Есента настъпва вече, гука ЮЛСКОТО човече! - Тема 2

  • 19 727
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 107
Аз му мажа личицето, когато ще излизаме със Sebamed baby facial cream Simple Smile

Честит празник на празнуващите!
С какво кремче им мажете личицата.?

# 751
  • Мнения: 503
Телввизия не давам, ама и ние също не гледаме. Каката и тя не гледа. Понякога и пускам детско по НВО и то не всеки ден. Има много други неща с които да се ангажираме. Като сме на гости се е случвало да заглежда. 😊 Диети не спазвам, ям си всичко и до сега не съм видяла да има проблем. Алкохол не пия. Ще го захраня, когато е на 6м и три дни, просто така се получиха нещата, иначе мислех да е по - рано.
За гърнето дали има смисъл или не, тепърва ще се разбере, просто не ме мързи да се занимавам.

# 752
  • Мнения: 1 134
Днес бяхме при педиатъра за ваксини, минахме през ортопед и през лаборатория за ПКК. Остават само урината за седимент, посещения при офталмолог и нефролог. В този ред на мисли някой скоро минавал ли е през тези изследвания и специалисти? Питам понеже не съм много наясно къде да заведа детето на офталмолог и нефролог(в София), а и малко ме притесни ПКК. Лимфоцитите на Деница са леко над норма, ама и референтните стойности не са за деца... Педиатърът каза да изчакам до понеделник, но на мен ми е доста на мисъл.

# 753
  • Мнения: 388
Днес бяхме при педиатъра за ваксини, минахме през ортопед и през лаборатория за ПКК. Остават само урината за седимент, посещения при офталмолог и нефролог. В този ред на мисли някой скоро минавал ли е през тези изследвания и специалисти? Питам понеже не съм много наясно къде да заведа детето на офталмолог и нефролог(в София), а и малко ме притесни ПКК. Лимфоцитите на Деница са леко над норма, ама и референтните стойности не са за деца... Педиатърът каза да изчакам до понеделник, но на мен ми е доста на мисъл.

Моята педиатърка ми каза ,че ПКК и урина ще пускаме на шестия месец и с резултатите ще посетим нефролог. Тоест това ще го направя януари месец. А за офталмолог изрично я питах и ми каза,че преглед се прави след първата година.
За телевизора питах,за да знам дали да се притеснявам ако се загледа,далеч съм от мисълта,че е полезно да се гледа на тази възраст. 😊
За гърнето съм с две ръце за,но да видим дали ще е изпълнимо. Явно ще си трябва повече търпение. ✌

# 754
  • София
  • Мнения: 388
Момичета, вас боли ли ви кръста след епидуралната упойка?

# 755
  • Мнения: 25
първия месец след раждането умирах от болки...после не ме болеше....и сега от няколко дена ме боли само когато ставам,докато се раздвижа съм като стара баба.Мен мн ме боляха и китките,все едно палеца ми прещракваше,мислех си,че няма да минат,но вече не ме болят.

# 756
  • Мнения: 66
Момичета, да се включа относно болничните за бременност и раждане и майчинство. При мен за болничен по общо заболяване и тези за бременност и раждане, от НОИ ми плащаха една и съща дневна ставка 80% вместо вече 90%. Имам ПИК и си подадох молба за преразглеждане и сега след 10дни виждам че ще имам доплащане за всички тези болнични с разликата от 10% отгоре.
Прегледайте си плащанията назад и им сигнализирайте ако имате такъв проблем, тъй като системата им е автоматична и много често стават грешки!

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 08:51 от despina.s

# 757
  • Мнения: 51
Някой по-запознат може ли да пусне нова тема. Ако не, аз ще се пробвам, не знам дали ще успея 🤔

# 758
  • Мнения: X
Трябва си някой с компютър, иначе и аз бих пуснала. Някоя празнична, зимна, снежна ,нова тема няма да навреди ❄

# 759
  • Мнения: 293
Момичета, вашите бебчета завъртат ли се вече сами по корем и правят ли го нощем?
Нашата бебка от скоро може да се завърта, но все още й е малко трудно, понякога си затиска едната ръчичка, понякога се изморява и забива лице надолу в матрака, не се сеща да си извие главичката настрани. Съответно още не може и да се върне сама обратно по гръб.
Понякога се опитва да се върти и в полусънено състояние и съвсем не знае какво прави. Притеснявам се нощем ако не я чуя, за да я обърна пак по гръб..

# 760
  • Мнения: 1 134
Момичета, вашите бебчета завъртат ли се вече сами по корем и правят ли го нощем?
Нашата бебка от скоро може да се завърта, но все още й е малко трудно, понякога си затиска едната ръчичка, понякога се изморява и забива лице надолу в матрака, не се сеща да си извие главичката настрани. Съответно още не може и да се върне сама обратно по гръб.
Понякога се опитва да се върти и в полусънено състояние и съвсем не знае какво прави. Притеснявам се нощем ако не я чуя, за да я обърна пак по гръб..
Същата история, върти се по корем, ама си затиска ръката и обратно не успява да се върне по гръб. Вечерно време го прави този номер само ако е много превъзбудена и не се сеща да се разплаче, поне по пръхтенето се ориентирам, но и на мен ми е притеснено.

# 761
  • Мнения: X
Мел от 2 дни се завърта по корем, но през нощта спи като пън и не се и опитва да се върти. Имам и аз питане.. Задължително ли е да се дава от 1вото пюре като въвеждам 2 вид?

# 762
  • Мнения: 619
Моят се върти по корем и обратно вече от повече от месец, но на сън не го е правил. Но и той спи добре опакован в чувалче и с одеало.

# 763
  • Мнения: 3 249
Мел от 2 дни се завърта по корем, но през нощта спи като пън и не се и опитва да се върти. Имам и аз питане.. Задължително ли е да се дава от 1вото пюре като въвеждам 2 вид?
не е задължително, аз давам новото само, за да опита новия вкус.

# 764
  • София
  • Мнения: 1 369
Хора, ето нова КОЛЕДНА ТЕМА! People Santa Дори Яна е на корицата. Wink

Ще ме прощавате за забавянето, но е бебешка предколедна лудница вкъщи. Smiley

Общи условия

Активация на акаунт