Търся електронна книга - 25

  • 72 568
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 625
уиндоус 7
Ако кажа на сина си ще ме овика,не за пръв път правя бели.Но бяха друг тип. Има програма да влиза от своя комп там в моя  тук ,ще го попитам  и ще му пратя  съвета,може да не знае.Настолен е компа,стар.Техен.Нямам право да инсталирам нищо ,че намъквах какво ли не,като щракам ,бабешки ми работи, но не мога без него ,сама съм и  ми е другарче.Мерси за отделеното време.
Това с тийм вюъра е добра идея. Бабешки работи били... аз какво да кажа, като се зная какви простотии вършех в началото. Всичко се научава.

# 451
  • Мнения: 16
Здравейте момичета Simple Smile Ще помоля ако някоя от Вас има трилогията или някоя от книгите,, Преобразена,, на Д. Дюлгерян да ми ги изпрати на мейла vanq_aleksandrova@mail.bg. Благодаря предварително и Ви пожелавам хубава вечер!

# 452
  • Варна
  • Мнения: 711
уиндоус 7
Ако кажа на сина си ще ме овика,не за пръв път правя бели.Но бяха друг тип. Има програма да влиза от своя комп там в моя  тук ,ще го попитам  и ще му пратя  съвета,може да не знае.Настолен е компа,стар.Техен.Нямам право да инсталирам нищо ,че намъквах какво ли не,като щракам ,бабешки ми работи, но не мога без него ,сама съм и  ми е другарче.Мерси за отделеното време.

Ха! Преди 3-4 месеца включвам един външен хард, 500 ГБ пълен с какво ли не, а компа пита дали искам да го форматирам. Аз, че защо не, мислех подреждане, трябваше ми малко местенце. И докато се усетя направих 500ГБ местище.
Така де, и аз казвам, бабешки работи.Smile

# 453
  • Мнения: 14
уиндоус 7
Ако кажа на сина си ще ме овика,не за пръв път правя бели.Но бяха друг тип. Има програма да влиза от своя комп там в моя  тук ,ще го попитам  и ще му пратя  съвета,може да не знае.Настолен е компа,стар.Техен.Нямам право да инсталирам нищо ,че намъквах какво ли не,като щракам ,бабешки ми работи, но не мога без него ,сама съм и  ми е другарче.Мерси за отделеното време.

Ха! Преди 3-4 месеца включвам един външен хард, 500 ГБ пълен с какво ли не, а компа пита дали искам да го форматирам. Аз, че защо не, мислех подреждане, трябваше ми малко местенце. И докато се усетя направих 500ГБ местище.
Така де, и аз казвам, бабешки работи.Smile
FloridaM, този, който Ви е инсталира, Windows-а е за... таковане... Предлагането на списък от опции при включване на нов носител е за напреднали потребители. Когато аз инсталирам Windows на не толкова опитни собственици, настройвам системата при поставяне на нов носител автоматично да се отваря прозорец със съдържанието и, без да предлага нищо друго.

Форматирането на носител НЕ Е деструктивна процедура! На практика само се маркира в началото на диска, че мястото на него вече е свободно, без обаче да се изтрива физически информацията. Има куп програми, които са в състояние след физическо изтриване (а не преместване в кошчето) или форматиране да възстановят над 95% от съдържащата се на носителя информация. Най-важното е след това да не се записва нищо на въпросния диск, защото новата информация ще припокрие изтритите файлове на мястото, маркирано като свободно. И тогава вече нищо няма да може да се направи. Ако изпаднете в подобна ситуация, обърнете се към компетентен компютърджия. Или сами си изтеглете програми от типа на Recuva, задължително в Portable вариант, запишете ги на дял от диска, различен от този, на който са изтритите файлове, стартирайте ги и следвайте инструкциите стъпка по стъпка.

Аха, значи от РС. Дано си с някой Windows.  Старт бутон -> Контролен панел -> Система и поддръжка -> Архивиране и възстановяване /после следваш стъпките/.
Само за информация - описаната процедура не върши никаква работа. Тя е предназначена за възстановяване на системата след инсталация на програма или драйвер, които нарушават работата на Windows. С нея можете да върнете операционната система в състоянието и от преди известен период от време. Но категорично това НЯМА да възстанови изтритите ви файлове с книги, снимки или музика!

# 454
  • Мнения: 3 625

Аха, значи от РС. Дано си с някой Windows.  Старт бутон -> Контролен панел -> Система и поддръжка -> Архивиране и възстановяване /после следваш стъпките/.
Само за информация - описаната процедура не върши никаква работа. Тя е предназначена за възстановяване на системата след инсталация на програма или драйвер, които нарушават работата на Windows. С нея можете да върнете операционната система в състоянието и от преди известен период от време. Но категорично това НЯМА да възстанови изтритите ви файлове с книги, снимки или музика!
Зависи какви са настройките за архивиране и кэде е архивното копие. При мен действа. Дали не се бъркаш с връщане към последна точка на възстановяване?

# 455
  • Мнения: 14
Зависи какви са настройките за архивиране и кэде е архивното копие. При мен действа. Дали не се бъркаш с връщане към последна точка на възстановяване?
Че кой използва пълно архивиране?!? Точки на възстановяване се създават автоматично при инсталиране на нови програми или през определен период от време. Но създаването на пълен бекъп отнема страшно много време и ресурси, така че по подразбиране е изключено и никога не съм виждал някой да го включва и ползва.

# 456
  • Мнения: 3
Здравейте, търся Виновни като греха на Мегън Марч.Благодаряб предварително hadjieva_v@abv.bg

Има я в рулит бг

Намерих само 1ва и 3та книга там, може ли линк?? Благодаря

# 457
  • Мнения: 658
Здравейте, търся Виновни като греха на Мегън Марч.Благодаряб предварително hadjieva_v@abv.bg

Намерих само 1ва и 3та книга там, може ли линк?? Благодаря
Мегън Марч - Г 2 - Виновни като греха   https://dox.abv.bg/download?id=2f94919361  - линк за теглене

# 458
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Здравейте.
Търся "Обяснения в омраза" на Ви Кийланд и Пенелъпи Уорд.
Ако някой я има, нека да ми я прати на maggie_86_bg@hotmail.com
Благодаря предварително!

# 459
  • Мнения: X
Здравейте, търся "Царичина - съдбовен контакт" на Елисавета Логинова.
moyseevae@gmail.com
Благодаря!

# 460
  • Мнения: 1 796
Здравейте.
Търся "Обяснения в омраза" на Ви Кийланд и Пенелъпи Уорд.
Ако някой я има, нека да ми я прати на maggie_86_bg@hotmail.com
Благодаря предварително!

Изпратих я на посочения имейл Simple Smile

# 461
  • София
  • Мнения: 30 147
Здравейте.
Търся "Обяснения в омраза" на Ви Кийланд и Пенелъпи Уорд.
Ако някой я има, нека да ми я прати на maggie_86_bg@hotmail.com
Благодаря предварително!

Изпратих я на посочения имейл Simple Smile

Може ли и на мен, моля?

Скрит текст:

# 462
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Здравейте.
Търся "Обяснения в омраза" на Ви Кийланд и Пенелъпи Уорд.
Ако някой я има, нека да ми я прати на maggie_86_bg@hotmail.com
Благодаря предварително!

Изпратих я на посочения имейл Simple Smile

Много благодаря!

# 463
  • Мнения: 1 796
Здравейте.
Търся "Обяснения в омраза" на Ви Кийланд и Пенелъпи Уорд.
Ако някой я има, нека да ми я прати на maggie_86_bg@hotmail.com
Благодаря предварително!

Изпратих я на посочения имейл Simple Smile

Може ли и на мен, моля?

Скрит текст:
Изпратих Simple Smile

# 464
  • София
  • Мнения: 30 147
Скрит текст:
Здравейте.
Търся "Обяснения в омраза" на Ви Кийланд и Пенелъпи Уорд.
Ако някой я има, нека да ми я прати на maggie_86_bg@hotmail.com
Благодаря предварително!

Изпратих я на посочения имейл Simple Smile

Може ли и на мен, моля?

Скрит текст:
*
Изпратих Simple Smile

Благодаря много! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт