?

# 172
  • Мнения: 712
и защо очаквах  да чуя може би повече такива мнения, а чух точно обратните на това..чудя се аз
Чу повече обратни мнения , защото от самото начало подходи грешно . Ако беше казала още в  първият пост , че си на 15-16 , щеше да получиш съвсем друг тип отговори . Следващият път по-добре пусни тема в тиинпроблем , гледам че имат даже цял подфорум "секс" .
 Може и да помолиш мамите тук да ти обяснят какво точно е "сексуална игра" , защото мисля че грешно си се информирала от едни филми за възрастни .
 И стига с тия момчета , училището почва след броени дни .Wink

# 173
  • Мнения: 32
От колко време сте заедно? Друг път правили ли сте го?

# 174
  • Мнения: 46 546
е за осми път ако кажа че му писах на следващия ден...плюс това аз обичам да бъда отхвърляна..любимо ми е
Ти и преди това си му казала, че нямаш против неангажиращ секс, целувала си се, с него, съгласила си се да сте в едно легло, позволила си да те опипва, след което си казала - не. Не виждам никакво основание да ти вярва, ако ще да пишеш всеки ден. Ти говориш и правиш едно, но мислиш друго.

А щом обичаш да те отхвърлят, значи съвсем всичко е наред.

...но звучи сякаш аз на всяка цена целувайки се с някого трябва да си легна с него...
Но ти не само си се целувала, пуснала си го в леглото си и си му позволила да те опипва. Всички тези неща показват желание за секс. И никой не казва, че си била длъжна да го направиш. Не си искала, не си го направила. Въпросът е какво искаш повече от него? Той си е казал, че търси удобството приятелство за секс. Не му се занимава с драми, обяснения и подвеждащи сигнали. Видял е, че при теб ги има и не му се занимава повече. Остави човека да си живее живота и си хвани някой, с който ще си паснете като характер.

# 175
  • Мнения: 54
споменала ли съм, че съм била утях...щото не бях..той дойде у нас ...уж нашега се настани и самопокани ама щото нали уж ми беше близък и аз глупачка явно
И как стигнахте до леглото? Защото дори и някой да дойде в къщи, ако не искам секс, няма да се местя на леглото да се натискам.

Или пък се е самопоканил в спалнята ти и след 5 приказки, сте се катурнали на леглото за целувки?

Добре де, остави това. Казала си му веднъж не, но после сте продължили да се целувате?
да, той беше настоятелен, и толкова ли е странно някое момиче да търси близост с момче? Откога? Това прави ли я няква лека и развратна..

# 176
  • София
  • Мнения: 12 006
..последователността куца, аз още в началото мунказах че няма да стане днес..той продължи да настоява...като простете ми че на мен ми харесваше да се целуваме най малкото и продължих с идеята в един момент вече да спра..очаквайки да видя някво разбиране и от отсрещната страна. Разбирам какво ми казвате, не знам на колко години сте, но звучи сякаш аз на всяка цена целувайки се с някого трябва да си легна с него дори при положение че съм си мислила че ми е близък по някакъв начин и няма да ми причини тези терзания. Явно вие сте много мъдри и никога не сте се лъгали така, радвам се за вас
Поканила си го у вас, пуснала си го в леглото си, покрай целувките си се отпуснала шот ти било кеф и в сюблинния момент си го изритала като мръсно коте SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied И после се чудиш зашо не иска да ти говори? Никой нормален няма да иска. Направо си се подиграла с него! Ако не си искала секс, да си се нацелувала някъде на не толкова интимна обстановка и то без обарваници. Ама да си отвориш краката в спалнята и да кажеш "ам ай да не е днес" - SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied

# 177
  • Мнения: 46 546
...толкова ли е странно някое момиче да търси близост с момче? Откога? Това прави ли я няква лека и развратна..
Не те прави развратна, прави те жена, на която ѝ се прави секс и си го показва. Именно затова и той се е отказал, защото си му показала едно, а си направила друго.
Това не е любовна връзка, в която да си играете на котка и мишка, а просто секс, при него няма място за друго, освен за секс.

Ако ти се прави, прави, ако не ти се прави, недей. Но явно ти смяташ това поведение за леко и затова си се страхувала да го направиш. Ако пък го тълкуваш като леко и не ти допада, не го прави.

# 178
  • Мнения: 3 143
да, той беше настоятелен, и толкова ли е странно някое момиче да търси близост с момче? Откога? Това прави ли я няква лека и развратна..
Кой за бога говори, че си развратна? Просто като видиш на къде отиваш нещата ставаш и му казваш, че не искаш сега и да си ходи, а не "цун-цун - не ми се прави секс сега - цун цун цун - ама наистина не искам секс - цун..." Като гледам наистина е късмет, че е спрял...

# 179
  • Мнения: X
Оф, опазил ме Господ, това девиците са... Еми, как да вденат? Когато бях на твоето място, го исках с вече бивш, а не с някой случаен. Близост от бивш, а от случаен, не го познаваш изцяло - какво ли остава? Ти си знаеш.

Общи условия

Активация на акаунт