Зов за помощ за едно дете...

  • 5 217
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 116
Цветенце, BIC код на банката, който за Банка ДСК е STSABGSF !
Добави го в информацията !

Може би трябва да се говори с Mamma, да се забоде някъде по на видно място темата, че случая с детенцето явно е спешен Sad

Сега ще дадем нашия скромен принос, но поради това че превода ще бъде през EPay, ще стигне с 2 дни закъснение най-вероятно !

Целувки на детенцето и ще стискам палци да се съберат паричките  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 425
Цветенце, трябва някакъв BIC номер, който е код на банката ! Без него превод не може да се направи  Peace


Взех го и веднага го пиша:
BIC: STSABGSF

# 17
  • Мнения: 1 425
Цветенце, BIC код на банката, който за Банка ДСК е STSABGSF !
Добави го в информацията !

Може би трябва да се говори с Mamma, да се забоде някъде по на видно място темата, че случая с детенцето явно е спешен Sad

Сега ще дадем нашия скромен принос, но поради това че превода ще бъде през EPay, ще стигне с 2 дни закъснение най-вероятно !

Целувки на детенцето и ще стискам палци да се съберат паричките  Heart Eyes
Ритка ти си по бърза от мен.
Благодаря ти за идеята, веднага ще пиша на Мамма и ще я помоля да закове темата.
На теб специални благодарности от мое име и от името на родителите.   bouquet

# 18
  • Мнения: 4 806
благодаря за информацията, дано се съберат час по - скоро парите.

# 19
  • Мнения: 1 425
Ето снимките на Християн:

# 20
  • Мнения: 1 425
А това е експертизата, в която има разрешение за събиране на средства за трансплантация:

# 21
  • Мнения: 3 914
Здравейте , съвсем скоро моето детенце беше тук на мястото на Християн.Тогава ни помогнаха страшно много хора за което аз ще съм благодарна цял живот, сега обаче аз искам да помогна не със пари защото и на мен ми трябват но по време на нашата акция се появи фондация която искаше да ми помогне обаче аз не се възползвах защото вече бях събрала парите но се надявам че вие ще се обадите и ще ви отпуснат сумата .Надявам се също господин Михнев да не ми се сърди че аз пускам телефона му но детето има нужда .
Фондация Надежда за децата- Севдалин Михнев - 0898690969
Успех и пишете дали са откликнали ,ще се радвам и вие да изпитате радоста която аз съвсем скоро изпитах   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 116
Родителите могат да пробват и тук:
www.wcif-bg.org, раздел благотворителност  Hug

# 23
  • Мнения: 21
Работя в детска ясла и целия колектив се отзова,като дарихме определена сума за Християнчо.Даже и сложихме кутия във всяка група със зов за помощ към родителите на децата в яслата.Дано повече хора се отзоват!Християнчо е едно будно и лъчезарно детенце.Знам това,защото посещаваше специализирания ни кабинет за глухонеми дечица в яслата.
УСПЕХ И ЦЕЛУВКИ НА МАЛКИЯ ХРИСИ Hug

# 24
  • Мнения: 1 425
По сметката на Християн вече са събрани около 12 500 лв. От съюза на глухите тази седмица са му отпуснати 1000 лв. който до края на другата седмица ще бъдат преведени във сметката.
Благодаря на всички ви, които помагате!   bouquet

# 25
  • Мнения: 271
Моля, коригирайте данните за превод в лева. Току що се опитах да преведа сума за детето и ми дава съобщение "Грешно контролно число на IBAN".

# 26
  • Мнения: 612
В сметката няма проблем, преди един час преведох сума, в клон на банката обаче. Ако това има значение.  Thinking
Късмет на Християн !  Hug

# 27
  • Мнения: 271
Сега стана и при мен Simple Smile но чрез ePay, снощи пробвах директно през сайта на ЦКБ, явно нещо там не е както трябва.
Успех на детенцето, дано скоро приключи успешно този етап от живота му, нека има щастливо и нормално детство!!!   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 425
Змайли и Биляна благодаря ви от името на родителите!   bouquet Радвам се, че има майчета с големи сърца. Когато има новости около Хриси ще пиша. За сега си продължават с хемодиализата и му правят редовно изследвания. Състоянието му е стабилно за сега.

# 29
  • Мнения: 612
cvete_m, Благодаря ти аз. Ти ни каза за това дете. Не съм направила кой знае какво или дарила кой знае колко, но е от сърце и с огромна вяра! Всеки си избира каузата, за мен са тези деца. Нефрологията ми е позната и диализни деца познавам и сина ми можеше да е на негово място сега. Човек докато не се сблъска с действителността не може да си даде ясна представа какво е всъщност, а то е само едно - живот.
Аз не разбрах в телевизиите опитали ли са родителите - това ще е голяма помощ?
Дори след операцията битката на Християн ще продължи. Така че, когато мине операцията, той ще е героят. Дано е по-скоро и да мине бързо!  Hug
Сега като чета пак материала и аз си спомням същия този черен първи юни беше и за нас и ние по същото време бяхме в болницата, страшно е. Майка ми донесе балони, книжка и едно кученце за Дани, той си го кръсти Ани и когато станеше време за боцкане или система си го гушкаше да го пази. Още стои в креватчето Ани. Децата се зарадваха на балоните, но не мога да ви опиша 1-ви юни в болница и детето ти да е в безпомощно състояние. Благодаря на Бог, че сега е добре и дори лекарството спряхме преди месец. Моля се да няма рецидиви и за всички деца да са здрави.   bouquet

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 08:15 от Биляна*

Общи условия

Активация на акаунт