С пижамка ли спят децата ви следобед?

  • 3 300
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И на 2-те си деца на следобедното спане не съм (и нямам намерение даже;))  слагала пижами.  Bulb Спят с памучна блузка и клинче... Sunglasses . Нощта обаче   Sleeping  са с пижами - задължително!!!

# 16
  • Мнения: 4 358
Като чета другите постинги, Оги май спи най-леко облечен следобяд  Rolling Eyes .
Пижамката е само за нощния сън, следобяд го слагам да спи само по боди с къс ръкав (обаче го завивам с олекотено юрганче).

# 17
  • Мнения: 811
не обличам пижамка, а тениска - да му е по-леко

аз обичам да спя с боси крака - и децата така ги научих

колкото по-голички, толкова по-дълбоко спят

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Цитат на: boo
Я да видим мамите на по-големки деца (които вече спят само веднъж или 2 пъти на ден) - с пижамка ли спят децата ви?
Моето - не. Денем направо с дрехите я гътам на леглото... не знам доколко съм права.
Вечер ритуалите са по-сериозни - мием се, слагаме пижамка, целуваме тати, казваме "ноощ" и хоп - в леглото.
Замислих се днес, дали пък и през деня да не й слагам пижамка?

И при нас е така. Следобед спи комплект, както си е била.
Вечер и слагам пижама. А за спане без чорапи още не мога да се навия, ,защото мадамата през 90% от нощта спи отвита.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 728
На обяд не обличам пижама. Слагам го върху покривката на леглото и завивам с одеалце. Ако спи в чаршафите сигурно щях да го преобличм.

# 20
  • Мнения: 429
С пижами спят и двете следобед .Но по-скоро искам да им въведа някакъв режим , че когато са облечени с пижамки , вече е време за сън , не че успявам де , но ако ги сложа с дрехите , ще го обърнем на игра и никакъв сън няма да ни хване ...

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: tedi_b
Като чета другите постинги, Оги май спи най-леко облечен следобяд  Rolling Eyes .
Пижамката е само за нощния сън, следобяд го слагам да спи само по боди с къс ръкав (обаче го завивам с олекотено юрганче).


 Мартин не трае никаква завивка - то ако ставаше да го завия щях почти гол да го слагам да спи, ама не - с каквото и да го завия моментално и със замах се отхвърля, колкото и дълбоко да е заспал, затова винаги спи с боди или с нощничка с дълъг ръкав и панталонки - много тънки, памучни, но да има нещо на краката, без чопрапи - за зимата става въпрос де.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 858
Цитат на: tedi_b
Като чета другите постинги, Оги май спи най-леко облечен следобяд  Rolling Eyes .
Пижамката е само за нощния сън, следобяд го слагам да спи само по боди с къс ръкав (обаче го завивам с олекотено юрганче).


е и при нас като напече в стаята и се позатопли повечко го слагам само по тениска с олекотената завивка Wink

# 23
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Гол с памперс в пижамката и на обяд и за нощен сън.В яслата също спят с пижамики.

# 24
  • Мнения: 1 437
Малкия спи с пижамка на обяд
каката , ако заспи случайно  заспива с дрехите Laughing  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 038
И на обед и ве4ер Монката спи с пижама,хубавото е 4е е свикнала да заспива сама и не ми се налага да я приспивам,понеже знае,4е когато мама слага пижамата е време децата да спят Wink

# 26
Вики ходи на ясла и там и обличаъ пижамка.Постарах се да и купя тънка памучна такава,защото вкъщи спи с боди.

# 27
  • Мнения: 17 407
Цитат на: Vivi
Цитат на: boo
Я да видим мамите на по-големки деца (които вече спят само веднъж или 2 пъти на ден) - с пижамка ли спят децата ви?
Моето - не. Денем направо с дрехите я гътам на леглото... не знам доколко съм права.
Вечер ритуалите са по-сериозни - мием се, слагаме пижамка, целуваме тати, казваме "ноощ" и хоп - в леглото.


И аз така...
Не ми е хрумвало даже следобяд да спи с пижама. Аз съм щастлива, че изобщо успявам да го приспя.


Точно!

# 28
Цитат на: tedi_b
Като чета другите постинги, Оги май спи най-леко облечен следобяд  Rolling Eyes .
Пижамката е само за нощния сън, следобяд го слагам да спи само по боди с къс ръкав (обаче го завивам с олекотено юрганче).

Същите сме. Или без юрганче, пък с одеалце. (става дума за малкият пъпеш, каката вече не спи следобяд, но преди това и тя беше така.
Съгласна съм с Флаш, че не мога да сложа детето с дрехите в легълцето на чаршафите, където после ще го сложа по пижама ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 006
С пижама спи,защото се въргаля по4ти постоянно по пода Grinning Пък и си знае,4е като я измия и облека е време за сън-ина4е няма заспиване Grinning

Общи условия

Активация на акаунт