С пижамка ли спят децата ви следобед?

  • 3 308
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 187
С пижамка, все пак ходи и се вре навсякъде не мога да я сложа с дрешките с които играе и стои в къщи.

# 31
  • Мнения: 185
Да, откакто почнах да го изкарвам от кошарата, спи с пижама и следобед, и през нощта. Под "пижама" разбирам специална дрешка само за сън, която е различна според сезона. Докато си е само в кошарката детето, естествено, че няма нужда от "пижама".

# 32
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Без пижамка спи следобяд, защото още спи в количката. Е, вечер го местим в креватчето, но денем си спинка в количката час, час и половина, малко е но какво да се прави като не е от поспаливите.

# 33
моето маймунче вече спи 1 път на ден и го обличам с пижамка, може би е вече навик, но винаги си ляга да спи с пижама.

# 34
  • Мнения: 2 596
ха, на мен ми стана интересно чак да прочета всичко, защото и аз наскоро си мислех как ще го свиквам да спи с пижама като порастне.

# 35
Преди да тръгне на ясла си лягаше с дрехите.
Много и беше неприятно преобличането и затова и го спестявах, но вече сама си казва-Искам пижама!
Всичко с времето си.

# 36
  • Мнения: 1 071
Имаше един период,в който я слагах да спи по чорапогащник и тениска,но тя се поти доста и като стане се налага да я преобличам.Тогава започнах да й слагам пижамка и на обяд.

# 37
  • Мнения: 1 512
Като бяха летните жеги, събличах Кристина  само по боди. Сега вече я обличам с пижамка и мятам отгоре една пеленка.

Общи условия

Активация на акаунт