Спечелете Eucerin® Hyaluron-Filler Vitamin C Booster и преоткрийте младостта на кожата си!

  • 11 596
  • 645
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 932
Когато бях на 17-18 години започнах с грижата за лице, но тогава не използвах кремове. Сега вече полагам много грижи и с най-различна козметика.

# 331
  • София
  • Мнения: 973
През годините винаги съм се грижила за лицето си с най-различни продукти, понякога и в козметичен салон с процедури, но по-сериозно когато станах на 40 и то главно за бръчките около очите.

# 332
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
След 35 години започнах да употребявам нощен крем против бръчки

# 333
  • Мнения: 1 938
Още в тинейджърка възраст.

# 334
  • Мнения: 2 005
Започнах твърде  късно, около 30-те, когато забелязах първите признаци на стареенето на кожата.

# 335
  • Мнения: 578
На 18 годишна възраст започнах да използвам почистващи гелове , хидратиращи кремове за моя тип кожа. Кожата ми е чувствителна и суха и за това започнах да се грижа с внимание към нея.

# 336
  • Мнения: 1 028
Анти-ейдж продукти започнах да използвам на 27-28 години. А в тийнейджърските имах акне и още тогава съм се грижила за кожата си, според нуждите и.

# 337
  • Мнения: 2 361
Още в пубертета,а след 20 започнах да използвам хидратиращи кремове

# 338
  • Мнения: 624
От тийнейджърка поради акне.

# 339
  • Мнения: 94
Започнах да си слагам крем на 22 години, крем за очи и за лице.

# 340
  • Мнения: 5
Започнах да използвам дерматологична козметика от 25 годишна възраст, за да запазя кожата на лицето си свежа и сияйна. Вече съм на 32 и редовно използвам козметиката на Eucerin. С удоволствие бих изпробвала новият крем, за да преценя дали това ще е “моят крем” Simple Smile

# 341
  • Мнения: 5 386
По спомени - около 25 -годишна възраст започнах третиране на лунички и петънца с избелващи кремове и лосиони с магданоз, впоследствие включих маски с хума и натурални продукти, имах известен напредък, но лятото отново се появяваха. Слънцезащитата не беше толкова популярна тогава.
Към днешна дата редовно купувам околоочен крем на Юсерин и мед. козм.серия за суха и атопична кожа с омега 10%. Без нея няма как да овладеем проблемната кожа. Simple Smile

# 342
  • Мнения: 644
От около 20-22 годишна, кожата ми е склонна към омазняване и си изисква грижи

# 343
  • Мнения: 895
На около 23 заради дехидратирана кожа

# 344
  • Мнения: 89
На 19 вече ползвах гелообразен дневен крем за смесена към мазна кожа, както и почистващ и свиващ порите продукт.

Общи условия

Активация на акаунт