Карти Таро тема 20

  • 14 015
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 121
Момичета,здравейте !
Преди известно време теглих карти за моята съдружничка,с която имам проблеми.Те не са спряли,само с леки затишия.
Обаче ,доколкото си спомням,Силки беше споменала по предишните карти,че ще направи проблем за пари.
Мисля,че се опитва да скрие приходи от мен,почти сигурна съм .

Изтеглих карти и ще ви помоля за помощ отново . Опитва ли съдружничката ми да ме ощети с пари ?

Справедливостта - 2 жезли - Кулата

Отдолу на тестето - 3 меча


Ще се опитам да го направя сама :

Справедливостта на първа позиция говори за минали събития,неща от миналото,които са останали неизяснени и това е точно в десетката.Според мен е опит за вменяване на вина от нейна страна ( само ще спомена ,че във фирмата има трети човек,с които се действа по същия начин - набиване на чувство за вина),сякаш да се чувствам,че така е редно,така е справедливо и да не ровя повече. Двойка жезли я виждам като несигурност и нестабилност ,колебание и преход,който ще доведе до тотален срив по Кулата .Собственото й его ( пак по Кулата) ще  доведе до сриване на доверието и отношенията помежду ни .Тотален разрив.
3 меча по-скоро ми дават отговор "Да" .

Ще съм благодарна да чуя мнението ви,не да си напасвам картите.
Менарини, радвай се, че Справедливостта все още продължава да ти излиза на първа позиция (и в предишните карти тя е на същата) и се възползвай да разрешиш всичко онова, което си отлагала и продължаваш да отлагаш. Защото, когато застане на  трета, няма да има вече никакво значение какво ще направиш. Бизнесът ви като цяло е застрашен по 2 жезли между тези два тежки аркана и ще завърши буквално с крах, за който и ти ще имаш вина и  който доста зле ще преживееш по 3 меч. И наистина 2 жезли ще се яви преход между Справедливостта и Кулата.

Не става дума за кражба на пари, а за много по-сериозен и глобален проблем, това е комбинация-предупреждение. Прегледай си и другите комбинации по този въпрос и ще видиш динамиката.

# 646
  • Мнения: 1 544
Аз просто не знам какво да направя с тази жена...Наистина нямам никаква представа и ход към нея.
Поведението й е - два дни затишие,след което се започват едни обвинения от къде ли не - чак клони към истеричност .Едвам скрепяме положението с третия човек и се стараем да не отговаряме на провокации . Това внася напрежение .Никой от нас не иска война,просто нямаме обяснение откъде се появи такова озлобление у нея...Разбираме манията й да командори и сме я оставили да си вилнее,просто си караме работата и толкова.
И пак не е добре - изолирали сме я.Отказваше да разговаря с мен седмици наред . Каза - искам да се разделим - ок,щом искаш. После не искала.Не можела да се справя сама,защо съм я била изоставила - ами нали така искаше,да не си пъхам носа навсякъде ."А....Ами щом така съм казала,значи пък така съм го почувствала !"
Говоря лично за себе си,макар ,че и третият съдружник е същия отчаян пацифист като мен и сме в ступор на моменти...А работата ни е ок ( да почукам някъде ) ,върви си добре и дори повече от добре ...Ще е жалко да се сгромоляса и то необяснимо защо.Подкрепяме я,помагаме й .Благодарност не чакаме ,обикновено получаваме някоя престрелка - аз сама изкарвам колкото вие двамата заедно и ние отговаряме с усмивка .

Изтеглих отново - как трябва да постъпя към нея :
Рицар пентакли - 9 жезли - Императрицата...

А сега,де...Крия се от преки сблъсъци,а те са неизбежни...Как се боднаха тези 9 жезли там....Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 13:20 от menarini

# 647
  • Мнения: 6 166
Накъде. Накъде. На никъде. Продължавай в същия дух. Сложи работата над поведението на тази жена. Когато тя те провокира да отговориш, прави се че не си забелязала (Императрицата). Стой си настрани от истериите й и не я остави да си се кара сама със себе си (9 жезли). Каквото и да искаш да направиш като действие, не го прави. Вместо това си бъди лоялна към третия съдружник и към работата (Рицар Пентакли).

# 648
  • Мнения: 1 544
Мислех за него,докато съзерцавам комбинацията ...Рицар пентакли говори за конкретен човек обикновено,а той е такъв.

Моля да погледнете и тези карти и обещавам,че спирам Simple Smile

Какъв й е проблема ?

Страшният съд - 3 пентакли - 2 меча

Отдолу - Отшелникът.


Става все по-голям купон...Ще се опитам сама и ще помоля да ме поправите,вероятно ще е леко смешно,ако не и повече :

Отлага нещо,което вече не търпи това статукво,сякаш се съпротивлява на промяната,а тя е неизбежна.
Външни събития налагат промяна и поемане на отговорност за собствените й действия .
Тройка пентакли тук ме затруднява - трудно й е да комуникира ,т.е. има контакт,възможност за разговори( отсрещната страна е отворена) ,но на практика не се осъществява и не води до нищо ,освен застой и примирение.И в крайна сметка - изолация ,потъване в себе си,обмисляне на тактика и отказ от стари модели и стереотипи,които вече са неуместни .

Искам да благодаря и на всички,които изтеглиха карти ,и тълкуваха проблемът със сина ми преди седмица .
Скрит текст:
Едва ли щях да обърна внимание къде е проблема - бащата.Но тълкуването ви се потвърждава с всеки изминал ден.Вчера помолих бащата да се позанимава с детето поне за час - два ,за да изляза малко на въздух.Цялата събота прекарах с него,за да му помогна - имаше някои проблеми с училище. Отговори ми - " Ще се занимавам,когато имам възможност !"...Достатъчно отрезвяващо ми дойде...Бяхте 100 % прави. 

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 14:25 от menarini

# 649
  • Мнения: 6 166
И на нея не й е лесно. Изолирана се чувства от вас и от бизнеса (Отшелникът), тя си го е направила, заради минали постъпки и сега бере плодовете (страшният съд), има идеи, иска й се да има екипна работа (3 пентакли), обаче е като наказана в ъгъла (2 мечове) и усеща, че трябва да направи бизнес решение относно екипа, който бавно но сигурно я изключва. Ще пробва още малко с театрото, но ако си в ролята си на Императрица (и без да си мърда пръста знае, че има хора, които ще застанат на нейна страна и ще спасят кралицата от враговете й) ще види че не й се получава и тогава ще я жегне, че нито е шефка, нито я уважават партньорите й и ще знае, че трябва някой да се махне. По обърнатата Смърт - ще е мъчително и театрално продължително, но ще продължи така.

# 650
  • Мнения: X
Здравейте!
След "драмата", с която ви занимах преди няколко дни, със С. не поддържаме комуникация, нито писмена, нито устна, стремя се да не го гледам, да не се засичам с него, а засека ли се се правя на "умряла котка". И Бога ми, спокойно ми е. Не може да не споделя, че ми е идея скучно, но спокойствието ми харесва. С него всяко чудо е за три дни, но някак ми се ще това положение да бъде трайно и аз да се успокоя трайно.
Въпросът ми е: ще продължат ли тези отношения (със С.) да са спокойни и дистанцирани?

# 651
  • Мнения: 6 166
Не ти трябват карти за този върпос. От теб зависи. Подозирам обаче че ти липсва малко драмата.

# 652
  • Мнения: 59
Здравейте отново !

Имам днес повод за празник и се колебая много дали да поканя едни роднини. Държат се мега гадно и мисля,че е с цел на мен да ми е зле. Не искам да се помирявам с тях,просто и други хора ще страдат от влошените ни отношения
Теглих си карти ,обаче...Вижте какво става :



1.Как ще се развият отношенията,ако НЕ ги поканя :
2 пентакли/4 меча / асо чаши + Обесесеният

Ще има да се колебая и ще стигнем до страшна умора и оттегляне от отношенията. Объркани в емоции и
е се наложи процес на дълбока пренагласа ( Обесеният) ,безразличие ...Обаче тук Обесеният + 4 меча ме притеснява,като болестно състояние ще е едва ли не...



2.Как ще се развие ситуацията,ако ги поканя( тук става интересно) :
Смъртта/10 жезли/Магът( излезе заедно с 5 жезли)

Посоките на промяна и премоделиране на отношенията са вече определени по Смъртта на първа позиция,но ще имаме чувството,че ситуацията е прекалено тежка за понасяне.Магът + 5 жезли го виждам като опит на някой да изманипулира ситуацията и да доведе до ново спречкване между нас.

3.Ще се съберем ли заедно днес в крайна сметка ?
9 жезли/5 меча/6 жезли

Струва ми се ,че да,но конфликтът е неизбежен ( 9 жезли) .


Помагайте Simple Smile





# 653
  • Мнения: 4 762
Скрит текст:
Здравейте отново !

Имам днес повод за празник и се колебая много дали да поканя едни роднини. Държат се мега гадно и мисля,че е с цел на мен да ми е зле. Не искам да се помирявам с тях,просто и други хора ще страдат от влошените ни отношения
Теглих си карти ,обаче...Вижте какво става :



1.Как ще се развият отношенията,ако НЕ ги поканя :
2 пентакли/4 меча / асо чаши + Обесесеният

Ще има да се колебая и ще стигнем до страшна умора и оттегляне от отношенията. Объркани в емоции и
е се наложи процес на дълбока пренагласа ( Обесеният) ,безразличие ...Обаче тук Обесеният + 4 меча ме притеснява,като болестно състояние ще е едва ли не...



2.Как ще се развие ситуацията,ако ги поканя( тук става интересно) :
Смъртта/10 жезли/Магът( излезе заедно с 5 жезли)

Посоките на промяна и премоделиране на отношенията са вече определени по Смъртта на първа позиция,но ще имаме чувството,че ситуацията е прекалено тежка за понасяне.Магът + 5 жезли го виждам като опит на някой да изманипулира ситуацията и да доведе до ново спречкване между нас.

3.Ще се съберем ли заедно днес в крайна сметка ?
9 жезли/5 меча/6 жезли

Струва ми се ,че да,но конфликтът е неизбежен ( 9 жезли) .


Помагайте Simple Smile



Ако не ги поканиш, ще изкараш празника в кофти настроение, в самосъжаление и обвинение на другите за това.
Ако ги поканиш, ще си в напрежение, да не се получи кофликт отново, и за да мине добре вечерта, ще се налага ти да носиш цялата тежест всичко да е наред, да ги забавляваш да се постараeш да изглежда, че вече всичко е наред с отношенията, т.е ще си причиниш доста нерви.
Третата комбинация показва, че имаш желание да се съберете, но се страхуваш от конфликт.
Като цяло и трите комбинации показват компромиса, който ще трябва да направиш със себе си ако ги поканиш и вътрешната ти борба как да постъпиш.

Последна редакция: вт, 08 окт 2019, 13:32 от a.nik

# 654
  • Мнения: 240
Здравейте Simple Smile
Кандидатствах за работа, одобрихаме, но никой не знае кога ще започна. Има вероятност да ми се обадят както утре, така и след месец. Може ли да ми теглите карти, до колко време ще ми се обадят 🙂
Благодаря!

# 655
  • Мнения: 4 762
Момичета,здравейте !
Преди известно време теглих карти за моята съдружничка,с която имам проблеми.Те не са спряли,само с леки затишия.

Справедливостта - 2 жезли - Кулата

Отдолу на тестето - 3 меча


Страшният съд - 3 пентакли - 2 меча

Отдолу - Отшелникът.

Рицар пентакли - 9 жезли - Императрицата...

В картите ти има ревност от нейна страна, нещо доста старо и няма връзка с работата, а с мъж/  Справедливостта + 3 меча / , а от твоя страна - много вина. Ти си знаеш сигурна съм. Освен Императрицата накрая и Отшелникът и 3 ка пентакли, 9 жезли  показват твоята творческа енергия и потенциал, които влагаш в работата, но също така означават, че напоследък все повече се вглъбяваш в себе си не ги използваш рационално, не си удовлетворена и страдаш от това.

# 656
  • Мнения: 6 166
Момичета, имам една малка драма с един дребен шеф. Прави ми спънки. От неговото съгласие зависи да се преместя в друг отдел, а той като че нарочно нищо не прави. Ще съм благодарна да изтеглите едни карти за: Ще ми даде ли разрешението, което ми трябва? И ако не аз какво мога да направя. За съжаление не виждам как мога да заобиколя дази дребна душичка, пък ако си хвърля аз картите нищо няма да разбера.

# 657
  • Мнения: 1 327
Здравейте, не знам дали е уместно, но някой може ли да ми даде координати на човек, знаещ и вещ в картите, за лична консултация, може на лични, просто не откривам друга тема , ако има моля за извинение

# 658
  • София
  • Мнения: 9 850
Здравейте от мен.
Приятелка ме помоли да й тегля карти по два въпроса. Дали може вашето тълкувание по картите, защото аз се обърках нещо...

Да се изнесе ли Г. от вкъщи?
Асо жезли, Слънцето обърната, Императорът
Според мен е по-добре да изчака, заради семейни проблеми, както и много усилия и нерви, които ще й коства на този етап.

Да си запази ли Г. куче от следващото кучило догодина?
Крал пентакли, Смъртта обърната, 2 чаши
Тук вече тотално се обърках. Да поясня, че това е нещото, с което тя иска професионално да се занимава, т.е. въпросът не е просто да си вземе ли куче. Инвестира много време, пари и енергия в тях.

Моля за вашето мнение и помощ при разтълкуването. Благодаря!

# 659
  • гр. София
  • Мнения: 153
Здравейте! Да дам обратна връзка😊 Обаждането, което чаках - не получих, но получих подарък през трети човек, за хубаво ли е, за лошо ли е - не знам😕

Общи условия

Активация на акаунт