На децата ОСМИ клас да им спори, а при нас веселбата да кипи!

  • 34 096
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 478
Струва ми се раничко за етикети- годината е пред нас

# 706
  • Мнения: 264
Скрит текст:
Скрит текст:
С Каращранова сме ние. Другите две са Маздрашка и Тофик. Май всички са с интересни имена.

И аз така си помислих. Wink
Но ако Шарлот визира Тофик, ще съм страшно изненадана. Цитирам дъщеря ми: "Тофик е най-хубавото нещо, което може да ти се случи по математика в това училище." /преподавала й е само по заместване понякога/ Всички отзиви за нея, които съм чувала от ученици, са много положителни - включително за заобичване на математика от деца, които до 7-ми клас не са я обичали. Тя обаче рядко преподава - обикновено само на една паралелка в 8-ми клас.
Не, жена с арменско име, от миналата година е там. Не съм сигурна за името - затова попитах по този начин. Идва от 2-ро СУ.
Ясно, нова къса клечка значи. Joy
[/quote]
Всъщност не е много нова, преди две години напусна Второ и се премести във Втора АЕГ. Интересното е, че по времето на преподаването ѝ на нашия клас във 2-ро винаги е имало родители / деца, които я харесваха.

# 707
  • Мнения: 722
Тофик още е в отпуска и то не кратка, замества я Маздрашка..Дано наистина е в отпуск.
Бързо възстановяване на пострадалото детенце!
Честито на последните късметлии! Може би сега е най-спокойно начин за прием в желано училище, при наличие на места разбира се Thinking

Последна редакция: пт, 27 сеп 2019, 17:34 от 6tiplio

# 708
  • София
  • Мнения: 2 686
Fair lady,  на добър час на детето!

Ели, да се оправя Гого. И да не го боли

Убихте ме с тези имена. Напомнят ми за един проект -ръководителката беше Змиярова, а счетоводителката - Смокова.

# 709
  • Мнения: 815
Да ви се оплача! Както тръгнахме добре с предните две контролни по немски, днес си имаме първата двойка! Confused

# 710
  • Мнения: 32
Някакви предложения за тренировки по волейбол с локация центъра да има някой да сподели .Надявахме се във 2Аег да има волейбол и да може да си тренира там , но засега нищо не се случва , така че трябва да намеря нещо.Славия ни е ужасно далече ....

# 711
  • Мнения: 19
Ние се оказа, че сме отцелили най-късата клечка по математика във 2АЕГ. Май е на всички осми класове.
Снощи мислех да те попитам и забравих...Не сте доволни от учителя по МАТ ли?

Девойката се оплака, че госпожата не може да обяснява, и почти не го прави. После проверих за отзиви в предишните теми на училището и по-старите набори са писали, че само при тази не трябва да се попада. Губи контролни, тестове и пълен мързел.
Може да се каже, че е особено името.

моят син също не е доволен

# 712
  • Мнения: 264
Някакви предложения за тренировки по волейбол с локация центъра да има някой да сподели .Надявахме се във 2Аег да има волейбол и да може да си тренира там , но засега нищо не се случва , така че трябва да намеря нещо.Славия ни е ужасно далече ....

Ако е вариант за вас, може би си струва да проверите на стадион "Раковски" и в зала "Триадица". Не са далече от гимназията.

# 713
  • София
  • Мнения: 922
Ели, бързо и безпроблемно възстановяване на младежа!
Гледам обсъждате вече оценки, при моя син още няма нищо известно. Чакаме. Не са правили входно по математика, по география. Чакам с нетърпение и първото контролно по НЕ,да види младежа, че по този начин не се учи, ама НА. На 8-ми има РС, ще има отзиви, но мисля да изпратя ММ. Аз трябва да се отдръпна вече.

# 714
  • Мнения: 297
Само моята ли не се оплаква от математичката във втората пералня? Интересно ми е. Днес са имали входно ниво и едната задача я е затруднила. Започнала е да я решава по друг начин и е бил звънецът, а учителката й е казала да си я довърши.за една две минути и тя е много щастлива. Нали беше свикнала на пробните на секундата да предава, та го преценява като голям жест.
Радвам се за госпожицата от НПМГ! Бързо ще се адаптира. Не е минало кой знае колко време!

# 715
  • Мнения: 7 382
Не, жена с арменско име, от миналата година е там. Не съм сигурна за името - затова попитах по този начин. Идва от 2-ро СУ.
                Това не е къса клечка,а направо пънче! Преподаваше на девойката ни във 2-ро СУ и дори не мога да кажа колко пъти влизахме в конфликт и  колко пъти се оплаквах от нея при директорката.Сега сме в 11 клас и се ужасих като прочетох ,че е във 2 АЕГ.Единствената ми утеха е ,че девойката не  е споменавала за нея  и явно не и преподава.

# 716
  • Мнения: 1 919
Кое е пънчето Blush?

# 717
  • Мнения: 722
Доколкото аз успях да анализирам казаното от всички, това е учителката с име Г. Манашян Thinking Така ли е?

# 718
  • Мнения: 815
На въпросната госпожа със сигурност ушите и горят днес! Дано и подейства отрезвително и да се вземе в ръце, а не обратното! Joy

# 719
  • Мнения: 1 919
В понеделник всички математички с изгорели уши.

Общи условия

Активация на акаунт