Търся електронна книга - 25

  • 72 518
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 37
Здравейте! Търся електронен вариант на книгата" Падение и спасение" на Весела Тотева. Моля, някой ако я има да ми я изпрати veronika.777@abv.bg . Благодаря предварително!


И аз се присъединявам към търсенето. Много благодаря предварително. Моят имейл - temi7@abv.bg

# 646
  • Мнения: 117
Здравейте,
Търся " Лесна" и "Уязвим" на Тамара Уебър.
veraxristova75@gmail.com
Благодарял

# 647
  • Мнения: 59
Здравейте,
Търся   Серията "Сезони на любовта" на Лайза Клейпас от кн.1 до кн.5,  ако може формат epub  или  pdf.  Ще съм благодарна ако може някой да ми ги изпрати на имейл   shtily@abv.bg

# 648
  • Мнения: 15
Благодаря , но търся втората книга за братята Винсънт на Аби Глайнс.
Ако някой я има на български език , моля да ми я изпрати
integral.dzzd@gmail.com

# 649
  • Мнения: 737
Благодаря , но търся втората книга за братята Винсънт на Аби Глайнс.
Ако някой я има на български език , моля да ми я изпрати
integral.dzzd@gmail.com

има преведени от поредицата й Розмари бийч  https://www.wattpad.com/user/ko77Jambo , но са само за онлайн четене

# 650
  • Мнения: 18 563
Не мога да се сетя къде четох втората за братята, но четох нещо, нямах време за цялата и така.Имам първата и  Твърде  далеч ли беше,мисля са трилогия.Ще търся пак и ако намеяр ще споделя.

# 651
  • Мнения: 12
Здравейте,търся си всички книги на Люси Елеазар (без “За една нощ”).Мейл-а ми е aleksandraatanasova8904@gmail.com.Благодаря Ви,предварително.

# 652
  • Мнения: 348
Телевизора почти не го включвам, спрели сме кабелната от около три години. Телефона и него го ползвам много рядко. Нямам мании да се снимам и да пускам сторита по цял ден като някои, Но имам момченце на 2.5 годинки и от него не ми остава много време за книги. Не мога да се концентрирам да чета... Успявам да чета поне по книга на месец, но понякога и за толкова нямам време.
И аз имам дете на 3 години и за тази година съм прочела 200 книги. Просто не спя... 😂

# 653
  • Мнения: 117
Здравейте,търся си всички книги на Люси Елеазар (без “За една нощ”).Мейл-а ми е aleksandraatanasova8904@gmail.com.Благодаря Ви,предварително.
Може ли и на мен : veraxristova72@gmail.com
Meрси

# 654
  • Мнения: 737
Здравейте,търся си всички книги на Люси Елеазар (без “За една нощ”).Мейл-а ми е aleksandraatanasova8904@gmail.com.Благодаря Ви,предварително.
Може ли и на мен : veraxristova72@gmail.com
Meрси

и аз ще се наредя - viktoria_eremieva@abv.bg

# 655
  • Мнения: 784
И аз търся книгите на Тамара Уебър.
Ще съм благодарна, ако някой може да ги сподели. Благодаря
the_light@abv.bg

# 656
  • Мнения: 18 563
И аз търся книгите на Тамара Уебър.
Ще съм благодарна, ако някой може да ги сподели. Благодаря
the_light@abv.bg
Пращам Лесна и Уязвим, питам има ли други от поредицата ,защото имам спомен ,но дали тази  или  Хакер    на друг автор, Мередит Уайд ако не греша, че изтрих  книгите си неволно. Сега я намерих другаде.

# 657
  • Мнения: 12
Здравейте някой може ли да ми прати книгите на Федерико Моча на niksi_kiss@mail.bg. Благодаря предварително

# 658
  • Мнения: 737
И аз търся книгите на Тамара Уебър.
Ще съм благодарна, ако някой може да ги сподели. Благодаря
the_light@abv.bg
Пращам Лесна и Уязвим, питам има ли други от поредицата ,защото имам спомен ,но дали тази  или  Хакер    на друг автор, Мередит Уайд ако не греша, че изтрих  книгите си неволно. Сега я намерих другаде.

може ли и на мен да ми изпратите Лесна и Уязвим на viktoria_eremieva@abv.bg . Благодаря

# 659
  • Мнения: 6 222
За "Три метра над небето " и "Искам те" и аз се нареждам,ако някой ги има в пдф.

Общи условия

Активация на акаунт