Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 59

  • 58 813
  • 767
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 22 920
Ruby rose се продават от поне 25г в Бг..

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 22:52 от ДХ3

# 676
  • Мнения: X
Аз също, но все пак когато положа старание да направя добър и не бърз грим, сенките ми издържат по 10-12 часа. Да, не са като в първоначалния си вид, но не са и твърде зле.
Може ли да споделиш техниката?
Техниката не е моя, тя е стандартна за успешно нанасяне на сенки - база и добро нанасяне с хубави четки, и добро блендване. Клипчета има колкото искаш, от тях съм се учила.

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Дано и в нашият Елитис са заредили Руби Роуз , четките и хайлайтрите ми изглеждат интересни. Преди съм имала палитри сенки на марката и не бяха лоши, първата ми палитра беше тяхна.

# 678
  • Мнения: 5 478
Да, но в нашия Елитис досега не е имало цял щанд. Предполагам, че Ивчето затова е изненадана Grinning Имаше преди някакви отделни техни продукти, ако не се лъжа. Не знам какъв им е произходът, но би трябвало да пише на опаковките. Видях ги и аз онзи ден, но нямах грам време да разглеждам, ще ми се да се поправя все пак...

# 679
  • София
  • Мнения: 4 713
Да препоръчате добра база и някой добър клип за да добием представа как става всичко?

# 680
  • Мнения: X
Ползвах HD NYX https://www.nyxcosmetics.com/eyes/eyeshadow-primer/hd-eyeshadow-base/NYX_015.html , сега ползвам Rimmel https://www.priceline.com.au/rimmel-magnieyes-eye-primer-6-ml
Ето един кратък, но много добре направен клип
https://youtu.be/d8bct2_ix4U

# 681
  • София
  • Мнения: 4 713
Задължително ще го погледна после 😉

# 682
  • Мнения: 7 569
Да препоръчате добра база и някой добър клип за да добием представа как става всичко?

Пишеш в ютюб makeup for hooded eyes и излизат стотици.

# 683
# 684
  • Мнения: 20 172
Преди години, като гледах клипчета пза паднал клепач, най добрите бяха на двама мъже. 😸
Иначе, за моите клепачи е най-важна базата, едно време се кълнях в НDто на Никс, каквото и да сложех отгоре беше бетон, но откакто я продават тук не съм доволна, може и кожата ми да се е променила, но все едно друга база слагам.

# 685
  • Мнения: 35 968
днес докато си ровех по сайтовете и се чудех дали да си купя някой от обичайните кремове за около очи, ми попадна този сет:

Скрит текст:
Комплект крем за лице и околочоен крем
Bielenda Camellia Oil 40+ (cr/50ml + eye/cr/15ml)


в мейкъп.бг е 24 лв, в нотино - 16 лв
по принцип в мейкъп цените на марката са доста по-ниски, но разликата си струва дори и да се поръча с доставка от другия сайт
поръчах сета, джаста беше хвалила продукти от тази серия с камелия, но не помня точно кои

# 686
  • Мнения: X
Аз имам измивен крем-олио, от мейкъп е, много си го харесвам. Бих си купила този сет, печели ме и с външен вид, но хралупата е запълнена... Този път трупнах малко по-скъпи околоочни и ще гледам да не ги подмотвам твърде дълго.

Да кажа за почитателите на Eucerin, ако някой се втурне към този крем - добър е! Много даже, но леко ми люти от него вечер като се намажа и чета легнала...
Скрит текст:

# 687
  • Мнения: 15 317
Бубе, точно от тази серия с камелия на Биеленда съм много доволна.
Имам всичко от серията - мицеларната вода, хидрофилното олио, серума за лице,
околоочния крем, крем маслото и крема за лице. Доволна съм от всички продукти, вършат си работата. Но серията е подходяща за нормална към суха кожа, имайте предвид.
Цената сега в Нотино ми се струва много, много добра.

ПП И моите продукти са за 40+, за тях споделям. Да, важно е да се отбележи.

# 688
  • Мнения: 35 968
от серията с камелия има кремове за различни възрасти - 40+, 50+ и т. н.
аз съм точно 40+, сетът ще ми бъде идеален
не чаках до ЧП примерно, за да не се окаже, че някак си се е оскъпил Grinning

# 689
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
В една много стара тема във форума (от 2007), пише, че Руби Роуз е латвийска козметика. На мен ми е все тая, сенките им са страхотни и се радвам, че в Елитис имат щанд вече. Дано и в Пловдив има, че да си накупя разни неща по Коледа

Общи условия

Активация на акаунт