Пътят на честта

  • 56 358
  • 1 100
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 2 379
Много е красива актрисата, която играе Симона. Но мисля, че при Кера са искали да наблегнат на друго -по-скоро на силния дух.

# 1 066
  • Мнения: 6 159
Joy
Много е красива актрисата, която играе Симона. Но мисля, че при Кера са искали да наблегнат на друго -по-скоро на силния дух.

Тогава в началото на епизодите да пускат субтитри - искаме да наблегнем на  силния дух , защото аз поне нещо не го усещам така Confused
В старите  постановки при прохождането на театъра  е имало такива помощни реплики - "излизам възмутен" Joy
Така поне няма да се чудим какво искат да ни кажат и покажат .

# 1 067
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 879
Като сте обсъждали днес сериалите сте пропуснали  "София - ден и нощ".

# 1 068
  • Мнения: 4 749
Елена Петрова за мен ще е идеалната Кера..

# 1 069
  • Мнения: 774
От коментарите разбрах много добре какво е станало в тези серии.Да във всеки филм има художествена измислица.Но тук стига до измишльотина и наивитет.Всички си падат по Кера само не и рецитаторът.Главните герои играят по зле отколкото второстепенните герои.Това ме дразни.Наивитетът и зле направеният сценарий плюс калпавата игра наСилвия иИвайло.Иначе би се получил добър сериял.

# 1 070
  • Viena
  • Мнения: 3 588
Елена не става, по-скоро някое ново лице би стояло по-добре.

# 1 071
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Пропуснах малко от сериала аз,след като Кера се качи на таксито и каза,че няма пари ....какво стана после?
Вследващата серия пуснах от момента в който тя говореше с приятелката си.

# 1 072
  • Мнения: 25 669
Може ли да поръчам сериал с главни герои Милица Гладнишка като снаха (забравих как се казваше героинята ѝ в „Етажна собственост“) и Бонка като свекърва.
И един тон пуканки, моля.  Laughing

# 1 073
  • Мнения: 9 087
На мен пък ми е  номер 1 за български сериал-Стъклен дом,никой друг с такова нетърпение не съм чакала.

# 1 074
  • Мнения: 15 960
За мен "Под прикритие " е несравним и ненадминат. Но без последния сезон.

# 1 075
  • Мнения: 25 669
„Под прикритие“ ме загубиха окончателно като зрител, когато започнаха да говорят на турски с български субтитри.
Ай, сиктир. Турски сериали не гледам.

# 1 076
  • Viena
  • Мнения: 3 588
Ама Кера я изкараха минимум втора подглсничка на мис Вселена, такива комплименти и Жени Калканджиева не получава. 😂

# 1 077
  • Мнения: 4 749
Моите фаворити са Хайка за вълци и Дунав мост! Уникални Чочо и Ласкин лека им пръст!

От по-старите Дом за нашите деца ми е фаворитът и даже наскоро с кеф си го изгледах на един дъх за 13456621 път и никога не ми омръзва.

Стъклен дом и Дървото на живота също са ми много любими сериали.
А Етажна собственост ме е попикавал от смях.

Много харесвах и Кантора Митрани и ситкомчето Сутрешен блок. Много свежи сериали.

# 1 078
  • Мнения: 15 960
„Под прикритие“ ме загубиха окончателно като зрител, когато започнаха да говорят на турски с български субтитри.
Ай, сиктир. Турски сериали не гледам.
Точно от този сезон спрях да го гледам, по същата причина, но не помня дали той беше последният.

А Дом за нашите деца ми е и на мен най-любим сериал, всеки път като го хвана да го повтарят го гледам.

# 1 079
  • Мнения: 9 087
О,непростим пропуск Simple SmileИ Под прикритие ,разбира се !
На тази само като ѝ чуя "благозвучното" име -Кера и ме отказва от сериала Joy

Общи условия

Активация на акаунт