RYANAIR -16

  • 44 301
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 172
Имам въпрос за размера на чекирания багаж, 81-119-119, това 81 височина ли е и как се измерва куфара. С колелцата предполагам.
Това са максималните размери на багаж, който може да мине по лентата. Важно ви е най-дългата страна,  да не е повече от 119см.

# 91
  • Мнения: 4 420
просто размери, няма значение как го въртиш
чекирания багаж е с доста големи размери, трябва бая да се озориш, за да ги прехвърлиш

# 92
  • Мнения: 1 683
Влязох от любопитство да гледам билетите до Бергамо и ми дава , че няма за целия октомври.Така ли е? И още един въпрос - имам закупени места и мога да се чекирам по-рано. Какъв е смисълът на ранното чекиране?

# 93
  • Мнения: 9 991
Влязох от любопитство да гледам билетите до Бергамо и ми дава , че няма за целия октомври.Така ли е? И още един въпрос - имам закупени места и мога да се чекирам по-рано. Какъв е смисълът на ранното чекиране?
Ще си избереш по-хубави места, ако сте повече от един един до друг. Ако си на път и нямаш интернет, например? Иначе те разпределя на случаен принцип.

# 94
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 767
vanian, neuromancer, благодаря. Моят куфар е стандартен, просто е по- висок, 80 см.

# 95
  • София
  • Мнения: 16 135
Влязох от любопитство да гледам билетите до Бергамо и ми дава , че няма за целия октомври.Така ли е? И още един въпрос - имам закупени места и мога да се чекирам по-рано. Какъв е смисълът на ранното чекиране?

Писано е на предни страници - в периода 25.08 - 25.10 РЕ намалиха или спряха някои полети. Свързано е и с почивките на персонала, за да няма стачки.
За ранното чекиране - след като имаш купено място то си е твое, пази се. Чекирай се когато ти е удобно. Аз не бързам да го правя рано, но всеки си решава. На колежка така купих билет с място, чекирах я и после и откраднаха портмоне с ЛК. Извади бързо нова, писахме на чата да сменят данните. За нея си беше притеснение.

# 96
  • Milano
  • Мнения: 3 692
Има си полети до Бергамо - 4 пъти седмично до 27 октомври и после всеки ден.

# 97
  • Мнения: 2 011
Здравейте,
през юли 2020 година съм на концерт в Милано. Може ли да ме посъветвате по кое време би било най-изгодно да купя билетите? Аз влизам веднъж седмично информативно, но ако сте забелязали някаква логика в движението на цените...
Благодаря!

# 98
  • София
  • Мнения: 3 172
Веждате ли цени вече за лятното разписание?
Аз гледам за Карлсруе Баден-Баден, за април, но още не ми излизат полетите.
За юли за Милано, вероятно февруари-март е удачно купуване на билет. Следете ги, но сега ми се струва твърде рано.

# 99
  • Мнения: 3 745
Здравейте!Билетите по Коледа от Берлин до Букурещ и обратно са около 280Е. Дали има шанс да паднат малко цените,как мислите?Ако някойима наблюдения...Миналата година синът ми си ги купува по-късно и бяха около 200Е.Сега много скъпи.

# 100
  • Мнения: 4 420
малко вероятно е да паднат за Коледа
пък и не е достатъчно само да паднат, трябва и вие да ги видите и да ги вземете преди да ги разграбят

# 101
  • Мнения: 964
Няма да паднат, вече е късно за евтини билети за Коледа и НГ.

# 102
  • Мнения: 1 101

Защото са 4 полета..и доста се оскъпява с купуването  на места .
Или за сигурно трябва да се купят_
Като ти е скъпо - не пътуваш.
Винаги си плащам за място до пътеката - 4 Е. С тях и без тях - няма да обеднея. Но разни лустросани измекярки като ми се молят за смяна ги режа. Или да ми дадат 50 Е и сядам на тяхното. Няма стюард, който да е пробвал да ме измести.
Има и друго неудобство със сменените места - първоначално си слагат багажа в клетка на определеното място. После се местят, 2 часа си гукат с приятелките. А като кацнем започват разминаване срещу тълпата за да си приберат куфарчето. Говорила съмс познат от персонала - точно заради последното избягват да пробват замени.
Но всеки си знае ...

Много си права * всеки си знае!Благодаря.
А за лустросаните измекярки...без коментар.
Нямам нужда да се правя на "баровка''  и да парадирам с плащателна възможност както някои...
Зададох въпрос само.Благодаря за отговорите.

# 103
  • Мнения: 4 420
Ами на мен не ми е важно къде седя и не плащам
На който му е важно - да си плати вместо да създава проблеми в самолета
Последния път с тъщата платих за място $100, не 4 евро (Юнайтед, не Райънеър)

# 104
  • Мнения: 241
Здравейте. Полетът ми е днес, чекирах се, но искам да добавя чекиран багаж! Как?

Общи условия

Активация на акаунт