Кое противозачатъчно средство предпочитате?

  • 14 169
  • 206
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 679
Нищо не ползвам, не съм и ползвала /освен презерватив в младежките години/.
Но ние почнахме да работим за второ, така че... Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 241
Само с презервативи досега сме се пазили, от една година нищо, де, но ще видим след раждането newsm78

# 32
  • Мнения: 352
Преди 5 месеца си сложих спирала и определено съм доволна, особено от спокойствието, което си осигурявам!

# 33
  • Мнения: 5 647
В момента съм със спирала и проблеми, от 4 години.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 968
В момента съм със спирала и проблеми, от 4 години.



Проблемите от какво са ?!

# 35
  • Мнения: 235
Преди ползвах противозачатъчни - 2 год ги пих , в резултат 10 кг повече , които нямат сваляне и киста на гърдата , спрях ги и вече нищо не ползвам .

# 36
  • Мнения: 4 621
За момента - противозачатъчни таблетки.

# 37
  • Мнения: 4 546
презерватив.
хапчетата не могат да се пият вечно - все някога трябва да ги спреш. спирала не бих си сложила. доколкото съм си изградила някаква представа/ нямам личен опит/, често води до неприятни последици или дискомфорт.  "имам му пълно доверие" за мен не е начин за пазене. иначе в момента нищо не ползваме, защото искаме  baby_neutral
в общи линии, всичко си има и + и -  Confused
противозъчатъчни съм пила и бях доволна, не съм напълнявала

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 160
В момента не ползвам нищо, но като чета постингите на другите мами май ще слагам спирала newsm12.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 968
В момента не ползвам нищо, но като чета постингите на другите мами май ще слагам спирала newsm12.

И при мен натам клонят везните...

# 40
  • Мнения: 29
В началото на годината правих аборт по медицински причини и ми препоръчаха ясмин за нормализиране на цикъла след манипулацията.Скъпи са,много ги хвалят,а аз не можах да ги пия-повръщах и ми се гадеше през целия месец.След това взех цилест-първите 2-3дни ми беше зле,след това свикнах и го пих 4 месеца.Бях много доволна,че съм си намерила противозачатъчно средство,защото преди това ме беше страх да пробвам и бяхме с презервативи.Обаче изненада-много гадни гъбички от хапчетата.Казаха ми,че много рядко се появяват като страничен ефект,обаче при мен се появиха.Едвам се оправих и сега отново сме с презервативи.И аз много се чудя за спирала,обаче малко ме е страх-на няколко познати им ги бяха слагали не както трябва и имаха големи проблеми,на едната и се беше схванал целия крак и не можеше да мръдне,защото спиралата тръгнала да изпада и засегнала нерв.Иначе и двите ми зълви постоянно са със спирали и не са имали никакви проблеми,така че много се чудя-може би и аз ще пробвам по някое време

# 41
  • София
  • Мнения: 2 849
Спирала. Смятам, че е най-добрият вариант.

# 42
  • Мнения: 819
Спирала! По-доволна не съм била до сега! Никакви проблеми-нито ми е по-дълъг цикълът,нито се усеща,нито нищо!И от всички несигурни средства спиралата е най-сигурното!
А наистина страшо се учудвам на изрази като "той ме пази" Shocked И аз така мислех, ама когато бях на 16 ! Такова понятие няма!това,че до сега ви е "опазил" не е гаранция,а чиста случайност! Аз не бих разчитала на случайността за толкова важно нещо!

# 43
  • Мнения: 4 473
Малко офф към използващите спирала, не ме бийте: Blush

Мацки, четох някъде (за форума става въпрос, но не помня темата), че когато си със спирала не можеш да ползваш тампони Rolling Eyes. кажето това доколко е вярно, какви са опасностите и вероятните проблеми, имали ли сте такива ?
Благодаря  bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 2 849
Малко офф към използващите спирала, не ме бийте: Blush

Мацки, четох някъде (за форума става въпрос, но не помня темата), че когато си със спирала не можеш да ползваш тампони Rolling Eyes. кажето това доколко е вярно, какви са опасностите и вероятните проблеми, имали ли сте такива ?
Благодаря  bouquet



Нямам никакъв проблем с тампоните. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт