Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 59

  • 58 894
  • 767
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 130
ее само 45 я няма налична, в beautycosmetics погледнах, че там винаги съм намирала стари серии.

# 661
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
В нашия Елитис са заредили щанд на Руби Роуз.Flushed Имат четки! Няколко красиви палитри с хайлайтъри и контури по 6 цвята, сенки малки и големи... Една голяма пaлетка с кремообразни контуриращи продукти. Не успях да щракна много, че охраната се въртеше около мен.

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 06:06 от iv4enceto_91

# 662
  • Мнения: 23 107
Едно времв много харесвах Руби роуз..като бях момиче, оттогава не съм ползвала нищо, но ще хвърля пак едно око.

# 663
  • София
  • Мнения: 4 717
А тези дали са хубави ?

# 664
  • Мнения: 7 587
А тези дали са хубави ?


Не са особено добри. Не си струват 20 лв със сигурност.

# 665
  • Мнения: 20 187
Руби роуз турски ли бяха, или китайски?

# 666
  • София
  • Мнения: 4 717
Искам такива, който да стоят цял ден  ез да се отпечатват като погледна нагоре

# 667
  • Мнения: X
Искам такива, който да стоят цял ден  ез да се отпечатват като погледна нагоре
То това зависи и от базата, от клепача и от техниката на нанасяне.

# 668
  • Мнения: 410
Абсолютно съгласна съм с calabaza, с каквито и сенки да съм не ми се отпечатват. По - качествените издържат малко повече, но това е нормално. Дори с не много качествени сенки мога да докарам поне 6 часа издръжливост. Ползвам база на аура, но клепача ми не е мазен, не се омазнява така че резултата е подобен и с коректор и пудра също (+ че слагам сетинг спрей)

# 669
  • Мнения: 8 937
Хм, единственият начин да започнат да се събират и отпечатват при мен е, ако са 1- на гол клепач, 2 - ако изобщо не съм бленднала правилно, а съм се наклепала примерно с апликатор. От лош опит преди време говоря Blush Като бях по-млада никой не ги казваше тези неща за четки и техники. Има апликатор в кутийката - с него се нанася.

# 670
  • Мнения: 23 107
Аз съм с паднал клепач и е почти невъзможно да няма трансфер.

# 671
  • Мнения: X
Аз също, но все пак когато положа старание да направя добър и не бърз грим, сенките ми издържат по 10-12 часа. Да, не са като в първоначалния си вид, но не са и твърде зле.

# 672
  • Мнения: 81
Аз също, но все пак когато положа старание да направя добър и не бърз грим, сенките ми издържат по 10-12 часа. Да, не са като в първоначалния си вид, но не са и твърде зле.

Може ли да споделиш техниката?

# 673
  • Мнения: 2 183
Руби роуз турски ли бяха, или китайски?

Golden Rose и Flormar са турски.

Ruby rose са малко мъгла, въпреки, че се продават в БГ от 10-15 години.
Според мен са китайчета, ако някой друг знае..?
Нямат официален сайт, някаква страница в ФБ пък ги води "дубайчета", но пък самата страница е неподдържана от почти година.
Някак несериозно и загадъчно ми е , за това клоня към китайски.

# 674
  • Мнения: 7 587
Най-добрата и сполучлива техника за паднал клепач е вдигането на сенките по-нагоре от естествената свивка. Ако имате много трансфер, може да пробвате да ползвате само матови сенки.

Общи условия

Активация на акаунт