RYANAIR -16

  • 44 152
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 262
Някой ще пътува ли скоро до Израел?Надявам се да не отменят полетите?От Уиз ги отмениха а имаме купени билети, сега варинат ми е да ги взема от Rayanair.

Правя уточнение уиз отмениха полетите си до Ейлат. До столицата имат ,но не ме устройват датите,не съвпадат с резервацията ми.Чух нещо и за поставяне на двуседмична карантина на всички посетили Израел.

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 21:00 от AnMary

# 721
  • Мнения: 19 017
Въвели са карантина за всеки, който влиза в Израел, ще трябва 2 седмици да е под карантина, както и да докаже, че има средства за това


https://il.usembassy.gov/covid-19-information/

# 722
  • Мнения: 1 262
Да,разбирам,а евентуално ако избера вариант кацане в Акаба,престой в Египет,обратния полет към България ни е от Ейлат,дали ще ни хване карантината при влизане в Израел,дали изобщо не ни допуснат до полета?

# 723
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ето тук може да се следи, коя държава какви изисквания има https://www.iatatravelcentre.com/international-travel-document-n … ws/1580226297.htm

# 724
  • Мнения: 10 614
Не знам как изобщо може да се планира пътуване където и да е при ежедневните рестрикции и отмяна на полети...

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Аз имам полети за Рим за 30 април_5 май и вече се надявам да ги отменят. Като гледам положението едва ли ще е розово и май няма надежда всичко да е ок и да се оправят нещата за месец. Дано да променят политиката и да позволят да си го канселираш с право на възстановяване на сумата при този случай на коронавирус.

# 726
  • Мнения: 4 329
Да,разбирам,а евентуално ако избера вариант кацане в Акаба,престой в Египет,обратния полет към България ни е от Ейлат,дали ще ни хване карантината при влизане в Израел,дали изобщо не ни допуснат до полета?

Aз не мисля, че ще има полети от Ейлат, а карантината ще важи, без значение дали кацаш в Ейлат или Акаба.
Просто щом откажат полетите се откажи.

# 727
  • Мнения: 5
Здравейте, има  следния проблем анулираха ми полетите за Рим , което е супер поне парите ще се върнат. Да ама не опитвам се да попълня формата за връщане и не ми приема номера на резервацията някой да се е сблъсквал с този проблем и как да го реша.

# 728
  • Мнения: 306
Здравейте, има  следния проблем анулираха ми полетите за Рим , което е супер поне парите ще се върнат. Да ама не опитвам се да попълня формата за връщане и не ми приема номера на резервацията някой да се е сблъсквал с този проблем и как да го реша.
Аз също имам два анулирани двупосочни полета. Получих имейл и попълних формата, но и на мен не ми я приема. Пише ми:'' попълнете  captcha'' и ме изхвърля. Моля, който е запознат да помегне, къде бъркаме? Или системата е прегряла.

# 729
  • Мнения: 2 673
Здравейте! Ако ръчният ми багаж не отговаря с 1-2 см на критериите,
ще направят ли проблем? Двете ми чанти са с по-малки размери от допустимото,
но едната е малко по-висока, а другата малко по-широка.
Благодаря! Hug

# 730
  • Мнения: 19 017
Ако са меки и влизат в рамката, с която мерят ,не е проблем.

# 731
  • Мнения: 2 673
Ако са меки и влизат в рамката, с която мерят ,не е проблем.
Благодаря! Hug

# 732
  • Мнения: 16 871
Върни назад и прочети какво бяхме писали с още една потребителка. Може и да направят проблем, може и да не.

# 733
  • Перник
  • Мнения: 114
Здравейте, има  следния проблем анулираха ми полетите за Рим , което е супер поне парите ще се върнат. Да ама не опитвам се да попълня формата за връщане и не ми приема номера на резервацията някой да се е сблъсквал с този проблем и как да го реша.
Аз също имам два анулирани двупосочни полета. Получих имейл и попълних формата, но и на мен не ми я приема. Пише ми:'' попълнете  captcha'' и ме изхвърля. Моля, който е запознат да помегне, къде бъркаме? Или системата е прегряла.
Здравейте!
Аз също имах два анулирани полета, даже на различни резервации. И за двата си поисках възстановяване на сумата от приложението на телефона. Автоматично ти показва, че полетът по резервацията ти е анулиран, две опция ти показва след това, едната мисля е за промяна на полет, а другата за възстановяване/get refund/, след това маркираш пътниците и всичко става без никакъв проблем. Влезте си в профила и опитайте оттам, а не от имейла, който сте получили и в който е бланката.

# 734
  • Мнения: 3 832
От десктоп два пъти опитах, натискам за рефънд и нещо не следва нататък. При следващо влизане, пак си стои в същия вид: Полетът е отменен, изберете ..... Ще пробвам по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт