🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 22

  • 12 234
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 337
На премиерата на Шампион ❤️😻






Велви, брата на докторката умря след последния удар, който му нанесе Кафкас. Но има някаква мистерия около смъртта му. За семейството на Суна Кафкас е виновен. По-лошото е, че и Фърат се чувства виновен и отговорен за смъртта на противника си.

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 23:53 от Emiliya

# 76
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Аха, сега ми стана ясно защо откачи, когато го видя. Явно съм пропуснала тази подробност. Предполагам доста време ще отнеме омразата да прерасне в любов 🙄😏

# 77
  • Мнения: 7 485
На тази статия попаднах, докато търсих къде коментират рускините. Може да ви е интересно/ любопитно

https://trud.bg/__trashed-10/

# 78
  • Мнения: 14 337
Видео от премиерата Sign Clapper



 



Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 00:27 от Emiliya

# 79
# 80
  • Мнения: 7 485
https://vk.com/video-73723597_456240798?t=31s

Фрагмана за 2 епизод с руски суб.

# 81
  • Мнения: 27 897
На мен ми е малко застаряваща  докторката ,както се изрази Велви. 
Утре ще продължим .
Лека и спокойна нощ на всички.

Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 07:47 от femmi2

# 82
  • Мнения: 14 337
Цеце, благодаря за линка с превода.

Şampiyon|Bölüm 2 Fragman 1

https://www.instagram.com/p/B2U1aw1nEUA/

   
 






 

     Феми, и на мен Суна не ми се нрави визуално. Дори си мисля, че сценаристите нямат намерение да завъртят любовна интрига между нея и Фърат. Но сестрата на Зафер - Неслихан (не съм сигурна така ли се казва) е сериозно влюбена в Кафкас.

Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 02:03 от Emiliya

# 83
  • Мнения: 3 378












Шампион - 1 серия с руски субтитри
https://vk.com/video-73723597_456240799
Скрит текст:


Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 09:25 от Цвети &

# 84
  • Мнения: 7 485
Здравейте! Хубав ден!


Любовта — това не е радост или тъга, не е награда или изпитание,
а да поемем заедно на пътешествие в приказна и вълшебна страна, по пътя към тайна, която да разкрием.

Тонино Гуера


Цвети, много благодаря за линка с преведения епизод!
Руснаците не са спали, за да го преведат.

# 85
  • Мнения: 14 337
Здравейте, момичета!


“Ако не ви харесва нещо, променете го. Ако не можете да го промените, променете начина, по който мислите за него. “
Мери Енгълбрайт

 Много слънчеви усмивки и спокойствие да радват деня ви!


      Цвети, благодаря ти за линка с превода на сериала "Шампион". Поздравления за рускините, много са експедитивни! Сега ще го изгледам, защото доста сериозно ме заинтригува 1 епизод. Рейтингът също е добър (въпреки, че той няма значение за държавната телевизия), ласкаят ме много добрите отзиви за играта на Толга и сценария като цяло.





# 86
  • Мнения: 7 485
Еми, да те изредувам с общите ни любимци, защото съм сигурна, че има какво да ни кажеш

# 87
  • Мнения: 27 897
Здравейте ! Пътувам в колата и не е удобно да се пише . Днес няма да изгледам епизода , при първа възможност ще го пусна . Рейта не е добър сега видях в темата . Доктор чудо на Аксой лети с рейта . Продуцента има усет за нещата . Макар че негови продукции са спирали .
Хубав ден на всички  .

# 88
  • Мнения: 14 337

     Аз така се заплеснах по сериала, че забравих всичко останало. Друго нещо си е превода - облече картинките в съдържание и още повече засили интереса ми към тази продукция. Личи, че сценаристите са мъже - няма разточителни и безсмислени диалози, липсват сълзливи и тежко драматични моменти, няма пълнеж и загуба на време. Стегнато, точно, премерено и ... много въздействащо. Аплодисменти и за режисьора - страхотен похват с мигновеното показването на детайли, които са изпълнени с дълбоко съдържание. Загатването на предстоящите или минали събития също ми хареса. Сериалът си заслужава да бъде гледан. Надявам се, че ще има и превод на български, за да стане достъпен на по-широката аудитория.
   
   Цеце, благодаря ти, че ме редуваш, наистина имам какво да споделя за "Шампион" и  неговите герои. А сега ще продължа да се наслаждавам на епизода!



(още не съм направила стоп кадри от 1 епизод, затова - колажи от нета)

# 89

Общи условия

Активация на акаунт