RYANAIR -16

  • 44 162
  • 743
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 368
И ние с ръчен багаж ходехме 1 час по-рано, докато един ден за малко да си изпуснем полета. Беше рано сутринта и имаше много хора, от тогава 2 часа да ни е мирна главата.

# 526
  • Мнения: 4 134
.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 18:31 от The Invisible

# 527
  • Мнения: 60
Здравейте,

на 23.01 купих билет от София до Мадрид с Ryanair, като резервация ми беше потвърдена на имейла, но все още не са ме таксували. Остават четири дена до полета и се чудя какво става?! В последният момент ли ще ме таксуват? Не са ме уведомили за проблем. За пръв път купувам билет с тази компания и не знам как стоят нещата. Не успявам да намеря телефон за връзка с компанията. Чата на живо не ми върши работа, защото в крайна сметка е с робот. Имал ли е някой подобен проблем?

# 528
  • Мнения: 4 134
Задължително ли е закупуването на места?
Ако не се купят,  какво се случва?

# 529
  • sf
  • Мнения: 10 156
Не е задължително. Системата ти разпределя място. Аз никога не купувам, не обичам да давам пари за глупости. 😄

# 530
  • Мнения: 4 134
Не е задължително. Системата ти разпределя място. Аз никога не купувам, не обичам да давам пари за глупости. 😄
Направо се минах
Мислех, че е задължително
Не е лошо това да се напише на първа страница, за други неразбрали като мен.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 19:39 от The Invisible

# 531
  • Мнения: 110
Не е задължително, но нарочно ги разбъркват за да не сте със съедни места с компанията, което е супер тъпо. За кратки разстояния бива, но иначе е изнервящо, поне за мен.

# 532
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Здравейте,

на 23.01 купих билет от София до Мадрид с Ryanair, като резервация ми беше потвърдена на имейла, но все още не са ме таксували. Остават четири дена до полета и се чудя какво става?! В последният момент ли ще ме таксуват? Не са ме уведомили за проблем. За пръв път купувам билет с тази компания и не знам как стоят нещата. Не успявам да намеря телефон за връзка с компанията. Чата на живо не ми върши работа, защото в крайна сметка е с робот. Имал ли е някой подобен проблем?
Пробвай чата все пак.
Аз в понеделник го ползвах за доста засукан казус, но беше изключително полезен и ефективен

# 533
  • Мнения: 964
Не е нормално и според мен нямате резервация. Виждате ли я в профила си и имате ли код за потвърждение?

Здравейте,

на 23.01 купих билет от София до Мадрид с Ryanair, като резервация ми беше потвърдена на имейла, но все още не са ме таксували. Остават четири дена до полета и се чудя какво става?! В последният момент ли ще ме таксуват? Не са ме уведомили за проблем. За пръв път купувам билет с тази компания и не знам как стоят нещата. Не успявам да намеря телефон за връзка с компанията. Чата на живо не ми върши работа, защото в крайна сметка е с робот. Имал ли е някой подобен проблем?

# 534
  • Мнения: 60
Точно заради това попитах. Виждам я в профила си и получих код за потвръждение. Писах в чата, а там ми изписа, че щом имам код за потвръждение значи няма проблем. Не знам какво да правя! Ако резервирам с друга компания, а ме таксуват за този билет?

# 535
  • София
  • Мнения: 4 493
Купувам билети и ми изисква задължително избор на място за дете и когато цъквам на възрастният който ще седи до детето ми изписва, че таксата е 0 Евро, но после в разбивката на цената е видно, че ми таксуват мястото на възрастният по 6 евро. Мога ли да го избегна това и как? Нали уж мястото на детето до възрастният е безплатно.

# 536
  • Пазарджик
  • Мнения: 728
Мястото на детето е безплатно,не на възрастния.За него си има такса ,която се плаща.

# 537
  • София
  • Мнения: 4 493
Мястото на детето е безплатно,не на възрастния.За него си има такса ,която се плаща.
Избирам място на детето и пише 0евро, избирам място на един възрастен до детето - пише 0 евро. Като тръгна да избирам мястото на следващият възрастен ми пише 5,50 евро. А накрая в разбивката първото място е сметнато за 6 евро.
Направих си експеримент, резервирах мястото на възрастният с детето на различни место с цени от 5,5 , 4 евро и т.н. - все ми го таксува за 6 евро...

# 538
  • Мнения: 19 018
Точно заради това попитах. Виждам я в профила си и получих код за потвръждение. Писах в чата, а там ми изписа, че щом имам код за потвръждение значи няма проблем. Не знам какво да правя! Ако резервирам с друга компания, а ме таксуват за този билет?

И аз мисля, че имаш билет я този случай...

# 539
  • София
  • Мнения: 127
Здравейте, купихме билети за Барселона в началото на април. Влизам да ви чета, за да не пропусна нещо.

Общи условия

Активация на акаунт