Отговори
# 645
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Добро утро, добър ден и успешен и слънчев следобед! Nature High Brightness Hug
Снощи гледах епизод на Ничия земя, не знам дали се сещате за жената, която роди 12-то дете на улицата, сама. Тя е българка, първият мъж и той (половината от него), вторият - циганин. Та, тя така си разсъждаваше - независимо от бройката и немотията, децата са благословия и сериозно отчиташе факта, че на други пък изобщо не им се дава. Ако не се лъжа, точните думи бяха: "Едно да родят, пък после ако може и 10 да имат..." Добре гледани изглеждаха децата, макар и големи диваци.
Но пък за мен е невъзможно да се гледат толкова много деца, за мен максимума е 3, с повече няма как да се оправя. Дори и финансово да се закърпят нещата, не бих имала време да обръщам внимание на всяко едно. Голям противник съм на това големите деца да гледат по-малките. Да помагат - да. Но не и да поемат по-голямата част от задълженията, нещо което съм виждала с очите си и не виждам логиката в подобна ситуация.
Вълнувам се за момичетата, на които им предстои тест! Очаквам и се моля за много тлъсти чертички! Heart

# 646
  • Мнения: 417
И ние сме от 7 години и половина заедно. Като борнчето, се гаджосахме млади млади (18-годишни). Тъкмо 2 месеца преди да завършим училище пътищата ни се пресякоха. Знаех, че той е моят човек и баща на децата ми, нищо, че бях на 18. После 4 години бяхме разделени заради университетите - аз в Русе, той във Варна, но оцеляхме. Малко по-късно като завършихме заживяхме заедно, тръгнахме на работа, квартири, сметки... И изведнъж чукнах 25. Около мен всичко живо бременееше или вече имаше дете. Тогава ми светна крушката, че една трета от живота ми е минала, а зад себе си имам едно образование само. Нямахме жилище (нямаше и изгледи да се уредим), нямахме брак (родителите ни нямат толкова пари да ни вдигнат сватба, а и ние не искаме да разчитаме на тях) и реших, че поне дете можем да направим и отгледаме. Исках вече да правим следваща крачка във връзката ни, почувствах го.
По-старите знаят, че повече от година се борихме. Към днешна дата с една БХБ зад гърба си, съм щастлива бременна жена във 11 г.с. Въпреки това темата ми е много мила и следя какво става тук. Стискам и палци всички бързо да бягат в отчетни!❤

# 647
  • Мнения: 157
Добър ви ден, 👨👩👧👦👨👩👦👦👨👩👧👧!
Как сте днес? Момичетата, които чакат резултат положителен-естествено, силно стискам палци!
Днес е едно тихо и спокойно при мене. Мъжът ми отиде на работа, вълненията покрай пътешествието и сватбата бавно се превръщат в красиви спомени. У дома е слънчево и едно такова очакващо.
Тази сутрин си изпратих писменото задание за една квалификация и съм много доволна. Сега ми остава самото дипломиране като то е тържество. Зорът свърши и същевременно веднага продължавам със следващата част.... Учене да има ❤
Чакам отговор от две места, където кандидатствам за нова позиция какво са решили за моята кандидатура в конкурса. Ще ви споделя, разбира се. Бях планирала да си оправя новите документи с брака и сменената фамилия тази седмица и се оказа много смешно - трябват няколко дни, за да отразят легализацията и едва след това може да се подава за нови документи. Така че чакаме и по този фронт.
За бебето може и да сме сътворили едно чудо по време на сватбеното. Миналия месец мензисът ми дойде на 2 септември като е мега нередовен и сега се чудя кога да се тествам. Нямам никакви особено усещания в тялото. Ще видим уикенда, дали имам вдъхновение, ако не ми е дошло. Иначе давах материал за микробиология в Адела, защото са изтекли 30 дни от предишното изследване. Би трябвало този месец да сме за инсеминация. Като бяхме вчера в клиниката гледах другите жени и си мислех, дали някоя от тях не е някоя от вас 🤩🍀
Успех на всички, момичета! Чета подробно и се вълнувам за всяка бъдеща майка. Прегръщам ви всичките!

Последна редакция: вт, 01 окт 2019, 11:56 от Atana

# 648
  • Мнения: 1 044
Тикълс, ти имаш ли ПКЯ или СПКЯ? Ако си сигурна, че ти закъснява, а няма задържан фоликул, трябва да има някаква причина все пак. Много странно. Не бих пила Дуфастон или Утрогестан без да знам каква е причината за липсата на цикъл.
Нямам или поне не знам да имам. Почти не се е случвало да имам закъснение, а като се случи е няколко дни само. Ще послушам теб и Ро и няма да започвам дуфастона. След още някой ден, ако все още нямам М, ще запиша час при моя доктор, който е наясно с цялата история.
Ането, много стиснати палци за тестче. Имам добро предчувствие Hug
Марианка, то и твоето е наближило! В очакване сме на щастливи новини! Hug
Наистина чакането за вас, момичета, които сте имали процедура в тази посока е една идея по-чакане. Все пак е ясно кога какво как е свършено и усещането сигурно е различно.
Блекче, кога минаха тези седмици?! Сякаш вчера ни се похвали. Времето отстрани как бързо минава. При мен сякаш е спряло, като нищо не се случва. Нито М, нито О, нито мъж под ръка Laughing

Скоро ще изпишем темичката! Предлагам заглавие за новата анкета Stuck Out Tongue
Копнеж за бебе тук събра ни, споделяме си радости и драми

# 649
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 059
Ние с ММ сме заедно от 15 години и никога не сме се пазили.Сигурно ако всичко ни бе ок щяхме да имаме цяла детска градина у дома Simple Smile Моя близка приятелка също е от около 20 години с мъжа си и не се пазят-резултат-6 бременности,1-вото им детенце го губят при раждането,после се раждат двете им дъщери,после  един аборт в ранна седмица,син на 2 и всеки момент я чакам да ми звънне с новина за раждането на 2-рото им момче. Някой не чакаме ли с тест от момичетата,които минаха през процедури?

# 650
  • Мнения: 346
Момичета мина ми овулацията беше на 29ти и днес съм с ужасно сърбящи и щипещи зърна, и имам течение като белтък на яйце и ме придърпва долу от време на време . Някакви предположения какво може да е

# 651
  • Мнения: 4
Здравейте дами, вече стана 1-ви октомври и понеже вече едвам чакам се чудя дали да си направя теста за бременност.. Днес по принцип трябва да ми дойде гостенката, но като гледам няма признаци (а и се надявам да не дойде) и се чудя дали ще е прибързано, ако си направя тест за бременност?

# 652
  • Мнения: 1 781
Аз да не остана по назад тип Мара подробната ще се изкажа по офф топика за децата и тяхното време. С уговорката, че говорим за мислещи, що годе осъзнати и сравнително отговорни хора. Grinning Фактори бол, възраст, семейно положение, среда, обществен натиск, но в край на сметка не е ли най важно кога сме (поне се чустваме или вярваме) готови да бъдем Родител. Понякога трябва да постигнем нещо друго, понякога да усетим правилния човек до себе си, понякога си е чисто лично вътрешно чуство. Не съм съвсем съгласна с думите “никога не е готов човек”. За мъжете не знам, но мисля че колкото и свободолюбива, нерешителна или кариеристка е една жена, ако е честна със себе си, идва момента когато знае, че вече иска/може да е майка.
Аз не съм имала дълги връзки. По една година. Имах късмета когато вече наистина исках семейство да срещна ММ и скоро знаех, че мога да имам деца с него, но исках да попътуваме да си поживеем заедно и след година реших, че няма какво да се офлянкваме(сакън па да се разделим Grinning), той също искаше деца и то отдавна (странно за мъж ама се случва) и имахме късмета след 2 месеца да забременея. Ако трябва да съм честна можех още година две да си повея коня, да си пътешестваме, спим до късно, да сме свободни, но бях на 30+ и си казах няма за кога. Колкото и да ми е тъпо, че сега нямаме миг за нас си, не съжалявам, че не чаках. Не сме женени, общо взето не се вписвам в социални норми и традиции. Но и от вашите истории виждам, че живота е шарен. И да Бубе важното е деца да има и да са обичани!
На мен днес ми свърши. Нов месец нов късмет. Вкарвам преферт-а в действие.
И си стискам палците за плюсове от вас.
Джули готова ли си с новата тема. Какво става с тебе иначе?

# 653
  • Мнения: 96
Момичета ,помагайте . Лекарят не ми вдига телефона за коментар . ЧХГ - 178 на 11-ти ден от овулацията ,или ден преди цикъл ,как ви се струва не е ли ниско ???

# 654
  • Мнения: 821
Как ще е ниско, моето на 12ти ден беше 97. Дишай и се радвай! Не търси проблеми, за момента всичко изглежда наред, пъсни пак след 48 часа. Не знам лак мислиш, че изглеждат тестове за бременност преди закъснението, но те уверявам, че при теб всичко изглежда като след закъснение, т.е. дори си по-напред. Хората, в това число и аз, си търсят всякакви сенчици, за които да се хванат 😀 При теб всичко изглежда повече от чудесно. Само проследи как нараства.

При мен М дойде вчера, нищо неочаквано. Но пък миналия път забременях през октомври и ми е любим месец, дано видим много положителни тестове и летни бебоци. Стиснати палчета за всички! 🤗

# 655
  • Мнения: 96
Как ще е ниско, моето на 12ти ден беше 97. Дишай и се радвай! Не търси проблеми, за момента всичко изглежда наред, пъсни пак след 48 часа. Не знам лак мислиш, че изглеждат тестове за бременност преди закъснението, но те уверявам, че при теб всичко изглежда като след закъснение, т.е. дори си по-напред. Хората, в това число и аз, си търсят всякакви сенчици, за които да се хванат 😀 При теб всичко изглежда повече от чудесно. Само проследи как нараства.

При мен М дойде вчера, нищо неочаквано. Но пък миналия път забременях през октомври и ми е любим месец, дано видим много положителни тестове и летни бебоци. Стиснати палчета за всички! 🤗
Не мога да се зарадвам и все търся под вола теле ....
А ,на теб за този позитивизъм и доброта съдбата ще те възнагради богато ! ❤️

# 656
  • Мнения: 442
Hoppyy, честито ! И аз мисля, че всичко ще е наред, само спокойно ! Пусни след 48 часа второ ЧХГ да се види как нараства и ще си отдъхнеш !

Аз чакам събота или неделя, но като лудите само си броя дните от ову да не би да съм сгрешила със сметките и да разбера по-рано, видиш ли Grinning Grinning
Постоянно ме болят яйчниците в началото само десния , а вече и двата. Спрях тая седмица да правя уражнения, защото докато ги правя и ме наболява. Точно тоя месец дето знам, че е след операцията и е минимален шанса, аз най-се филмирам. Ама и гърдите ми са виновни - кво се обадиха още след овулацията ами не на втората седмица след ову или 2-3 дни преди Ц. Пфу !

Момичета инсеминирани, направо само си представям при вас какви смесени вълнения са ! Хайде да ни зарадвате вече до края на седмицата ! Идва края на темата, а по традиция трябва да я закрием с поне един положителен тест !

# 657
  • Мнения: 96
Hoppyy, честито ! И аз мисля, че всичко ще е наред, само спокойно ! Пусни след 48 часа второ ЧХГ да се види как нараства и ще си отдъхнеш !

Аз чакам събота или неделя, но като лудите само си броя дните от ову да не би да съм сгрешила със сметките и да разбера по-рано, видиш ли Grinning Grinning
Постоянно ме болят яйчниците в началото само десния , а вече и двата. Спрях тая седмица да правя уражнения, защото докато ги правя и ме наболява. Точно тоя месец дето знам, че е след операцията и е минимален шанса, аз най-се филмирам. Ама и гърдите ми са виновни - кво се обадиха още след овулацията ами не на втората седмица след ову или 2-3 дни преди Ц. Пфу !

Момичета инсеминирани, направо само си представям при вас какви смесени вълнения са ! Хайде да ни зарадвате вече до края на седмицата ! Идва края на темата, а по традиция трябва да я закрием с поне един положителен тест !
Благодаря ти за подкрепата ! ❤️Утре ще пусна ново ЧХГ ,да.  И клишето ,което при мен винаги е закон -" нещата се случват , когато най- малко ги очакваш..."

# 658
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 059
Хопи,страхотен резултат е.Повтори теста след 48 часа и мисли позитивно Засега тихичко честито!

# 659
  • Мнения: 1 921
Според мен също този резултат е страхотен. Честито, Хопи.
Какво те накара да пуснеш кръвен преди закъснение? Питам те, защото се ослушвам като хрътка за симптоми при мен, ама нямаааам.

Общи условия

Активация на акаунт