Пътят на честта

  • 56 301
  • 1 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 330
[quote author=Emi_55 link=topic=1141541.msg39285188#msg39285188 date=1568059339

Плачков засега ми харесва, а иначе не съм му най-голям фен. Снао се чудя как се е отделил от Марияна за снимките. 🤭
[/quote]
Не се е отделял.На морските бяха заедно на море. Другите са в София.
Най-после и той да изиграе свястна роля.

# 46
  • София
  • Мнения: 9 558
Как пък и "майко" ѝ викат на тая селска тетка...
Според вас Захариев ли ще се залюби с Кера или Плачков?

Дано да е Плачков, ще е много по интетесно. Но разумът ми казва, че ще е героят на Захариев, далеч по-предвидимо и вероятно.

Учудващо и въпреки някои недомислици, не беше толкова зле . Силвия Петкива не ми е убедителна, а я харесвам, дано бързо да влезе в ролята. Обаче Свекървата и Плачков са “звездите” на епизода, много автентично пресъздават към момента образите.

# 47
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Обаче Плачков ме кефи. Когато е с Марияна е толкова бял и добър, като член на Бялото братство е. А в тази роля как се преобразява на гаден мафиот...
Захариев ми е много...семпъл, ама тя и главната героиня ми е такава, тъй че ще са перфектната двойка. Simple Smile
Лютаков малко е позагубил фаталния си чар от Седем часа разлика ми се струва, но ще го видим и него. Simple Smile
А, щях да забравя! Искам една готина дяволица и за Плачков да намерят, гледат ми се горещи сцени с него...

# 48
  • София
  • Мнения: 22 947
Ни Зомбори, ни Лютаков ще върна. Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 2 239
Записвам се и аз в темата. Дадох шанс на първия епизод, със смесени чувства съм. Май съм единствената, която харесва Ивайло Захариев и Силвия Петкова и не понася Лютаков. Силвия и на мен на Карджилова от Стъклен дом ми напомни. Тук ми е изкуствена, в Под прикритие игра много добре. Дано не го забият като Откраднат Живот и този сериал, историята има потенциал. За сега ще гледам.

# 50
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Аз се моля да не стане като Седем часа разлика - започна добре и накрая го забиха в трета глуха. В опитите си да станат оригинални с героите и сценария, завързаха такива отношения и ситуации, че после самата Фучеджиева се чудеше как да ги докара до края. Но пък там изгряха Лютаков и Алексиев...

# 51
  • София
  • Мнения: 22 947
Там се омотаха нещата и защото се скараха с БТВ и го спряха преди предвиденото.

# 52
  • Мнения: 2 780
Кво е започнало добре? Написано е като от седмокласник, всичко е толкова буквално, плоско и неубедително, че чак неудобно да ти стане. В американски сериал тези 50 минути щяха да са събрани в пет с максимум 10 реплики.

# 53
  • Мнения: 97
Пореден скучен сериал. Аман от "Реал Живот" в тези сериали. Нищо реално няма. Само плямпат. Защо не вземат да направят един хубав екшън сериал като американските? Само бози.

На откраднат живот заспах, даже не гледах дяволското гърло от постоянният говор. Трябва да има по малко говорене. Старите български филми са стари за това. Защото тогава на хората явно им е било по-добре само да се говори.

Аз БГ сериали не гледам. Само простотий и скучнотий.


Дано да напрявят някой ден нещо интересно за гледане.

# 54
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Аз пък не пиша в теми на сериали и филми, които не гледам и не харесвам!

Простотий и Скучнотий са двама древни мъдреци, нали?! Да не са братя на Конфуций?!

# 55
  • Мнения: 15 313
Опитах да дам шанс, но много мудни и дървени всички, бе. То едно протяжно действие, едни театралности, едно чудо, не си е работа. Всички са едни депресирани и депресиращи, сякаш поставят постановка в лудница с болни, които са си изпили послушно всички хапове. Ще хвърля око на още някоя и друга серия, да видим как ще е, но не храня големи надежди.
Пп Ловджиите не ходят ли в група. Или поне по двама с нужното оборудване. Какъв беше този самотен ловец дебнещ прав между редки дървета. Много странно.
Изобщо всичко беше странно в този пилотен епизод.

# 56
  • Мнения: 433
Записвам се.
На мен ми хареса, ще го следя.

# 57
  • Мнения: 11 477
Много бездарна актьорска игра и режисура. Плоско, неубедително, дървено.

# 58
  • София
  • Мнения: 9 920
Защо майката непрестанно гали, роши и целува дечкото все еднооо?
Хванах 2х5 мин

# 59
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Загледах се, но ми прекъсваше и се отказах. Сега исках да го доизгледам и се оказа, че сериала в Нова Плей е закодиран за чужбина. Гррр. Боя се, че и с ОЖ ще направят така. Някой да знае сайтове, където са качват сериали?

Общи условия

Активация на акаунт