СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 3

  • 26 441
  • 782
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 561
Бъдещият зет върви с етаж от къща и малък двор в Плевен. Ще ги осигурим младите и общата им култура Simple Smile

# 706
  • Мнения: 6 586
Ще подготвя зестрата;)

# 707
  • София
  • Мнения: 4 035
Ей, хора, сериозно ме шашакате, до оня ден гимназии, вчера бяха университети, днес вече ги женим. Ама моля ви!!! И без това страдам, че докато се обърна и месеца приключил Simple Smile

# 708
  • Мнения: 569
Юхуууу 5 по география People Dancer
Е, машина е Simple Smile много съм доволна Simple Smile

# 709
  • София
  • Мнения: 3 561
bubcheto15, мога да споделя моята рецепта за справяне с шашкането - още две по-малки деца. Там съм направо дзен, особено с малката в детската - седя отстрани и гледам вълненията на родителите, които за първи път се срещат с образователната ни система. Мисля, че когато дойде нейния ред за 7 клас ще съм тотално луда или пълен непокист.

# 710
  • Мнения: 6 586
Додиелка, бравос! Simple Smile

Бубче, сега само някой д а посмее да каже, че седмокласната тема не е динамична Laughing

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Бубче, сега само някой д а посмее да каже, че седмокласната тема не е динамична Laughing

Аз докато се наканя да се включа и оФлюха избяга. Sweat Smile

# 712
  • софия
  • Мнения: 25 436
Аз отдавна съм пазарила малкия на Светла. Да знаете да не ставаме на кълбета Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 713
  • Мнения: 6 586
Бубче, сега само някой д а посмее да каже, че седмокласната тема не е динамична Laughing

Аз докато се наканя да се включа и оФлюха избяга. Sweat Smile

 Laughing

Звънче, кога успя? Опасна си!

# 714
  • Мнения: 569
Бубче, сега само някой д а посмее да каже, че седмокласната тема не е динамична Laughing

Аз докато се наканя да се включа и оФлюха избяга. Sweat Smile

 Laughing

Звънче, кога успя? Опасна си!

Ей така ще ни отвее и на НВО-то

# 715
  • софия
  • Мнения: 25 436
Laughing
Звънче, кога успя? Опасна си!
Къде 1-2 клас беше. Знаеш ли как хубаво и подредено пишеше зетко Blue Heart

# 716
  • София
  • Мнения: 3 561
Аз имам още един синковец за пласиране. По-разхвърлян е, но е чаровен за 5ма и ще ни разори откъм четене. Малката не я даваме... засега Simple Smile

# 717
  • Мнения: 7 278
Ей, опасни сте!Дано настроението е такова през цялата седмокласна година!Няма да ни трябват бели, червени, ...

# 718
  • Мнения: 8 228
А Светла ще каже как пише сега.
Споделяла съм и друг път. Наборът докъм трети-четвърти клас пишеше ужасно. После, какво му стана на това дете, един подреден хубав почерк извади... Не е калиграфски, но си е чистичко, четливо.

Малкият е на другия полюс. До трети клас такива красиви букви нижеше, а миналата година и сега в пети клас, е някакъв невъобразим ужас. Буквите тръгват отникъде, танцуват нагоре-надолу по редовете, като често прескачат и в съседните. Една с една нямат равна.

# 719
  • Мнения: 569
Аз имам още един синковец за пласиране. По-разхвърлян е, но е чаровен за 5ма и ще ни разори откъм четене. Малката не я даваме... засега Simple Smile

Пиши го "-" при мен има свободно място Sweat Smile и зестра Simple Smile ако харесва кротка читанка и хахава тъща Simple Smile

denyil  Без бело и без Евгений нЕма да мине Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт