Домакини 69/ Усмихни се, и светът ще се усмихне с теб

  • 45 049
  • 737
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 9 860
Джейми, здрав и щастлив да е младежът! 🎉

Ма ко, ето че имаш още едно мнение, еднакво с другите. Няма начин, действате!

Грипна ваканция сме, хип хип Ура!!!

# 586
  • Мнения: 39 351
Завиждам на софиянки за грипната ваканция!
Джейми, да е здраво момчето! Да му се случват сао хубави неща!
Ма ко, а с тези операции ще се реши ли кардинално и завинаги проблема на Шефа?

# 587
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
И в София ли е обявена грипна ваканция ?

# 588
  • Мнения: 1 826
Джей да е здрав и щастлив младежа.
Ма ко ще го влачиш с теб младежа.Ще мине и тоя зор ,ама като те знам теб...не те облазявам.А за синузита ти задължително шапка .
Вале честита ви ваканция.
Днес времето беше супер,няма вятър и се стопли.Дано и утре е така.Планирала съм разходка малко.Стават 10 месеца без мама...
Хайде сипах си едно малко ,та и за вас по едно и наздраве.

# 589
  • Мнения: 39 351
А, Писе, и аз ще си сипа 2-3 глътни вино, ама чака ММ.
И да ти измрънкам, че днес докато поливах/киснах орхидеята ѝ счупих цветоноса.... Сега кога да чакам следващия?

# 590
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Джейми, да е жив и здрав!

Ма ко, а с тези операции ще се реши ли кардинално и завинаги проблема на Шефа?
Гаранция на 100% няма за нищо. Но при него 2 от костите не растат успоредно една на друга, а в края се засрещат. Целта на импланта е да растат тези кости успоредно и заедно с растежа, импланта ще се сложи м/у тях за да ги държи раздалечени. Сега като израства, едната кост опира в другата, не расте с тялото и съответно изкривява петата. Това е при двата крака, като единия е по-зле от другия. Има много голяма вероятност, като костите са успоредно и растат нормално, да се реши проблема. Затова не искат да го оставят за по-нататък, защото има още да расте, при това рязко и доста през пубертета и да наваксат късите кости през това време. А мине ли растежа изобщо, тогава положението става съвсем зле, ако се наложи нещо, режат директно костите. А и при бърз растеж се очакват болки, даже са учудени, че сега няма защото той дърпа на височина повече за възрастта и е хубаво и болките да му се спестят.
Писе, и аз бих си сипала, ама съм на АБ. Ще се възползвам от твоята почерпка.
Иначе така или иначе съм с шапка, ама не мога да си намеря удобна, все са плитки. Трябва да ти поръчам да ми изплетеш една. Като си вържа косата на кок и не се събира в шапките. А като е пусната се наелектризира от тях и не мога да я събера
Вале, усещам как си тръгнала към село за 10 дни

# 591
  • Мнения: 39 351
Дано, Ма ко, да са решими проблемите и да не се мъчите.
Давам ти идея да си слагаш лента на челото и върху нея шапка.

# 592
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
И лента слагам като е много студено или духа силно, ама гледам да е на ушите и врата, че там ми е слабото място. До сега не съм имала проблеми със синусите

# 593
  • Мнения: 39 351
А, за всичко си има първи път.

# 594
  • София
  • Мнения: 9 860

Вале, усещам как си тръгнала към село за 10 дни
Ейй, как разбра?! 😁😁

# 595
  • София
  • Мнения: 9 860
Ма ко, моят синузит се повлия много добре от Синупрет сега.

# 596
  • Мнения: 6 001
Добро утро !
От мен кафе и тортичка .Почерпете се за мое здраве.

А за Вио е това ! Жива и здрава да е !

Всеки път си повтарям,  че паниката е лош съветник, и всеки път се вкарвам във филм. Затова и съм спала около 4 часа.
Вчера ми изчезна всичко от флашката. Ама всичко, компа ми прави проблеми и от повече от година всчко е на нея. Учудващо вчера цял ден бях спокойна предвид това, че  едно 60 % от труда ми го няма никъде. Обаче мъжа ми отишъл и ми взел нов компютър ( подарък). Прибираме се и свалям на нова флашка всичко останало на стария. Свързваме новия и съответно, проверявам  какви са загубите, после пощи, ел. дневници на децата...
Едни мои важни неща се сетих да проверя и в момента, в който сайта ми дава, че нямам достъп, дойде момента в който осъзнах,  че аз едни документи няма как да си възстановя.
 Легнах с мисълта за тях.С тази мисъл станах ,  отново опитах няма достъп. Едва преди няколко минути открих проблема - бисквитките.  Ако се бях сетила снощи сигурно още  в щях да спя. Сега оства да се опитам максимално да компенсирам загубите.Ама днес  изобщо го отписвам .
Ако успея за месец,  ще е добре.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 07:46 от J_M_M

# 597
  • Мнения: 39 351
Добро утро!
И аз при полунаспаните. Сега пия кафе и се стягам за ежедневната разходка.

# 598
  • Мнения: 1 826
Джей Честит празник!Здраве и по -малко тревоги.
Ма ко ще ти изплета ама като плета бавно... за догодина ще стане.Кажи само цвят и си готова,виж по албумите ми.
Вале завид за почивката.
Аз хуквам на вън ,напича, дано е топло.

# 599
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Добро утро!
Джейми, Вио, честит празник, да сте живи и здрави и да ви слушат!
Писе, не съм на зор.
И аз в недоспалите, шефа повръща през нощта.Сега нищо му няма, не знам от какво беше, дано е минало

Общи условия

Активация на акаунт